MXB707P product image with 50y logo

Objavte laserové tlačiarne Sharp

Preskúmajte našu ucelenú ponuku laserových tlačiarní Sharp, ktoré vyhovejú vašim firemným potrebám

Kontaktujte nás

Pre domáce kancelárie, malé a stredné firmy aj väčšie podniky bez rozdielu

Laserové tlačiarne Sharp majú všetko, čo pre svoju kanceláriu potrebujete Ponúkame kompaktné a cenovo dostupné stroje pre domáce kancelárie a malé podniky aj výkonné laserové multifunkčné tlačiarne so sieťovými a ďalšími funkciami pre malé a stredné podniky aj prostredia veľkých firiem. Vždy máme zariadenie, ktoré vám bude vyhovovať.

Či už potrebujete čiernobielu alebo farebnú tlač, kopírovanie, skenovanie, možnosti dokončovania a ďalšie možnosti, navrhli sme našu širokú ponuku kancelárskych tlačiarní Sharp tak, aby s vami spolupracovali a zlepšovali produktivitu, efektivitu a spoluprácu vo vašej firme.

Vlastnosti a funkcie, ktoré transformujú moderné pracovisko

Naša široká ponuka zahŕňa veľa efektívnych a bezpečných funkcií nastavenia, od základných modelov až po pokročilé laserové tlačiarne Sharp a multifunkčné zariadenia s funkciami kopírovania, skenovania a faxovania.

Okrem toho hrajú významnú rolu v digitálnej transformácii inteligentné softvérové riešenia od spoločnosti Sharp, ktoré zefektívňujú pracovné postupy digitalizácie tlačených materiálov pomocou skenovania a ďalších funkcií, medzi ktoré patrí bezdrôtové pripojenie, prispôsobiteľné rozhranie dotykového ovládacieho panela, snímače pohybu a pokročilá ochrana dát. Vaše tlačiarne, kopírky a skenery Sharp môžu využívať rôzne voliteľné príslušenstvo, ktoré vám pomôže efektívne a účinne riadiť vašu firmu.

Product-Printer-MX-C607F

Bezpečná spolupráca pre váš podnik

V spoločnosti Sharp neustále inovujeme. Vďaka tomu vám naše technológie umožňuje plynulú kooperáciu s kolegami a spolupracovníkmi na projektoch prostredníctvom zabezpečeného skenovania a zdieľania chránených položiek s citlivými dátami, ako sú faktúry a právne dokumenty, priamo zo svojho zariadenia.

Kancelárske tlačiarne Sharp umožňujú vytvárať vysokokvalitné dokumenty a ľahko ich zdieľať. Vďaka inteligentnému pripojeniu, prístupu ku cloudovému úložisku a nášmu inovatívnemu softvéru na distribúciu dokumentov vám pomôžeme udržať projekty v chode a pracovníkov v obraze, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú.

Finger-pressing-printer-panel product MX-C607F

Tlačiareň, ktorá rastie s vami

Pridajte k tlačiarni voliteľné príslušenstvo a rozšírte ju o funkcie, ako je dierovanie, tvorba brožúr, zošívanie a triedenie. Umožnite tlač väčšieho objemu pomocou ďalších zásobníkov papiera, aby ste vyhoveli rastúcim potrebám svojej firmy.

Ak sa zaoberáte dizajnom alebo potrebujete nepretržitú tlač pre svoje produkty a marketing, tlačiareň Sharp typu „ All-in One“ alebo naše tlačiarne pre nízkonákladovú produkčnú tlač vám môžu dosiahnuť ešte vyššiu úroveň. Možnosti tlače môžete ďalej rozšíriť o viacero inteligentných softvérových riešení vyvinutých špeciálne pre optimalizáciu a zefektívnenie používateľského komfortu.

MX-8090N