Team meeting with a Teams call
Team meeting with Teams call-Audio Visual-Lifestyle-Banner

Rokovacia miestnosť

Vynikajúce technológie pre rokovacie a zasadacie miestnosti, ktoré pomáhajú oživiť nápady a uskutočniť rozhodnutia.

Prostredie rokovacie miestnosti

V rokovacích miestnostiach sa odohráva veľa vecí; prebiehajú tu individuálne schôdzky, kandidáti prichádzajú na pohovory. Tímy, vedenia, riaditelia a ďalší ľudia tu spolupracujú s klientmi a kolegami v rámci daného odvetvia, aby rozvíjali svoje nápady a prijímali dôležité obchodné rozhodnutia.

V spoločnosti Sharp rozumieme výzvam, ktoré môžu schôdze predstavovať, najmä ak sa ich zúčastňuje viac zúčastnených strán na miestnej aj globálnej úrovni. Občas potrebujete kreatívny a podnetný priestor pre brainstorming nápadov a interaktívnu spoluprácu so svojimi tímami. Takisto však potrebujete prostredie, kde sa môžete sústrediť na stratégiu, diskutovať o financiách, prevádzkových plánoch do budúcna alebo sa stretávať s klientmi.

Moderné prostredie s pokročilými technológiami, ktoré vás nesklamú, je tak moderným riešením na vytvorenie priestoru pre inovácie, spoluprácu a podnikanie vo vašej organizácii bez ohľadu na jej veľkosť.

Buďte prítomní a produktívni s vylepšenými riešeniami pre rokovacie miestnosti

Inteligentná technológia zabudovaná do našich veľkoformátových interaktívnych displejov, ako je BIG PAD Sharp, umožňuje firmám ľahko sa stretávať s ostatnými v celosvetovom meradle. Môžete pripojiť viac používateľov a umožniť všetkým zobrazovať prezentácie, sledovať videá a užívať si interaktívny zážitok s ostatnými, ako by boli prítomní v jednej miestnosti.

Naše digitálne displeje a vysoko interaktívna AV technika, softvér a príslušenstvo ponúkajú ideálne riešenie pre menej formálne ad-hoc schôdze, malé a stredné podniky aj všetky korporátne prostredia, a to predovšetkým tam, kde digitálna komunikácia zvyšuje nadšenie a zapojenie. Výskumy*1 ukazujú, že zamestnanci strávia na schôdzach najmenej 17 hodín mesačne, takže chcete zaistiť, aby z nich mali aktívny prospech.

Inteligentné a praktické interaktívne nástroje a displeje vytvárajú podnetné prostredie pre kolegov a klientov, kde sú oči aj myseľ pozorne zapojené do rokovania.

*1 Výskum pre spoločnosť Sharp Europe vykonala spoločnosť Censuswide. Online prieskumu sa v októbri 2017 vo Veľkej Británii zúčastnilo 1 003 kancelárskych pracovníkov vo firmách so 100 – 499 zamestnancami.
A team meeting

Vylepšite svoju rokovaciu miestnosť

Pre každý rokovací priestor existuje riešenie

Large display in meeting on wall_portrait-Audio visual-Product

Zasadacia miestnosť

  

Multiboard display in conference meeting-Audio Visual

Rokovacia miestnosť

   

SHARP_Touch_Viewing_software on display-Audio Visual-Product

Konferenčná miestnosť

  

Dosiahnite viac s dynamickým digitálnym displejom

Produktivita sa zvyšuje a predstavivosť sa rozvíja, keď spoločnosť prezentuje informácie presvedčivým a inovatívnym spôsobom. Vieme aj to, že jedna veľkosť displeja nie je vhodná pre všetkých, a preto naše technológie navrhujeme tak, aby vyhovovali veľkým zasadacím miestnostiam, školeniam, kreatívnym priestorom aj malým skupinám.

S naším dynamickým digitálnym displejom môžete zaistiť vizuálnu a zvukovú dokonalosť s jasnosťou a ohromujúcim výkonom, prepojiť svoje tímy a zúčastnené strany a udať tak tón pre lepšie rozhodovanie a pôsobivejšie schôdzky s klientmi, ktoré prinášajú výsledky.

Optimalizujte schôdzky tak, aby sa počítala každá minúta

Čas je drahocenný, a to najmä, keď ide o kritické rozhodnutia a termíny. Vzhľadom na to, že podľa odborných výskumov sme schopní udržať špičkový výkon iba 45 – 90 minút, musí vaša schôdzka prebehnúť rýchlo a efektívne. Či už teda rokujete o nasledujúcom fiškálnom roku, vediete kritické rozhovory s významným klientom, alebo plánujete budúcnosť, vylepšenie technológie vo vašej rokovacej miestnosti vám pomôže optimalizovať čas v správnom prostredí a maximalizovať vaše úsilie.*2

Posuňte svoje schôdze na vyššiu úroveň vďaka novému prístupu k spolupráci a konektivite vo vašej firme – preskúmajte naše displeje a AV vybavenie, možnosti digitálnych displejov a ďalšie možnosti.

*2 Ako usporadúvať lepšie schôdzky – Sharp Europe/ Tony Schwartz v rámci The Energy Project
Business Presentation meeting four people-Audio Visual-Product