People working at desks
People working at desks

Správa dokumentov a správa tlače

Správa dokumentov a tlače od spoločnosti Sharp predstavuje balík bezpečných a konfigurovateľných služieb, ktoré prinášajú novú efektivitu do všetkých častí workflow správy dokumentov, zvyšujú produktivitu, znižujú náklady a zlepšujú spoluprácu i mobilitu.

Odhaľte skutočnú hodnotu svojich informácií

Informácie sú životne dôležitou súčasťou každej modernej organizácie a vaším najväčším bohatstvom – ak ich môžete vytvárať, sprístupňovať, zdieľať a používať kedykoľvek a kdekoľvek potrebujete.

V spoločnosti Sharp rozumieme obchodným a technickým výzvam, ktorým môžete čeliť pri snahe dosiahnuť tento cieľ – ak sa súčasne zameriavate na svoje ďalšie strategické ciele. A my vám môžeme poskytnúť odborné znalosti a nástroje, ktoré potrebujete na vytvorenie tímovejšieho, produktívnejšieho a zaujímavejšieho pracovného prostredia a na uvoľnenie skutočnej hodnoty vašich informácií.

Ponúkame riešenia a služby na správu dokumentov a tlače, ktoré potrebujete, aby ste mohli v digitálnom veku konkurovať ostatným – od ukladania cez archiváciu, vyhľadávanie až po zdieľanie – na papieri alebo v cloude, v kancelárii alebo na cestách. A to všetko bezpečne vďaka účinnému zabezpečeniu tlače a dokumentov.

Správa dokumentov navrhnutá pre vás

Služby Sharp Document Services oveľa presahujú tradičné služby správy tlače, ktoré možno poznáte. Ide o balík zabezpečených a používateľsky upraviteľných služieb, ktoré prinášajú novú efektivitu do každej časti procesu správy vašich dokumentov od okamihu vytvorenia dokumentu až po jeho archiváciu.

Môžeme vám pomôcť zvýšiť produktivitu a obmedziť ľudské chyby napríklad automatizáciou manuálnych pracovných postupov. Navyše môžeme znížiť vaše náklady na tlač a ukázať vám, ako vám naše dokumentové služby umožňujú ľahšie zdieľať informácie a získať tak tie informácie, ktoré potrebujete na prijímanie istých rozhodnutí založených na faktoch. Ak chcete maximalizovať potenciál svojich mobilných pracovníkov, radi vám pomôžeme aj s touto oblasťou, a to pomocou viacerých mobilných tlačových riešení. A ak nemáte čas, zdroje alebo odborné schopnosti potrebné na efektívnu správu svojej tlačovej flotily, môžeme to urobiť za vás prostredníctvom našich spravovaných tlačových služieb, ktoré môžu priniesť okamžité úspory nákladov až o 30 %*.

* Active Print Management Initiatives Can Cut Your Office Print Costs by 10% to 30%, Gartner 2013 

woman-office-using ipad-lifestyle

Document Management Service assessment

Dôležité je, že hoci dokumentové služby Sharp pokrývajú bežne všetky typy tlačiarní a multifunkčných tlačiarní, všetko je prispôsobené špecifickým potrebám vašej organizácie. Pretože skutočná výhoda, ktorú ponúkame, spočíva v zavádzaní nových spôsobov, ako môžete získať ešte väčšiu hodnotu z informácií, ktoré prúdia do vašej organizácie a okolo nej.

Všetko teda začína vyhodnotením pomocou služby Správa dokumentov (DMS). Naši odborníci na správu dokumentov venujú všetok čas tomu, aby skutočne pochopili, ako dokumenty používate, aké sú vaše potreby a priority a ktoré oblasti vás skutočne ťažia. Na základe týchto poznatkov môžeme navrhnúť plne prispôsobenú službu správy dokumentov a tlače, ktorá nielen zefektívni vašu tlač, ale taktiež vám pomôže bezpečne zachytiť a zdieľať informácie, ktoré sú uzamknuté v papierových a digitálnych dokumentoch.

people-at desk-having a meeting-lifestyle