Ľahké notebooky

Pracovné notebooky sú dokonalým nástrojom pre zvyšovanie produktivity na cestách. Ale kedysi v minulosti ste sa museli rozhodnúť: požadujete výkon, alebo prenositeľnosť? Výber ľahkého notebooku znamenal obetovať výkon. Ale tak to už nie je.

Teraz môžete mať v jednom notebooku oboje – výkon pre každodenné pracovné úlohy aj prenosnosť, aby ste zariadenie ľahko mohli vziať so sebou a vyraziť na schôdzku s klientom. Naše ľahké notebooky vás vybavia na dosiahnutie úspechu.

Najlepší pracovný notebook na prácu na cestách

Naše notebooky Dynabook boli navrhnuté s ohľadom na mobilitu a poskytujú výkon, ktorý potrebujete, nech ste kdekoľvek. Ľahké notebooky zaistia, že všetko zvládnete – od ranných schôdzí až po prácu z domu – bez zbytočnej záťaže.
 

man on phone

Ľahké notebooky s vysokým výkonom

Naše notebooky Dynabook sú jedny z najlepších pracovných notebookov, ktoré kombinujú výkonné technológie a ľahký dizajn. Naše pracovné notebooky poskytujú vysoký výkon pre podporu vašej produktivity – to, že vážia menej, však neznamená, že toho zvládnu menej. Spoločnosť Sharp ponúka rad ultraprenosných a veľmi odolných notebookov Dynabook, ktoré síce majú ľahkú konštrukciu, ale ich výkon je naozaj ťažká váha.

man working at computer

Rad X Portégé: naše notebooky Business Ultimate

Ak chcete svoj tím a organizáciu vybaviť len tou najlepšou technikou, nehľadajte nič iné než rad X Series Portégé. Zahŕňa plejádu odolných pracovných notebookov pre všetky pracovné úlohy, vrátane najľahšieho 13-palcového konvertibilného notebooku na svete, ktorý je najlepším pracovným notebookom bez zbytočnej záťaže pre všetky pracovné úlohy.

Nízka hmotnosť, veľký výber

Rad ľahkých notebookov Sharp nerobí kompromisy v elegancii, zabezpečení ani všestrannosti. Naše notebooky Dynabook pokrývajú rôzne veľkosti a modely, ktoré vyhovejú vašim pracovným potrebám. Vďaka našim vysokovýkonným a ľahkým notebookom nemusíte robiť kompromisy v oblasti mobility alebo výkonu. Vyberte si z našej rozsiahlej ponuky, od malých, konvertibilných pracovných notebookov 2 v 1 až po notebooky vybavené úžasnými 15,6" displejmi v kombinácii s rozhraním USB-C.

Sharp’s lightweight laptop range doesn’t compromise on elegance, security or versatility. Our Dynabook laptops cover a variety of sizes and models to suit your work needs. Our high-performance, lightweight laptops mean you don't have to compromise on mobility or power. Choose from our comprehensive range, from 2-in-1 convertible small business laptops to laptops equipped with stunning 15.6” screens combined and USB-C connectivity.

person typing at computer