Hybrid meeting on Teams
Hybrid meeting on Teams-Audio Visual-Lifestyle-Banner

Hybridná práca

So spoločnosťou Sharp je hybridná práca ľahká vďaka riešeniam, ktoré prinášajú to najlepšie z moderných pravidiel hybridnej práce. Môžeme vám pomôcť uviesť vo vašej firme hybridnú prácu do života.

Hybridné pracovné prostredie

Hybridná práca je už nejaký čas prirodzenou súčasťou každodenného chodu organizácií. Pre niektoré organizácie sa však teraz stáva požiadavkou a prioritou, aby sa udržali v chode. Ale čo je hybridné pracovné prostredie?

Jednoducho povedané, ide o osvedčenú kombináciu práce v kancelárii, z domu a na diaľku, ktorá udržuje zamestnancov po profesijnej stránke spokojných, motivovaných a produktívnych; v ideálnom prípade obohacuje aj ich osobný život. Efektívne zásady hybridnej práce nakoniec uspokoja všetkých: zamestnanci dosahujú lepšiu rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom, zatiaľ čo zamestnávatelia žnú ovocie v podobe väčšej lojality a flexibility svojich zamestnancov.

Osvojte si hybridnú pracovnú politiku

Vďaka rovnováhe medzi flexibilnou prácou a prácou na diaľku môžu zamestnanci rozdeliť svoj čas medzi pracovisko doma a v kancelárii pomocou pravidiel hybridnej práce. Táto myšlienka sa objavuje už dlhší čas, ale s príchodom pandémie COVID-19 bola nečakane urýchlená. Pracovníci po celom svete naraz mohli navštevovať svoje kancelárie len občas, ak vôbec... a tak sa hybridná práca z domu musela stať normou.

Bez ohľadu na to, kde sa ľudia nachádzajú alebo aké zariadenia používajú, každodenné schôdze, prezentácie, spolupráca a ďalšia komunikácia môžu s našimi riešeniami stále prebiehať bez námahy. Mnohí zistili, že môžu mimo rozptyľujúceho kancelárskeho prostredia pracovať ešte produktívnejšie. V konečnom dôsledku ide o to nájsť správnu rovnováhu a vytvoriť si vlastnú „budúcnosť práce“, ktorá bude založená na hybridnej práci.

MS Teams meeting on WCD with colleagues-Audio Visual-Product

Pracujte bez obmedzení odkiaľkoľvek

Udržujte produktivitu

Hybrid meeting in office on Teams-Audiovisual-Product

V kancelárii

  

Woman attending an online meeting from home

Doma

   

Man in cafe on Dynabook laptop-Lifestyle

Na diaľku

  

Flexibilita a sloboda

Riešenia pre hybridnú prácu od spoločnosti Sharp umožňujú túto flexibilitu a slobodu tým, že vás v inteligentnej práci podporujú pri zachovaní bezpečnosti a efektivity. Využite istotu, že vaši zamestnanci zostávajú v spojení a spolupracujú, nech už sa nachádzajú kdekoľvek, a to bez neočakávaných dodatočných prevádzkových nákladov. Tí, ktorí s vami pracujú, budú vďaka väčšej samostatnosti a vzrušenia z novej spolupráce cítiť ďalší priestor na profesijný rozvoj.

Hybridné pracovné riešenia Sharp

Naše portfólio zahŕňa celý rad nástrojov, ktoré vám umožnia čo najlepšie využiť možnosti hybridnej práce, vrátane pokročilých obrazoviek, projektorov, videokonferenčných zariadení a podporného softvéru, ktorý všetkým uľahčí pracovný život.

Objavte naše displeje a AV zariadenia a AV softvér a príslušenstvo, ktoré vám a vašim kolegom pomôžu zostať produktívni a pripojení bez ohľadu na zvolené pracovné prostredie

Hybrid meeting in office on Teams and in office-Audiovisual-Product