Riadené tlačové služby (MPS)

Naše odborné zručnosti

Veľa malých a stredných podnikov (SMB) nemá čas, zdroje ani odborné znalosti na efektívnu správu prostredia na tvorbu dokumentov a zabezpečenie tlače. To znamená, že sa na správu zariadení a spotrebného materiálu môže vyplytvať značné množstvo času a prostriedkov, zatiaľ čo sa celkový výkon podniku spomaľuje.

Veľa organizácií preto teraz využíva riadené tlačové služby (MPS) ako súčasť svojej stratégie správy dokumentov a tlače. Ale čo sú to MPS? Stručne povedané to znamená, že externý poskytovateľ preberá zodpovednosť za správu vášho tlačového prostredia a činností. Hlavným cieľom je použiť centralizovaný prístup, ktorý eliminuje zbytočnú administratívu, znižuje náklady na minimum a zvyšuje produktivitu.

Je však nutné, aby vami zvolený partner mal skúsenosti, flexibilitu a technické znalosti, ktoré mu umožnia poskytovať služby na mieru, ktoré maximalizujú výhody riadených tlačových služieb s optimalizovanou kontrolou a prehľadom o vašich tlačiarňach a kopírkach.

 

people-discussing-sitting around table-office

Pracujte spôsobom, ktorý je pre vás najlepší

Ako súčasť riadených tlačových riešení od spoločnosti Sharp sú naše spravované tlačové služby navrhnuté tak, aby zlacneli produkciu dokumentov a zefektívnili pracovné postupy tým, že vám poskytnú cenovo dostupný prístup k odborným schopnostiam a nástrojom na správu tlače. Všetky komponenty a úrovne služieb sú úplne konfigurovateľné a je možné ich kedykoľvek zmeniť.

Na jednej strane môžu umožniť okamžité úspory nákladov. Prinášajú však taktiež novú úroveň efektivity do každej úlohy už od okamihu, keď kliknete na tlačidlo "tlačiť", „skenovať“ alebo "kopírovať", až po vyzdvihnutie, distribúciu alebo uloženie hotového dokumentu.

Finger-pressing-printer-panel product MX-C607F

Tlačové služby na zákazku

Naše riadené tlačové služby (MPS) sú poskytované prostredníctvom osvedčeného, päťfázového procesu, ktorý začína dôkladným posúdením vašich tlačových potrieb a výdavkov. Potom spoločne s vami pripravíme definíciu a implementáciu stratégie pre správu a optimalizáciu každodennej tlače a taktiež pre podporu vašich budúcich potrieb. Vďaka tomuto prístupu môžeme presne určiť, ako priniesť vášmu podnikaniu najväčšiu hodnotu a potrebné skúsenosti, ktoré dokonale doplnia váš uprednostňovaný spôsob práce.

Vďaka tomu môžete:

  • Obmedziť plytvanie a znížiť náklady – pokročilý softvér na správu tlačových služieb, ako je napríklad zabezpečená tlač na báze multifunkčných tlačiarní (bez nutnosti servera), môže zaistiť lepšiu kontrolu nad využívaním tlače a znížiť objem tlače až o 18 % bez toho, aby sa znížila produktivita. Umožňuje taktiež presnú evidenciu nákladov a riadenie marží podľa interných nákladových stredísk alebo kódov projektov.
  • Zvýšiť produktivitu a výkonnosť – pomôžeme vám nájsť nové spôsoby práce alebo optimalizovať výkon vašich súčasných procesov a zdrojov. Naše najnovšie multifunkčné tlačiarne taktiež ponúkajú rýchlu a spoľahlivú tlač, ľahko použiteľné funkcie a dokonalú integráciu s cloudovými aplikáciami a mobilnými zariadeniami. A vďaka rýchlemu riešeniu problémov a automatickému doobjednávaniu spotrebného materiálu môžeme udržať vašich zamestnancov dlhšie produktívnych.
  • Ochrániť informácie a životné prostredietlačiarne a multifunkčné tlačiarene Sharp obsahujú pokročilé funkcie zabezpečenia tlače, ktoré chránia vaše informácie pred rôznymi hrozbami pri ich vytváraní, zdieľaní a ukladaní. Sú taktiež certifikované pre splnenie ekologických kritérií RoHS, WEEE (Waste Electrical & Electronic Equipment), Energy Star, Nordic Swan a Blue Angel.
People-around table-having meeting