Office workers clapping in meeting room with a presentation on screen and a printer at the side
Office workers clapping in meeting room with a presentation on screen and a printer at the side

Služby Synappx™

Prepojte technológie, podporujte spoluprácu.

Kontaktujte nás

Služby Synappx™

Synappx™ je inovatívna platforma aplikácií a služieb, ktorá spolupracuje s existujúcimi kancelárskymi technológiami a prináša praktické výhody inteligentnej domácnosti na pracovisko.

Odstráňte zo schôdzí frustrujúce technologické ťažkosti. Zdieľajte alebo tlačte informácie priamo tam, kde je to potrebné. Využívajte priestory pre schôdze inteligentnejšie, aby ste mohli lepšie spolupracovať.

Zjednodušenie spolupráce a technológie, ktoré ju podporujú, sa stali hlavnými cieľmi dnešných organizácií a ich rozmanitých a stále viac vzdialených a rozptýlených pracovníkov.

Očakáva sa, aby technológia bola ľahko použiteľná, prispôsobená mobilným zariadeniam a bezpečná. Rodina služieb Synappx pomáha organizáciám tieto očakávania splniť a zároveň prepája systémy a zamestnancov na pracovisku.

Synappx™ Collaboration Hub

Synappx Collaboration Hub je inteligentná predplatená služba, ktorá vám zaistí lepšie výsledky schôdzí tým, že poskytuje konzistentný používateľský komfort pri využití spoločne s najobľúbenejšími webovými platformami pre videokonferencie a spoluprácu.

Vďaka jednoduchému rozhraniu môžete ľahko spustiť akúkoľvek schôdzu s vlastným vybavením (BYOM) alebo hybridnú schôdzu, ovládať AV vybavenie a ľahko pristupovať k dôležitým dokumentom a zároveň ich zdieľať. Používatelia sa cítia s ovládaním Synappx pohodlne a nemusia sa obávať používať neznáme vybavenie v konferenčnom priestore.

Vďaka výkonnému dizajnu je navyše vedenie akejkoľvek BYOM schôdze alebo schôdze v miestnosti s nainštalovaným zariadením príjemným a uvoľňujúcim zážitkom, pri ktorom sa vždy sústredíte na obsah a ciele spolupráce.

Vďaka Synappx Collaboration Hub je každá schôdza efektívna a príjemne produktívna bez ohľadu na príležitosť, miesto alebo aplikáciu.

Colleagues discussing during small workgroup hybrid meeting

Ocenenie za inováciu

Služby Synappx™ preverili a testovali mnohé nezávislé odborné organizácie a sme hrdí na to, že spoločnosť BLI udelila skupine produktov Synappx od spoločnosti Sharp mimoriadne ocenenie za inováciu - Outstanding Achievement in Innovation.

Sharp Synappx Family award badge

Podpora Synappx™

Ďalšiu pomoc a rady týkajúce sa ktoréhokoľvek z našich produktov Synappx vrátane používateľských a administrátorských príručiek, príručiek systémových požiadaviek a často kladených otázok nájdete v našej oblasti podpory.

Man using a computer