Three workers at communal desk with a printer in the background
Three workers at communal desk with a printer in the background

Dokumentové a tlačové služby

Sharp ponúka kompletný rad oceňovaných tlačiarní a kopírok s pokročilými funkciami procesu spracovania dokumentov a zabezpečenia tlače, ktoré poskytujú vynikajúcu všestrannosť a spoľahlivosť.

Čo sú dokumentové a tlačové služby?

Ponúkame riešenia na správu dokumentov, ktoré potrebujete na zníženie nákladov na tlač a kopírovanie, zvýšenie produktivity zamestnancov, ochranu svojich cenných informácií a efektívnejšiu správu vašej flotily tlačiarní a spotrebného materiálu. To zahŕňa optimalizáciu tlačového prostredia, zachycovanie a zdieľanie informácií, ktoré sú uzamknuté v papierových a digitálnych dokumentoch, a pomoc pri vyhľadávaní, prístupe a zdieľaní informácií v kancelárii alebo na cestách.

Vďaka našim odborným znalostiam v oblasti správy dokumentov a tlače venujeme čas pochopeniu vašich obchodných potrieb a potom vám poskytneme správne nástroje a schopnosti na efektívnejšiu správu vášho tlačového prostredia, životného cyklu dokumentov a využitie tlače – a to teraz aj v budúcnosti.

Man-and-woman-at-office-desk-looking at paper

Optimalizujte svoje prostredie pre dokumenty a tlač

Sharp ponúka kompletný rad oceňovaných tlačiarní a multifunkčných zariadení s pokročilými funkciami procesu spracovania dokumentov a zabezpečenia tlače, ktoré poskytujú vynikajúcu všestrannosť a spoľahlivosť. Správny hardvér je však iba jedným z prvkov potrebných na úplnú optimalizáciu správy dokumentov.