People in a meeting
People in a meeting

Kariéra

Sharp Europe je súčasťou Sharp Corporation, globálnej technologickej spoločnosti, ktorá zamestnáva viac než 49 000 ľudí po celom svete a je expertom v oblasti inovácií pre firmy aj spotrebiteľov.

O spoločnosti Sharp
Spoločenská zodpovednosť firmy

Naše poslanie

Naším poslaním je umožniť podnikom a organizáciám v celej Európe zvýšiť výkonnosť a prispôsobiť sa pracoviskám budúcnosti prostredníctvom mnohých produktov a služieb v oblasti podnikových technológií.

Zákazník na prvom mieste

Služby a produkty spoločnosti Sharp siahajú od tlačiarní a plochých obrazoviek s pokročilou technológiou, cez platformy na spoluprácu realizované v partnerstve s ďalšími poprednými značkami až po kompletné IT služby, a predstavujú teda širokú a zároveň integrovanú ponuku, ktorá z nás robí skutočného technologického partnera našich zákazníkov.

Základom nášho úspechu nie je len to, čo môžeme ponúknuť, ale aj to, ako to poskytujeme. Naše technologické riešenia, ktoré slúžia organizáciám od malých podnikov až po veľké korporácie, sú prispôsobené konkrétnym prioritám a požiadavkám našich zákazníkov. Naši ľudia sú odborníci vo svojom odbore a sú schopní pomôcť našim zákazníkom orientovať sa v neustále sa vyvíjajúcom technologickom prostredí, zatiaľ čo oni sa sústredia na svoje podnikanie.

Office workers working at desk and an informal meeting

Ľudia na prvom mieste

Nie je teda div, že naši ľudia sú základom nášho podnikania a nášho úspechu. Plnenie našej misie vyžaduje, aby sme mali skvelých ľudí, ľudí so špecifickými schopnosťami a odbornými znalosťami, ale hlavne ľudí nadšených pre spoluprácu s kolegami a zákazníkmi, s cieľom dosiahnuť úspech prostredníctvom technológií. Je to skvelá príležitosť pre talentovaných ľudí, aby si túto cestu užili spoločne s nami.

People huddled in a circle