A man using a laptop
A man using a laptop

Informácie o notebookoch

Zvýšenie produktivity so správnymi pracovnými notebookmi.

Čo treba zvážiť pri výbere pracovného notebooku

Potrebujete zariadenie pre každého pracovníka. Vieme, že pracovníci potrebujú počítač s výkonom, úžitkovými vlastnosťami a prenositeľnosťou. Zariadenie, ktoré zvládne každodennú prácu bez toho, aby vás sklamalo.

Čo treba zvážiť pri výbere pracovného notebooku:

 • Rozmer a prenositeľnosť
  S menším zariadením sa lepšie cestuje, ale často je to na úkor výkonu. Tie najlepšie pracovné notebooky kombinujú rýchlosť multitaskingu a celodennú výdrž batérie.
 • Hmotnosť
  Celodenné prenášanie ťažkého notebooku – a to napríklad len v kancelárii – nie je ideálne. Vyberte si notebook, ktorý umožní vašim ľuďom ľahko sa presúvať a spolupracovať, nech sú kdekoľvek.
 • Výkon
  Nikto nechce pomalý notebook. Aby ste si poradili s dnešnými neustále zapnutými aplikáciami náročnými na zdroje, potrebujete výkonné procesory a dostatok pamäte.
 • Výdrž na batériu
  Pracovný deň môže ľahko presiahnuť viac než 8 hodín. Teraz sú k dispozícii malé prenosné notebooky s výdržou aspoň 10+ hodín.

Kategórie pracovných notebookov

Vieme, že rôzne pracovné roly vyžadujú rôzne nástroje, a preto sme pre vás pripravili ponuku tých najlepších pracovných notebookov, z ktorých každý ponúka inú špecifikáciu zodpovedajúcu vašim potrebám a je doplnený o rozsiahly rad príslušenstva.

man working on computer

Business Ultimate

Ultraľahký, ultratenký, ultravýkonný. Pokiaľ ide o najlepší pracovný notebook, náš rad Business Ultimate je najlepší z najlepších.

Vďaka neuveriteľnému výpočtovému výkonu, špičkovým úžitkovým vlastnostiam a ostrému zobrazovaniu nie je žiadna úloha príliš náročná. Sú to ľahké notebooky s vysokým výkonom.

Potrebujete trochu viac kreativity? Žiadny problém. Stačí preklopiť alebo odpojiť dotykovú obrazovku a môžete písať stylusom rovnako prirodzene ako perom na papieri.

Rad Business Ultimate nerobí kompromisy ani v oblasti konektivity. Rozhranie USB-C umožňuje pripájať periférne zariadenia, napájať a prenášať dáta bezkonkurenčnou rýchlosťou. Okrem toho budete mať energiu aj po celom dni – batéria s dlhou výdržou vydrží v prevádzke až šestnásť hodín. A keď vám bude batéria dochádzať, nemusíte sa obávať, máme pre vás ultrarýchle nabíjanie.

woman working on computer

Business Advanced

Pre malé a stredné podniky je rozhodujúce nájsť rovnováhu medzi kvalitou, výkonom a cenou. A presne takým riešením je náš rad notebookov Business Advanced. Naše tenké, odolné a výkonovo vyladené notebooky pre malé podniky ponúkajú všetko, čo moderný mobilný pracovník potrebuje.

Pracujete celý deň s e-mailami? Obrazovka s vysokým jasom a redukciou odleskov vám umožní sústrediť sa bez únavy očí a rozptyľovania. Nie je k dispozícii Wi-Fi? Voliteľné LTE pripojenie vám pomôže zostať v kontakte aj na cestách. A celodenná výdrž batérie zaručí, že obavy zo zabudnutej nabíjačky sú minulosťou. Aby boli vaše dáta v bezpečí, pridali sme biometrické bezpečnostné funkcie a rad ďalších autentizačných opatrení.

woman working on computer

Business Essential

Náš rad Business Essential je zameraný na produktivitu a ponúka nástroje, ktoré vám umožnia vykonávať prácu bez toho, aby ste vynaložili príliš prostriedkov.

Naše notebooky pre školu a vzdelávanie a jeji špičkové zabezpečenie zaistí bezpečnosť vašich dát. Výkonné procesory si poradia aj s náročnými úlohami. Pridajte k tomu príjemnú prenositeľnosť a pútavý estetický vzhľad a získate impozantné riešenie.