Stolové multifunkčné tlačiarne

Obratné a skladné

Či už potrebujete zariadenie pre domácu kanceláriu, priestory malej firmy, alebo domáceho správcu, stolová multifunkčná tlačiareň predstavuje dokonalé, veľmi praktické multifunkčné riešenie pre nízkokapacitné kopírovanie a tlač s funkciami skenovania do e-mailu pre menšie priestory.

Product-Photocopier-MX-C357F

Stolové zariadenia sú malé, ale výkonné...

Stolová multifunkčná tlačiareň so skenerom síce nemôže konkurovať voľne stojacej kancelárskej MFP formátu A3, je však veľmi funkčná. Sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym potrebám, od základných čiernobielych multifunkčných tlačiarní formátu A4 až po stolové tlačiarne typu „all-in-one“, ktoré kopírujú, tlačia, skenujú a faxujú ako ich väčšie náprotivky.

Praktické a kompaktné stolové zariadenia sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa vošli do malých priestorov, ako sú police a jednotlivé stoly. A vďaka inteligentnej technológii, ktorá je pripravená na okamžité zapojenie a fungovanie, tu na veľkosti nezáleží. Stolové multifunkčné tlačiarne so skenerom poskytujú vynikajúci výkon pre váš malý podnik, domácu kanceláriu a administratívu.

Woman working at home office with laptop and printed documents

Nekompromisné zabezpečenie v stolových zariadeniach

Vedeli ste, že do nezabezpečeného zariadenia sa môže nabúrať v podstate ktokoľvek? Stolové tlačiarne môžu byť vybavené pevným diskom alebo SSD diskom, na ktorý sa ukladajú všetky dáta, výtlačky, skeny a kópie, ktoré môžu byť ohrozené krádežou a neoprávnenou manipuláciou. Veľa kvalitných stolových tlačiarní teraz ponúka v štandardnej výbave alebo ako voliteľné príslušenstvo množstvo vylepšených bezpečnostných funkcií, ktoré chránia firemné dáta uložené na pevnom disku, vrátane;

  • šifrovania S/MIME na zabránenie napadnutiu pri prenose e-mailu
  • bezpečného uvoľnenia tlače bez servera s cieľom zaistiť dôvernosť dát
  • zabezpečenie pomocou zoznamu dôveryhodných aplikácií
  • preverovacieho záznamu a ďalších...
Man-pressing-lock-icon-on screen

A4 alebo A3 – aký formát papiera potrebujete?

Hlavnou konkurenčnou výhodou stolových čiernobielych alebo farebných multifunkčných tlačiarní A4 je, že sa vojdú do menších priestorov a umožňujú širokú škálu kopírovacích, skenovacích a tlačových funkcií bez toho, aby zaberali veľa miesta.

Na druhej strane, papier formátu A3 vyžaduje rozsiahlejšie mechanizmy pre podporu jeho veľkosti. Ak teda potrebujete napríklad možnosť výroby brožúr, plagátov a materiálov na propagačné stojany, budete potrebovať farebnú alebo čiernobielu multifunkčnú tlačiareň formátu A3, aby ste zvládli požadovaný pracovný objem a tlačili v príslušnom formáte.

Innerfinisher

Pohodlné, všestranné a praktické

Ako už názov napovedá, stolové zariadenie umožňuje mať kopírovanie, skenovanie a tlač na dosah ruky, takže je pohodlné a praktické, najmä v podobe multifunkčnej tlačiarne pre malé podniky. S rozširovaním vašej činnosti a podniku môžete svoje zariadenie aktualizovať pomocou voliteľných doplnkov, ako sú ďalšie zásobníky papiera, ktoré zvyšujú kapacitu a umožňujú prejsť zo stolového zariadenia na samostatne stojace.

Na domáce kopírovanie, skenovanie a tlač pravdepodobne nebudete potrebovať veľkokapacitné, samostatne stojace zariadenie, ale pri bežnom použití pohodlne vystačíte so stolovým zariadením.

Ceny priamo odrážajú funkčnosť stroja. Ak teda hľadáte základnú kancelársku multifunkčnú tlačiareň alebo MFP, ktorá tlačí farebne a je vybavená dokončovacími nástrojmi a doplnkami – teda dierovaním, zošívaním, tvorbou brožúr atď. –, môžete si za rozumnú cenu kúpiť zariadenie, ktoré vie presne to, čo potrebujete.

Woman at desk in small office with printer in background