Správa tlačových zariadení

Čo je softvér pre správu tlačových zariadení

Vaše multifunkčné tlačiarne sú nutnými zariadeniami pre tlač, kopírovanie a skenovanie – pracujú rovnako tvrdo ako ľudia, ktorí ich používajú. Preto je taký dôležitý softvér na správu zariadení, ktorý umožňuje analyzovať, ovládať a zabezpečiť zariadenia z jedinej obrazovky.

Office workers working at desks

Všestranná starostlivosť o všetky vaše zariadenia

Či už máte len niekoľko základných tlačiarní, alebo flotilu tisícov multifunkčných tlačiarní, nikdy nebolo jednoduchšie zaistiť, aby všetky fungovali čo najlepšie.

Keď prestane fungovať jedno zariadenie, môže to mať dopad na produktivitu celého tímu, aj keď je to napríklad spôsobené niečím takým jednoduchým, ako je nízky stav papiera. Softvér na správu zariadení vás zbaví nielen každodennej údržby spočívajúcej v sledovaní hladiny tonera, ale taktiež pomôže zlepšiť celkové zabezpečenie.

Product-Software-SRDM-Summary Screen

Dokonalá správa flotily tlačiarní

Správa zariadení predstavuje viac než len bezstarostnú správu tlačiarní. Môže pomôcť chrániť pred neoprávneným prístupom k tlačiarňam a zaistiť, aby na výstupnom zásobníku nezostávali citlivé dokumenty.

Pomocou softvéru pre tlačový park, ktorý sa spúšťa priamo z počítača, vytvoríte centrálny riadiaci bod, ktorý poskytuje úplný prehľad o všetkých vašich zariadeniach. Ak dôjde k zmene nastavenia bez príslušných oprávnení, budete na to upozornení.

Vďaka plne auditovateľným činnostiam môžete navyše zaistiť, aby všetky zariadenia boli v súlade s predpismi o ochrane osobných údajov. Tento prístup k správe flotily tlačiarní vám umožní zachytiť problémy skôr, ako povedú k prestojom a strate produktivity alebo k narušeniu bezpečnosti.

Small workgroup in meeting room

Vlastné plány pre správu tlačiarní

Zaistenie prehľadu o správe tlačových dokumentov a zariadení sa ľahšie povie, než urobí. Tradičný spôsob správy tlačiarní, teda ručná kontrola tonera a papiera, nie je efektívny. O tom, že sa niekde stala chyba, sa dozviete, až keď je príliš neskoro. Zavedením automatizovanej a konsolidovanej správy pomocou softvéru na správu zariadení môžete uvoľniť svoje prevádzkové a IT tímy, aby sa mohli sústrediť na dôležitejšiu prácu.

Keď už sa niečo pokazí, nie je to o ukazovaní prstom a strate pracovného času, ale o tom, vedieť čo presne treba opraviť. To zase pomáha zvýšiť hodnotu vášho pracoviska vďaka nižšiemu množstvu odpadu, nižším nákladom a vyššej spoľahlivosti zariadení.

Softvér na správu tlačového parku slúži ako ďalší pár očí pre jednu z najdôležitejších súčastí vášho podniku..

Three colleagues reviewing on-screen content at PC

Preskúmajte našu ponuku softvéru pre správu tlačových zariadení

Zistite, ako môžete maximalizovať produktivitu a vykonať pozitívnu zmenu vo svojom podnikaní.