Man using a laptop and smartphone
Man using laptop and smartphone with printer in foreground

Synappx™ Go

Produktivita, nech ste kdekoľvek.

Kontaktujte nás

Synappx™ Go

Synappx™ Go pomáha, aby sa s vami obsah a informácie pohybovali po celom pracovisku. Pomocou obyčajného smartfónu môžete ľahko škálovať obsah na veľký displej alebo skenovať dokumenty a uvoľňovať tlačové úlohy z multifunkčnej tlačiarne. Dosiahnite toho v priebehu pracovného dňa v pohybe viac 

V dnešnom svete rastie závislosť od mobilných zariadení, pretože zo smartfónu je možné robiť takmer čokoľvek. Prečo teda pomocou neho zároveň netlačiť či nezdieľať obsah?

Jednoduchým použitím aplikácie Synappx Go môžete zjednodušiť používanie niekoľkých technológií na schôdzach a na pracovisku. To môže pomôcť znížiť frustráciu, s ktorou sa mnohí zamestnanci stretajú pri používaní viacerých zariadení.

Zamestnanci si nebudú musieť robiť starosti s prístupom k obsahu alebo pripájaním zariadení, ktoré nepoznajú, pretože všetko môžu vykonávať priamo zo svojho mobilného telefónu.

Ak sa chcete o systéme Synappx Go dozvedieť viac, stiahnite si náš katalógový list z nižšie uvedenej sekcie na stiahnutie.

Man using laptop and mobile phone with a printer in foreground

Synappx™ Go

Produktivita, nech ste kdekoľvek.

Thumbs up cartoon

Multifunkčné tlačiarne a displeje sú osobnejšie!

Synappx Go vám pomáha dosiahnuť v priebehu pracovného dňa v pohybe viac Urobte svoje pracovisko inteligentnejším a využite technológie, ktoré máte k dispozícii, na uľahčenie spontánnej spolupráce.

  • Postupujte podľa jednoduchého sprievodcu nastavením.
  • Stačí použiť aplikáciu, netreba sa učiť zariadenie používať.
  • Nastavte si personalizované predvoľby skenovania a prístupu ku cloudovému úložisku s cieľom ušetriť čas.
Cartoon of three people infront of an interactive display and someone holding a phone

Spolupráca na cestách!

Synappx Go pomáha spolupracovať s podporovanými displejmi kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Váš tím sa môže schádzať nielen v konferenčnej miestnosti, ale taktiež v malej rokovacej miestnosti alebo v kaviarni. I chodby sa môžu stať pracovnými priestormi pre spoluprácu.

  • Na zobrazenie obsahu na displeji Sharp stačí ťuknúť na značku NFC.
  • Členovia tímu môžu aj jednoduchým ťuknutím načítať obsah a spolupracovať
  • Upravený obsah sa uloží späť do pôvodného umiestnenia.
Mobile and printer infographic

Zjednodušené skenovanie a uvoľňovanie tlače

Netreba sa učiť používať všetky rôzne multifunkčné tlačiarne alebo prechádzať zložitými prihlasovacími procesmi. Skenovanie dokumentov alebo uvoľňovanie tlače je na multifunkčnej tlačiarni Sharp ľahšie než kedykoľvek predtým! Stačí niekoľko ťuknutí mobilným telefónom na značku NFC.

  • Maximalizujte pohodlie a súkromie vďaka funkcii uvoľnenia tlače Synappx Go, ktorá umožňuje uvoľniť výtlačky na multifunkčnej tlačiarni.
  • Skenujte dokumenty do často používaných miest určenia, na svoju e-mailovú adresu, skupine osôb alebo do vybraných služieb cloudových úložísk.

Centralizovaná správa

Portál pre správu Synappx Admin Portal umožňuje sledovať a spravovať aplikácie Synappx z jedného miesta. Správcovia tu získavajú centralizovanú kontrolu nad všetkými potrebnými súčasťami aplikácií Synappx Applications. K dispozícii sú vizualizované dáta, ktoré správcom umožňujú nahliadnuť do organizačných trendov.

Cartoon of a cloud

Bezpečnosť je našou prioritou číslo jedna

Bezpečnosť je vždy v popredí záujmu inovatívnych technológií spoločnosti Sharp. Vďaka technológiám Microsoft® Azure, Microsoft® 365, Google Workspace™ a osvedčeným bezpečnostným zásadám spoločnosti Sharp sú aplikácie a služby Synappx chránené viacúrovňovým zabezpečením. Ak sa chcete dozvedieť viac o zabezpečení Synappx, stiahnite si našu bielu knihu o zabezpečení.

Cartoon of electronic devices linked to a cloud with a padlock
Na stiahnutie

Synappx™ Go Datasheet

v1.0

Synappx™ Security Whitepaper

v1.0

Produktivita, nech ste kdekoľvek

Synappx™ Go pomáha zjednodušiť skenovanie a tlač dokumentov. Pomocou aplikácie Synappx Go môžete tlačiť súbory zo svojho cloudového úložiska, skenovať dokumenty kolegom a tlačiť uvoľnený obsah z počítača na ľubovoľnom kompatibilnom multifunkčnom zariadení – bez prihlasovania alebo zmeny nastavenia multifunkčného zariadenia. 

Neplánované schôdze ľahko a rýchlo

Synappx™ Go pomáha spolupracovať kdekoľvek a kedykoľvek. S aplikáciou Synappx Go môžete so svojím tímom zdieľať obsah na ľubovoľnom kompatibilnom displeji, spolupracovať pri práci na súboroch a ukladať ich späť na pôvodné miesta bez toho, aby ste si museli rezervovať zasadaciu miestnosť.

Stiahnite si Synappx™ Go

Podpora Synappx™

Ďalšiu pomoc a rady týkajúce sa ktoréhokoľvek z našich produktov Synappx vrátane používateľských a administrátorských príručiek, príručiek systémových požiadaviek a často kladených otázok nájdete v našej oblasti podpory.

Man using a computer