Tlačiarne All-in-One

Pracujte inteligentnejšie

Podnikom všetkých veľkostí a vo všetkých odvetviach môžu funkcie ponúkané multifunkčnými tlačiarňami pomôcť pracovať inteligentnejšie.

BP-70C65-all in one printer- product

Prečo sú multifunkčné tlačiarne užitočné?

Multifunkčné tlačiarne (známe taktiež ako tlačiarne typu „all-in-one“) prinášajú do vašej kancelárie jednoduchosť tým, že v sebe spájajú výkon tlačiarne, kopírky, skenera a faxu do jediného efektívneho zariadenia.

Multifunkčné tlačiarne môžu taktiež skenovať do e-mailu, čo vám pomôže zlepšiť spoluprácu a ušetriť čas rýchlym a ľahkým zdieľaním naskenovaných dokumentov prostredníctvom e-mailu, priamo zo zariadenia. Schopnosť digitalizovať pracovné postupy tradične využívajúce veľké množstvo papierových podkladov prispieva k celkovej digitálnej transformácii.

Small workgroup informal meeting

Riešenie na mieru vášmu podnikaniu

Tlačiarne môžu byť „all-in-one“, ale nie sú všetky rovnaké. Ak máte obmedzený priestor, stolové multifunkčné tlačiarne ponúkajú kompaktné a výkonné riešenie.

Alternatívou sú samostatne stojace multifunkčné tlačiarne, ktoré sú ideálne pre väčšie kancelárie s náročnejšími tlačovými potrebami a vyšším objemom tlače.

Tieto tlačiarne s funkciou kopírovania ponúkajú všetko, čo firma potrebuje, od každodennej čiernobielej a farebnej tlače po kopírovaní vo formáte A4 alebo A3.

A woman using an MFP in an office

Rozšírenie podľa vášho rastu

S produkčnými tlačiarňami pre nízkonákladovú tlač, ktoré sú ideálne na tvorbu brožúr a príručiek so sedlovou väzbou, môžete vyriešiť tradičné tlačiarenské úkony priamo z kancelárie.

Môžete sa taktiež rozhodnúť pre bezdrôtovú multifunkčnú tlačiareň, ktorá umožňuje rýchlu a ľahkú tlač z akéhokoľvek telefónu alebo notebooku pripojeného k sieti Wi-Fi.

Product-Printer-MX-8081_FN22

Je vaša multifunkčná tlačiareň v bezpečí pred hekermi?

Vaše firemné dáta sú cenné. Preto najlepšie multifunkčné tlačiarne ponúkajú pokročilé funkcie zabezpečenia, ktoré chránia multifunkčnú tlačiareň a dáta na nej.

Vedeli ste, že nechránené zariadenie je možné napadnúť? Moderné multifunkčné tlačiarne sú počítače – majú procesor, pamäť a úložisko a môžu ukladať dáta všetkých vašich výtlačkov, skenov a kópií. Toto úložisko však môžu napadnúť hekeri.

Preto sú najlepšie zariadenia vybavené hneď niekoľkými úrovňami zabezpečenia, ktoré chránia vaše citlivé dáta. Hľadajte funkcie, ktoré šifrujú všetky uložené dáta, ktoré umožňujú prístup iba aplikáciám a firmvéru na schválených zoznamoch a ktoré zálohujú nastavenia, aby uľahčili obnovu v prípade útoku.

Man-pressing-lock-icon-on screen

Inteligentná správa pre inteligentné riešenie

Získajte úplný prehľad a kontrolu nad flotilou tlačiarní a multifunkčných zariadení pomocou softvéru na správu tlače.

Softvér na správu dokumentov a tlače umožňuje udeliť prístup k tlačiarni určitým tímom a jednotlivcom. Napríklad tým, že niektorým oddeleniam umožníte prístup k farebnej tlači alebo obojstrannej tlači, zatiaľ čo ostatným, ktorí tieto funkcie nepotrebujú, v tom zabránite. Môže pomôcť zlepšiť správu dokumentov, bezpečné ukladanie dokumentov a veľa ďalšieho.

Najlepší softvér na správu vám taktiež umožní doplniť tlačiareň o overovanie používateľov, čo zaistí bezpečnosť citlivých dát a obmedzí plytvanie papierom.

Office workers working at desk and an informal meeting