Futuristic globe
Futuristic globe

O spoločnosti Sharp

Sharp Europe je súčasťou Sharp Corporation, globálnej technologickej spoločnosti preslávenej svojimi skúsenosťami v oblasti B2B aj spotrebiteľských inovácií.

O spoločnosti Sharp
Spoločenská zodpovednosť firmy

Spoločnosť založená na inovácii

Od svojho založenia v roku 1912 spoločnosť Sharp Corporation neustále inovuje svoje originálne produkty, od mechanických ceruziek „Ever-Sharp“ až po prvé elektronické kalkulačky s LCD displejom na svete, prvú kopírku v histórii a rad profesionálnych displejov s rozlíšením 8k.

Už od samého počiatku bola spoločnosť Sharp poháňaná originalitou, začínajúc naším zakladateľom Tokuji Hayakawom a jeho duchom úprimnosti a kreativity. Ide o silu, ktorá nás aj dnes ženie vpred.

Prinášame nové riešenia, ktoré vytvárajú nový spôsob života, myslenia a bytia. Nepoháňa nás však technológia, ale to, ako technológia pomáha zlepšovať život vás aj všetkých ostatných.

Sharp's founder Tokuji Hayakawa

Dnešná spoločnosť Sharp

Dnes sa spoločnosť Sharp Electronics venuje zlepšovaniu života ľudí v práci aj doma, a to prostredníctvom najmodernejších technológií a záväzku k inováciám, kvalite, hodnote a dizajnu.

Výsledkom sú jedinečné produkty a riešenia Sharp – v súlade s naším mottom: „Vyrábame produkty, ktoré ostatní chcú napodobňovať!“

Vytvárame inšpiratívne a inovatívne riešenia, ktoré vám umožnia byť sami sebou a pomôžu firmám vytvoriť pracovisko budúcnosti.

Office workers using PCs at desks

Zamerané na Európu

Sharp Europe je súčasťou Sharp Corporation, globálnej technologickej spoločnosti, ktorá zamestnáva viac než 50 000 ľudí po celom svete a je expertom v oblasti inovácií pre firmy aj spotrebiteľov. Po celej Európe máme tri obchodné jednotky vo veľkých mestách, 17 predajných kancelárií a štyri výrobné závody.

Naším cieľom je umožniť podnikom a organizáciám všetkých veľkostí v celej Európe zvýšiť výkonnosť a prispôsobiť sa pracoviskám budúcnosti prostredníctvom mnohých produktov a služieb podnikových technológií.

Naše podnikové produkty siahajú od stolových cez multifunkčné až po veľkoobjemové tlačiarne, ďalej zahŕňajú interaktívne aj štandardné obrazovky na báze najpokročilejšej technológie plochých displejov na svete až po notebooky, zariadenia pre elektronické predajné miesta (EPOS) a ďalšie inovatívne produkty a riešenia.

Európska divízia IT služieb spoločnosti Sharp zároveň poskytuje sofistikovanú ponuku integrovaných riešení a riadených služieb pre pracovisko a pomocou najrôznejších IT služieb podporuje rýchlo sa rozširujúcu základňu národných a nadnárodných zákazníkov. 

Map of Sharp locations in Europe

Hľadíme do budúcnosti

Už 60 rokov je spoločnosť Sharp jedným z najväčších svetových výrobcov fotovoltických panelov a ponúka solárne moduly na ekologickú výrobu energie. Spoločnosť Sharp doteraz dodala po celom svete viac než 50 miliónov fotovoltických modulov.

Ako výrobca a poskytovateľ služieb má spoločnosť Sharp jedinečnú pozíciu pre poskytovanie dôveryhodného poradenstva a uistenie zákazníkov o tom, ako hladko môžu technológie spolupracovať.

Spoločnosť Sharp investuje do nových technologických produktov a služieb, ktoré pomáhajú vytvárať pracovisko budúcnosti po celej Európe, a zaujíma v tomto odvetví vedúce postavenie.

PV Solar power plant with technician on a laptop in the foreground