Notebooky pre školy a vzdelávanie

Nové možnosti pre študentov vďaka notebookom pre školu a vzdelávanie

Študenti potrebujú spoľahlivé a odolné notebooky. Obmedzený rozpočet by nemal znamenať nekvalitné technológie. To je hlavná filozofia našich cenovo výhodných notebookov Dynabook pre študentov a školy.

Vysoký výkon, nízka cena

Študenti a pedagógovia musia pozorne strážiť náklady. Zároveň však potrebujú notebook, ktorý im bude slúžiť každý deň. Naše ľahké notebooky určené pre študentov disponujú pôsobivým výpočtovým výkonom, ktorý zvládne obsluhovať viac náročných aplikácií súčasne.

I študenti potrebujú výkonné notebooky. Intenzívne skúmanie a viac spustených kariet prehliadača nie sú pre Dynabook žiadny problém. Používame iba viacjadrové procesory, takže multitasking nie je problém.

child working at computer

Odolnosť proti pádu

Priznajme si, nehody sa skrátka stávajú. Náročný študentský život kladie nároky na mimoriadnu odolnosť notebookov. Preto je odolnosť našich notebookov pre študentov vyšších odborných škôl alebo univerzít testovaná od rámu až po batériu Zosilnené pánty, konštrukcia odolná proti pádu a klávesnica odolná proti poliatiu zaručujú, že notebooky Dynabook vydržia všetky nárazy, ktoré im študentský život pošle do cesty.

Laptop and text

Prenositeľnosť bez prípravy

Nech už sa študentský život odohráva kdekoľvek – v knižnici, v triede, v autobuse alebo na pohovke –, študenti skrátka potrebujú počítač, ktorý ich bude sprevádzať na každom kroku. Naše ľahké notebooky pre študentov vážia len niečo málo nad jeden kilogram a sú vždy pripravené na prenášanie, takže sa hodia pre akýkoľvek študentský rozvrh. Je dostatočne malý na to, aby sa vošiel do bežnej tašky alebo batohu, a jeho odolná batéria vydrží študentom po celý čas prednášok.

person putting computer in bag

Seriózny prístup k zabezpečeniu

Dáta študentov sú dôležité. To platí dnes viac než kedykoľvek inokedy, takže naše úsilie v oblasti zabezpečenia nepoľavuje. Naše notebooky pre vzdelávanie sú vybavené vysokokvalitným šifrovaním pomocou technológie Trusted Platform Module (TPM) 2.0 a voliteľnou čítačkou odtlačkov prstov.

man working at computer

Ľahká správa

Zo správy flotily počítačov pre vzdelávanie vás hlava bolieť nemusí. Vďaka službe Microsoft Intune for Education ponúkajú naše notebooky pre školy komplexné možnosti správy. Správcovia IT v školstve môžu zariadenia rýchlo a ľahko predkonfigurovať, udržiavať a vyraďovať – a to všetko s minimálnymi nárokmi na infraštruktúru.

woman working at computer

Celodenná výdrž batérie

S výdržou batérie až desať hodín je zvládnutie celého školského dňa hračkou. Notebooky Dynabook sú všestranne spoľahlivé notebooky, ktoré študenti využijú od rannej výučby alebo prednášok až po večerné sledovanie filmov.

woman at computer