Farebné multifunkčné tlačiarne

Pracujte v plnej farbe

Ak potrebujete trochu rafinovanejšiu tlač a kopírovanie, je farba tou správnou voľbou.

V prípade farebnej multifunkčnej tlačiarne si môžete vybrať, či chcete tlačiť farebne, alebo čiernobielo, v závislosti od požiadaviek každej tlačovej úlohy. Používajú štyri tonerové kazety – azúrovú, purpurovú, žltú a čiernu (CMYK) –, ktoré pokrývajú celé spektrum farieb.

Multifunkčné tlačiarne, ktoré vám taktiež umožnia spolupracovať s kolegami a klientmi pomocou ľahkého zdieľania dokumentov a pracovných postupov. Pomocou inovatívnej funkcie skenovania môžete digitalizovať svoje dokumenty a pomocou funkcie skenovania do e-mailu môžete ľahko, rýchlo a bezpečne príjemcovi odoslať informácie prevedené z papiera do digitálnej podoby a prispieť k zlepšeniu spolupráce.

MFP scanning in colour

Vaše dáta v bezpečí

Farebné multifunkčné tlačiarne typu „all-in-one“ môžu byť vybavené pevným diskom alebo SSD diskom, na ktorý sa ukladajú všetky dáta, výtlačky, skeny a kópie. Vedeli ste však, že nezabezpečené multifunkčné zariadenie môže byť cieľom kybernetického útoku? Veľa kvalitných tlačiarní typu „all-in-one“ teraz ponúka v štandardnej výbave alebo ako voliteľné príslušenstvo množstvo vylepšených bezpečnostných funkcií, ktoré chránia firemné dáta uložené na pevnom disku, vrátane;

  • šifrovania S/MIME na zabránenie napadnutiu pri prenose e-mailu
  • bezpečného uvoľnenia tlače bez servera s cieľom zaistiť dôvernosť dát
  • firmvér s automatickým liečením pre zálohovanie nastavení a pomoc pri obnove v prípade útoku
  • uplatňovanie zásad zabezpečenia a veľa ďalšieho...

A konečne, vďaka voliteľným možnostiam dokončovania, ako je dierovanie, zošívanie, tvorba brožúr a dokončovanie, máte k dispozícii vysoko efektívne zariadenie, ktoré zvládne všetko.

Man-pressing-lock-icon-on screen

Kedy používať farebné kopírovanie a tlač...

Pracoviská, ktoré vytvárajú veľké množstvo textovo bohatých interných dokumentov, pracovných hárkov, faktúr a obežníkov, používajú prevažne čiernobiele multifunkčné tlačiarne.

Farebná tlač je ideálna na výrobu brožúr, letákov a marketingových materiálov alebo na externú komunikáciu, hlavičkové papiere, ocenenia a certifikáty – zaisťuje kvalitnú prezentáciu vašej značky bez ohľadu na typ dokumentu.

Small workgroup meeting with printed documents on the desk and office workers at desks in the background

Nakupujte podľa potrieb svojho podniku...

Ak pre vašu firmu nie je farba nutná, sú čiernobiele multifunkčné tlačiarne, ktoré používajú iba jeden toner oproti štyrom v prípade farebných zariadení, všeobecne cenovo výhodnejšie.

Keďže sa všetci snažíme znižovať množstvo odpadu a emisií, môžete výrazne obmedziť náklady na tlač a energiu – či už ide o čiernobiele alebo farebné kopírovanie – tým, že si vyberiete zariadenie, ktoré zodpovedá vášmu objemu a formátu tlače, a tým, že budete tlačiť alebo kopírovať len to, čo skutočne potrebujete. Môžete taktiež použiť rozšírené možnosti správy tlače, ktoré vám umožnia zaviesť pravidlá prístupu a povoliť farebnú tlač iba tým, ktorí ju potrebujú.

Ak budete venovať čas posúdeniu požiadaviek na kopírovanie a tlač vo svojej firme, pomôže vám to určiť, ktoré zariadenie je pre vás najvhodnejšie.

Office workers using PCs at desks

Čistá, jasná, intenzívna farba...

Vyberať môžete z nízkokapacitných stolových multifunkčných tlačiarní, farebných multifunkčných tlačiarní formátu A4 na domáce kancelárske použitie až po veľkokapacitné, samostatne stojace farebné multifunkčné tlačiarne formátu A3 a produkčné multifunkčné tlačiarne na nízkonákladovú tlač v rámci interných kreatívnych činností a tvorby marketingových materiálov – také zariadenia sú ideálne pre veľké oddelenia, rušné kancelárie a tlačiarne.

Všetky zariadenia ponúkajú komplexné riešenie pre kancelárie a dávajú podnikom slobodu využívať rôzne ponúkané možnosti podľa svojich obchodných potrieb. Pokročilá technológia umožňuje kopírovať, tlačiť, skenovať a faxovať v plných farbách, a to aj na základných zariadeniach. Vďaka dostupným možnostiam dokončovania a funkciám, ako je skenovanie do e-mailu, máte k dispozícii praktickú, dátovo zabezpečenú farebnú tlačiareň typu „all-in-one“, ktorá zvládne všetko.

BP-60M45

Čo je softvér na správu tlače?

Znie to nadnesene, ale aj tie najmenšie podniky môžu ušetriť peniaze za zbytočné plytvanie tonerom, papierom a energiou.

Pomocou softvéru na správu tlače môžete implementovať pravidlá, ktoré napríklad vynucujú iba obojstrannú tlač alebo obmedzujú určité oddelenia na čiernobielu tlač a zároveň umožňujú farebnú tlač pre konkrétnych používateľov. Aby sa zvýšilo zabezpečenie dokumentov, musia používatelia pred prístupom k zariadeniu alebo pred načítaním svojich tlačových úloh overiť svoju totožnosť.

Vďaka flexibilite softvéru na správu tlače môžete prispôsobiť používané služby svojmu rastu a činnosti.

 

Office workers working at desk and an informal meeting