Team meeting with display
Team meeting with display

Audiovizuálne služby

Profesionálne a personalizované AV služby a AV riešenia na mieru spĺňajúce požiadavky všetkých typov zákazníkov a organizácií.

Audiovizuálne služby

Audiovizuálne služby od spoločnosti Sharp

Sharp je už mnoho rokov lídrom na trhu audiovizuálnych technológií a naďalej poskytuje prvotriedne AV služby, ktoré ich sprevádzajú.

Zamestnávame špecializované tímy vysoko kvalifikovaných a skúsených AV konzultantov, ktorí úzko spolupracujú s našimi klientmi na poskytovaní AV služieb na mieru a AV riešenia na mieru, ktoré spĺňajú všetky požiadavky zákazníkov.

Displeje a AV zariadenia

Nech už sú vaše požiadavky akékoľvek, náš rad AV riešení podporuje spoluprácu, zlepšuje prezentácie a obohacuje komunikáciu v každom prostredí.

People in a meeting

Interaktívne displeje BIG PAD

Pútavé, dotykové, digitálne interaktívne displeje, ktoré sú ideálne na poskytovanie zmysluplného obsahu a spoločnej prezentácie.

People in a meeting

Windows collaboration display

Inteligentné senzory a integrované technológie robia z Windows collaboration displaye dokonalý nástroj pre obchodné rokovania a videokonferencie.

A man serving a pizza

Displeje Digital Signage

Ideálne pre akékoľvek prostredie – od maloobchodu až po podnikové – displeje digital signage poskytujú výkonnú a podmanivú vizuálnu komunikáciu.

AV riešenie

Nech už sú vaše požiadavky akékoľvek, naše AV riešenia ponúkajú širokú škálu možností inštalácie a intuitívneho softvéru, ktorý vaše oznámenie odovzdá.

A shopping mall

Videosteny

Videosteny poskytujú najvyššiu vizuálnu kvalitu a dajú sa nakonfigurovať tak, aby vyhovovali akémukoľvek komerčnému priestoru - to najlepšie v súčasnej zobrazovacej technike.

Sharp touch viewing software

AV Softvér

Či už učíte, školíte, spolupracujete, riadite projekty alebo jednoducho diskutujete v rámci brainstormingu, naša sada intuitívnych interaktívnych softvérových aplikácií vám poskytne ideálne nástroje

Stand and wall mount

AV stojany, nástenné držiaky a príslušenstvo

Nie všetky komerčné priestory vyzerajú rovnako. Ponúkame širokú škálu možností inštalácie naprieč všetkými našimi AV riešeniami. Od nástenných držiakov po mobilné stojany, výškovo nastaviteľné podpery a ďalšie – nech sú vaše požiadavky akékoľvek, máme riešenie.

AV Inštalácia a školenie

Vysoko kvalifikované AV inštalačné tímy spoločnosti Sharp zahŕňajú AV konzultantov, inžinierov a dôveryhodných partnerov, ktorí úzko spolupracujú s klientom na inštalácii AV riešení.

Chápeme dôležitosť toho, aby bola technológia pre vašu organizáciu taká jednoduchá, ako len môže byť. Naše produkty sú navrhnuté tak, aby boli intuitívne a užívateľsky prívetivé. Naše školiace programy na mieru zaistia, že zo svojho AV zariadenia vyťažíte maximum.

Či už máte silné technické zázemie alebo ste vo svete audiovizuálnych technológií nováčikom, vyvinieme vlastný AV školiaci program, aby sme zaistili, že používatelia pochopia každú funkciu.

Friendly trainer with displays

Prečo si vybrať Sharp pre poskytovanie vašich AV služieb?

  • Špecializovaní a dedikovaní AV konzultanti: Náš priateľský, profesionálny personál sa postará o všetko od počiatočnej otázky až po školenie, kontrolu a správu účtu.
  • Špičkové AV riešenia: Oceňované produkty a technológie navrhnuté tak, aby boli inovatívne, a napriek tomu sa ľahko používali. AV riešenie na mieru.
  • Riešenia na mieru, ktoré uspokoja každý sektor, odvetvie a rozpočet.
  • Dôveryhodná globálna značka: S desiatkami rokov skúseností v oblasti audiovizuálneho vývoja vyrába Sharp najpokročilejšiu technológiu displejov na svete.

Vždy vám radi usporiadame prezentácie našich riešení a prevedieme vás našimi AV službami. Pre viac informácií nás kontaktujte.

People in a meeting with screen