A man using a Dynabook laptop
A man using a Dynabook laptop

IT a výpočtová technika

Zistite, ako vybrať ideálny pracovný notebook pre svoju firmu alebo vzdelávacie zariadenie. Prečítajte si nášho sprievodcu.

Nájdite ideálny notebook pre svoju firmu alebo školu

Dobrí ľudia robia dobrý biznis. Bez správnych pracovných notebookov však nikdy nedosiahnu svoj plný potenciál. To isté platí pre školy. Bez kvalitnej techniky majú aj tí najchytrejší študenti problém dosiahnuť výšiny, ktorých sú schopní. Preto prichádzajú na rad ľahké notebooky pre podnikanie a vzdelávanie.

Špičkový výkon

Vďaka spojeniu výkonných procesorov a bleskurýchlej pamäte zvládnu notebooky Dynabook s ľahkosťou aj to najťažšie pracovné zaťaženie. Či už ide o vzdelávacie aplikácie, alebo vykresľovanie graficky náročného obchodného plánu, rozhodne si vyberte notebook s vynikajúcimi možnosťami multitaskingu. Viacjadrové procesory a aspoň 8 GB pamäte zabezpečia, že aplikácie budú pracovať bez problémov.

woman working at computer

Batéria na celý cien

Vieme, aké to je pracovať na cestách – nie vždy sú k dispozícii elektrické zásuvky. Preto potrebujete výdrž batérie so zodpovedajúci rezervou, ktorá vám vystačí na celý deň a ešte zostane na značnú časť toho ďalšieho. Či už ide o náš základný model, alebo o najlepší pracovný notebook, s výdržou batérie až 16 hodín v prípade niektorých modelov budete môcť pracovať celý deň.

man working on phone

Podpora kreativity

Kreativita je konkurenčnou výhodou. To platí tak v podnikaní, ako vo vzdelávaní. Náš rad notebookov s dotykovou obrazovkou vám pomôže rozvinúť vaše umelecké schopnosti – stačí displej s vysokým rozlíšením preklopiť alebo odpojiť a môžete na vysoko citlivom displeji začať písať stylusom.

person typing at computer

Spoľahlivá konektivita

Či už ste v kancelárii, v triede, alebo pracujete z domu, pripojenie je vždy kľúčové. Náš rad notebookov pre školy a vzdelávanie, ako aj naše pracovné notebooky, nikdy nerobia kompromisy v oblasti bezpečného vysokorýchlostného a spoľahlivého pripojenia. Zavedenie rozhrania USB-C prináša nabíjanie, zdieľanie obrazovky, prenos dát a používanie ďalšieho príslušenstva naraz.

computer with accessories

Prenositeľnosť je prioritou

Prenositeľnosť je v DNA notebookov Dynabook. Sú ľahké a majú elegantný dizajn, takže sú na prácu na cestách ideálne. A ani na odolnosti nikdy nešetríme. Zosilnené pánty, protišmykové gumové nožičky, klávesnice odolné proti poliatiu – naše ľahké notebooky sú konštruované tak, aby vydržali.
 

person putting computer in bag

Bezpečnosť na prvom mieste

Notebooky pre malé podniky. Notebooky pre veľké podniky. Notebooky pre vzdelávanie. Pokiaľ ide o zabezpečenie, nevidíme v tom rozdiel. V našej ponuke pracovných notebookov a notebookov pre vzdelávanie sú k dispozícii možnosti vysokoúrovňového šifrovania a biometrického prístupu, pretože bezpečnosť vašich dát je na prvom mieste.
 

man working at computer