laptop

Objavte notebooky Sharp

Preskúmajte náš rad pracovných notebookov Dynabook, ktoré ponúkajú všetok profesionálny výkon, prevádzkové vlastnosti a prenosnosť.

Kontaktujte nás

Zariadenia pre každého

Potrebujete notebook, ktorý pracuje s vami, nie proti vám. Taký, ktorý vás nenechá v štichu s vybitou batériou. Taký, ktorý zvládne vaše aplikácie a pracovnú záťaž. Taký, ktorý je skutočne prenosný a dobre vyzerá.

Naše pracovné notebooky Dynabook majú všetko, čo potrebujete. Ako notebooky pre malé podniky sú prenosné a výkonné. Pre potreby vzdelávania sú ľahké a výkonné – ideálne tak pre školákov, ako pre študentov vyšších odborných škôl alebo univerzít. Vďaka zosilneným komponentom sú taktiež robustné – pripravené na každodenné používanie. Vieme, že rôzne roly vyžadujú rôzne nástroje, a preto sme vytvorili tri rôzne rady, ktoré vyhovejú vašim potrebám.

To najlepšie z radu Dynabook

Business Ultimate

Vďaka bleskovému výpočtovému výkonu, špičkovým úžitkovým vlastnostiam a ostrému obrazu nie je žiadna úloha pre notebooky Dynabook Portégé príliš náročná.

Okrem toho budete mať dostatočnú kapacitu energie aj po celom dni – batéria s dlhou životnosťou vydrží v prevádzke až šestnásť hodín. A ak vám bude dochádzať batéria, nemusíte sa obávať, máme pre vás totiž ľahké notebooky s ultrarýchlym nabíjaním.

man working at computer

VŠESTRANNÁ PRODUKTIVITA

Business Advanced

Tenké, odolné a výkonovo vyladené notebooky Dynabook Tecra biznisovej triedy Business Advanced ponúkajú všetko, čo potrebujete.

Obrazovky s vysokým jasom bez odleskov sa tu spájajú s voliteľným pripojením LTE a celodennou výdržou batérie. Ponúkajú všetko, čo je v biznise potrebné pre zachovanie produktivity, ideálne sú taktiež pre starších študentov, ktorí od svojich strojov vyžadujú viac.

Aby boli vaše dáta v bezpečí, venujte pozornosť pridaným biometrickým bezpečnostným funkciám a radu ďalších autentizačných opatrení, ako je napríklad rozpoznávanie tváre.

Vďaka neuveriteľne rýchlemu procesoru zvládne váš pracovný notebook radu Business Advanced aj tie najnáročnejšie úlohy. A nezabudnite na štýl: niektoré notebooky majú nádherné horčíkové šasi, ktoré vám budú kolegovia alebo spolužiaci závidieť.

man working at computer

SPOĽAHLIVOSŤ S OHĽADOM NA ROZPOČET

Business Essential

Náš rad Business Essential je navrhnutý pre produktivitu a ponúka funkcie porovnateľné s najlepšími pracovnými notebookmi súčasnosti bez toho, aby tieto zariadenia stáli toľko peňazí.

Notebooky Dynabook Satellite Pro spĺňajú požiadavky na zabezpečenie a výkon, a pritom zvládnu aj náročné pracovné zaťaženie. Tieto notebooky sú ľahké a prenosné, majú solídnu výdrž batérie a pútavý estetický vzhľad, ktorý je žiadaný a impozantný. Preskúmajte našu kompletnú ponuku notebookov ešte dnes.

woman working at computer

CHRÁŇTE SVOJE DÁTA

Dokonalé zabezpečenie

Notebooky pre školy, notebooky pre podnikanie – nech už je ich použitie akékoľvek, zabezpečenie hrá vždy kľúčovú rolu. Snažíme sa, aby vaše dáta boli v bezpečí vďaka sofistikovanému šifrovaniu a pokročilej biometrickej technológii. Preskúmajte našu ponuku pracovných notebookov.

people working at computer