Woman reading on a tablet

Insights Hub

Od príbehov zákazníkov až po špičkové biele knihy – v Insight Hub spoločnosti Sharp nájdete všetky potrebné informácie na jednom mieste.

Novinky
Tlačové správy

Insights hub

Zistite, ako spoločnosť Sharp umožňuje svojim zákazníkom po celej Európe zvyšovať výkon a prispôsobovať sa pracoviskám budúcnosti prostredníctvom mnohých produktov a služieb podnikových technológií.

Naše podrobné výskumné správy a biele knihy vás prevedú našimi produktmi, organizáciou aj celým odvetvím, od prehľadov technológií až po legislatívu a nové vzrušujúce objavy. Nájdete tu všetko, čo potrebujete vedieť o produktoch Sharp aj našom podniku, a to na základe údajov overených v praxi, napísaných poprednými analytikmi v oblasti podnikových technológií.

Blog

Postrehy a rady od nášho tímu odborníkov na priemysel a produkty v spoločnosti Sharp pri skúmaní nových oblastí technologických produktov a služieb, ktoré formujú pracovisko budúcnosti.

Someone typing on a laptop

Biele knihy a správy o výskume

Objavte biele knihy Sharp a získajte podrobný prehľad o produktoch a službách podnikových technológií Sharp

Biele knihy spoločnosti Sharp sa zaoberajú produktmi a službami podnikových technológií poskytovanými zákazníkom, okrem iného v oblasti IT, zabezpečenia, dokumentových a vizuálnych riešení a ďalších.

A man working

Prípadové štúdie

Ako ukazuje náš sortiment prípadových štúdií, dodávame jedinečné, inovatívne a ocenené produkty v takých rozmanitých oblastiach, ako je tlač, audiovízia, solárna energia, predajné miesta, IT služby a riadené služby.

Pozrite sa a zistite, ako náš profesionálny a personalizovaný prístup pomohol mnohým klientom v rôznych odvetviach nájsť najefektívnejšie riešenie ich obchodných problémov.

Woman working at home office with laptop and printed documents