Notebooky pre malé podniky

Notebooky určené pre malé podniky s veľkými ambíciami. Objavte naše notebooky pre malé podniky a získajte vysoký výkon za skvelú cenu.

Poskytnite svojim ľuďom nástroje, ktoré potrebujú na úspech. Malé podniky potrebujú počítače, ktoré spĺňajú náročné požiadavky ambicióznych podnikateľov. Preto by v sebe mali notebooky pre malé podniky spájať výkon, spotrebu a cenu, aby ste získali tie najlepšie možné pracovné notebooky – zariadenie pre každého pracovníka.

Vyberte si tie správne notebooky pre vašu firmu

Pri výbere notebookov pre svoj malý podnik dbajte na správnu veľkosť, hmotnosť a prenosnosť, aby obchod pri schôdzach s klientmi a práci v domácej kancelárii prebiehal hladko.

man working at computer

Čo treba zvážiť pri výbere notebooku pre malý podnik:

Prenositeľnosť a konektivita na cestách

S menším zariadením sa lepšie cestuje, ale často je to na úkor výkonu. Tie najlepšie pracovné notebooky kombinujú rýchlosť multitaskingu a celodennú výdrž batérie. Ak sú navyše vaši ľudia na schôdzach alebo pracujú na diaľku, môže byť užitočné zahrnúť aj voliteľné pripojenie LTE pre prípad, že nie je k dispozícii Wi-Fi.

computer and accessories

Veľkosť displeja

Od malých a ľahko prenositeľných 13" obrazoviek až po väčšie a ťažšie 15,6" obrazovky – pri prenášaní notebooku zo schôdze na schôdzu to môže mať veľký význam. Na dnešné displeje s vysokým rozlíšením sa toho vojde naraz veľa. A pokiaľ ide o kvalitu displeja, nezabudnite si vybrať jasný displej s nízkym odleskom, ktorý je príjemný na pohľad.

Hmotnosť

Celodenné prenášanie ťažkého notebooku – a to napríklad len v kancelárii – nie je ideálne. Vyberte si notebook, ktorý umožní vašim ľuďom ľahko sa presúvať a spolupracovať, nech sú kdekoľvek. Ultratenké a ľahké notebooky sa veľmi ľahko prenášajú, ale nie sú úplne ideálne pre najnáročnejšie úlohy, ako je grafický dizajn alebo strih videa.

person putting laptop in bag

Spúšťanie podnikových aplikácií a software

Pre prevádzku dnešných aplikácií, ktoré sú neustále zapnuté, a náročných na zdroje, potrebujete notebooky pre malé podniky s vhodnými procesormi a pamäťou.

person working at computer

Výdrž batérie

Aby vaši zamestnanci mohli pracovať, nech sú kdekoľvek, a nemuseli sa starať o výdrž batérie, sú notebooky pre malé podniky s výdržou viac než 10 hodín nepretržitej prevádzky veľkou výhodou.

person working at computer

Pripojení náhlavných súprav, myší, siete a ďalších zariadení

Ak chcete pripojiť periférne zariadenia, napájať ich a prenášať dáta prostredníctvom jediného portu a kábla, vyberte si notebooky s rozhraním USB-C. Zvážte taktiež štandardné porty USB-A a HDMI na pripojenie príslušenstva a externých displejov.

computer and docking station

Dotykové displeje

Notebooky s dotykovým displejom poskytujú používateľom intuitívnejší spôsob interakcie so zariadením a umožňujú im zostať produktívni. Vyberajte z ľahkých notebookov s dotykovým displejom, notebookov 2 v 1 s odnímateľným dotykovým displejom, ktoré je možné premeniť na samostatný tablet, alebo konvertibilných zariadení, na ktorých je možné klávesnicu otočiť o 180 stupňov a premeniť ich tak na dotykový tablet.

person typing on computer

Náklady

Budovanie malého podniku môže byť náročným obdobím, keď treba neustále sledovať hospodárske výsledky. Dobré notebooky nemusia byť drahé, ale uistite sa, že nakupujete u kvalitného dodávateľa.

man working at computer

Bezpečnostné funkcie

Pomôžte udržať firemné dáta v bezpečí pomocou biometrických bezpečnostných funkcií, ako sú snímače odtlačkov prstov a rozpoznávanie tváre. Nie všetky notebooky nimi disponujú, preto sa uistite, že sú vaše firemné notebooky zabezpečené.

man working at computer