Správa tlače

Čo je softvér pre správu tlače?

Digitálna transformácia, začínajúc cloudom až po 5G a ďalšie technológie, pomáha všetkým zvyšovať efektivitu a znižovať náklady.

Základné technológie, ako sú kopírky, MFP a tlačiarne, však nezostali pozadu. Digitálna transformácia sa teraz týka aj týchto, v kancelárii toľko obľúbených zariadení. Automatizácia v spojení so softvérom na správu tlače vám môžu pomôcť zvýšiť efektivitu aj bezpečnosť, znížiť dopad na životné prostredie a dokonca aj náklady.

Office workers working at desks

Efektivita pod dohľadom

Starostlivé sledovanie využitia tlačiarní sa môže zdať ako najlepší spôsob, ako zaistiť efektivitu, ale taktiež to môže byť vážna strata času. Fyzicky kontrolovať každý stroj, sledovať hladinu tonera a zásoby papiera, prípadne vyhľadávať a diagnostikovať chyby, môže vo vašom podniku zabrať veľké množstvo času.

Systém na správu tlače odstraňuje nutnosť ručnej kontroly stavu papiera a tonera. Miesto toho sú vďaka správe tlače všetky tieto informácie umiestnené na jednom centrálnom mieste, kde ich môžete skontrolovať jediným pohľadom. Je to automatizované, jednoduché a šetrí to čas aj peniaze.

Bez ohľadu na to, koľko tlačiarní máte – od flotily multifunkčných tlačiarní až po niekoľko základných zariadení –, môžete si ich všetky zobraziť na jedinom ovládacom paneli.

Three colleagues reviewing on-screen content at PC

Dodržiavanie pravidiel

Tlač založená na pravidlách znamená, že môžete obmedziť alebo zamedziť prístup a zaistiť tak, že tlačiť, kopírovať alebo skenovať budú môcť iba osoby, ktoré majú príslušné oprávnenie. Výsledkom sú nižšie náklady a obmedzenie zbytočnej farebnej tlače na minimum.

Navyše je možné systém správy tlače nakonfigurovať tak, aby vyžadoval identifikáciu používateľov pred vyzdvihnutím dokumentov, čo predstavuje vynikajúce opatrenie pre obmedzenie rizík v každej kancelárii, kde sa tlačia citlivé informácie. Tieto funkcie zabezpečenia a správy tlače navyše môžu pomôcť s dodržiavaním predpisov.

Product-Software-Job Accounting II-Login

Maximálna prehľadnosť správy dokumentov a tlače

Správa dokumentov nie je len otázkou minimalizácie odpadu a dodržiavania zásad ochrany životného prostredia. Ide ruka v ruke taktiež s bezpečnosťou kancelárií. Bez softvéru na správu dokumentov a tlače sa napríklad nikdy nedozviete, či citlivý dokument nevytlačil, neskopíroval alebo nenaskenoval niekto, kto na to nemá oprávnenie.

Robustný systém správy tlače poskytuje prehľad o každom zariadení, takže viete, kedy a prečo sa vaše tlačiarne a multifunkčné zariadenia používajú a kto ich presne používal.

Product-Software-Job Accounting II- Environment

Preskúmajte našu ponuku softvéru pre správu tlače

Zistite, ako môžete maximalizovať produktivitu a vykonať pozitívnu zmenu vo svojom podnikaní.