People in a meeting
Three people in meeting-Audio Visual-Lifestyle-Banner, Sharp

Ďalšie informácie o displejoch a AV zariadeniach

Inovatívna a výkonná AV technológia, ktorá je nutná pre každodenný život

Čo je AV zariadenie?

AV zariadenie alebo audiovizuálna technika predstavuje spojenie obrazu a zvuku v technických systémoch a oživuje všetko od konferenčného hovoru až po zobrazenie informácií ohľadom príjazdov a odchodov dopravných prostriedkov. V dnešných digitálnych časoch svet tieto schopnosti vyžaduje viac než kedykoľvek inokedy.

Prečo je AV zariadenie nutné?

AV zariadenie, ktoré sa uplatňuje v rôznych priestoroch od škôl a nemocníc až po malé podniky, nákupných centrách a veľkých globálnych firmách, má zásadný význam pre efektívnu komunikáciu a spoluprácu.

Interaktívne displeje umožňujú ľuďom spojiť sa, stretávať sa a v reálnom čase, spolupracovať vďaka vylepšeným videokonferenciám a interaktívnym displejom, dotykovým obrazovkám a tabuliam.

A z týchto výhod neťažia len podniky. Nemocnice a zdravotnícke strediská môžu pomocou digitálnych informačných tabúľ zobrazovať aktuálne informácie, dostupnosť lôžok a časy čakania u lekárov. Školy a vzdelávacie zariadenia môžu vďaka interaktívnym prezentačným funkciám a výučbovým hrám s interaktívnymi dotykovými tabuľami ľahko učiť, inšpirovať aj hodnotiť.

Annotating on display in meeting-Audio Visual-Lifestyle, Sharp

Užitočná komunikácia so silným dojmom...

V každodennom živote nájdete AV zariadenia, ako sú digitálne informačné displeje a videosteny, napríklad v;

 • Priestoroch recepcií a čakární
 • Prepravných uzloch
 • Maloobchodných priestoroch
 • Dizajnových štúdiách
 • Zdravotníckych a vzdelávacích zariadeniach
 • Firemných priestoroch
 • a ďalšie - pri odovzdávaní informácií, pri odovzdávaní informácií, pokynov a dôležitých správ na mnohé účely.

Pre marketingové kampane, ktoré chcú v obchodných štvrtiach osloviť masy ľudí živým obrazom a kvalitným zvukom, je ideálnym digitálnym riešením videostena s možnosťou zobrazenia 24/7 a rozlíšením UHD, 4K a dokonca aj 8K.

Airport with digital signage-Audio Visual-Lifestyle, Sharp

Aké AV zariadenie potrebujete?

Kvalitné AV zariadenie umožňuje viac možností a konfigurácií a dodáva sa v rôznych veľkostiach, aby vyhovovalo vašim potrebám a rozpočtu. Vždy je pre vás k dispozícii vhodné riešenie, od tých malých a kompaktných až po pôsobivé videosteny.

Pri výbere najvhodnejšieho displeja zvážte;

 • Veľkosť -Čo a kde zobrazujete? Text s veľkým množstvom dát bude na videostene horšie viditeľný a presvedčivá kampaň sa môže na malej obrazovke takpovediac stratiť v preklade...
 • Konektivita - S ohľadom na množstvo odlišných portov a vstupov, požiadaviek na Wi-Fi a mobilné technológie sa uistite, že máte správne vybavenie na pripojenie displeja.
 • Interaktívna alebo dotyková technológia - potrebuje ju váš obsah? Dosiahnite pomocou nich lepšiu návratnosť investície. Interaktívna tabuľa alebo displej?
 • Prevádzkové hodiny – Potrebujete schopnosť nepretržitej prevádzky? V takom prípade odporúčame použiť vysokokvalitné audiovizuálne zariadenie na komerčné účely.

V ponuke je AV zariadenie, ktoré vyhovuje všetkým potrebám, s rôznymi radmi, ktoré zodpovedajú rozpočtu a požiadavkám vo všetkých odvetviach. Preskúmajte naše displeje a AV zariadenie aj AV software a príslušenstvo a nájdite dokonalé riešenie práve pre seba.

People in reception looking at display-Audio Visual-Product