Job Accounting II software on MFP panel

Softvér Sharp pre správu dokumentov a správu tlače

Preskúmajte softvér Sharp na správu dokumentov a tlače

Kontaktujte nás

Sharp má riešenia pre vaše rozvíjajúce sa podnikové potreby

Softvér Sharp na správu dokumentov (DMS) a tlače navrhujeme tak, aby vyhovoval každému typu podniku. Naša inovatívna a neustále sa rozširujúca ponuka softvéru mení spôsob vašej práce, maximalizuje produktivitu a zároveň pomáha bezproblémovo zvládať výzvy, ktoré rušná kancelária prináša.

Rozsiahle možnosti v tlačovom softvéri Sharp na použitie so zariadeniami od základných až po multifunkčné tlačiarne Sharp, umožňujú podnikom zlepšiť:

  • Dodržiavanie predpisov – Reporting všetkých krokov, aby bolo zaistené, že sú plne auditovateľné, vysledovateľné a bezpečne riadené
  • Efektivita – Využívajte zdroje a spotrebný materiál efektívnejšie vďaka automatizovanej a konsolidovanej správe flotily tlačiarní, aby ste menej plytvali a vždy mali k dispozícii potrebný spotrebný materiál.
  • Produktivita – Rýchlejšie vytváranie, ukladanie a vyhľadávanie informácií pomocou rôznych zariadení na ľubovoľnom mieste, čo vám umožní vytvárať okamžité pracovné postupy pre skenovanie aj zakladanie súborov a odosielanie kópií ľuďom, ktorí ich práve potrebujú.
  • Bezpečnosť – Môžete sa spoľahnúť, že vaše prostredia tlače, skenovania aj kopírovania sú chránené zavedenými podnikovými zásadami zabezpečenia, zavedenými pravidlami a postupmi na ochranu dokumentov a dát, vrátane ich monitoringu.
  • Hodnota – spravujte náklady na tlač a kopírovanie a znižujte množstvo odpadu, šetrite peniaze a zároveň buďte šetrnejší k životnému prostrediu.