Kontakty

Windows Collaboration Display

Zíďte sa. Pripojte sa. Spolupracujte.

Windows collaboration display od spoločnosti Sharp je najnovšou generáciou 4K 70” interaktívneho displeja, ktorý spĺňa špecifikácie Microsoft WCD a umožňuje začať spoluprácu okamžite po príchode na rokovanie. Spĺňa špecifikácie spoločnosti Microsoft a taktiež sa dokonale integruje s najlepšími nástrojmi na spoluprácu na platforme Microsoft 365.

So zabudovanými senzormi IoT je WCD schopný pracovať s riešením Microsoft Azure Digital Twins na monitoring a optimalizáciu prostredia vašej inteligentnej rokovacej miestnosti a ďalších rokovacích priestorov.

Vždy inteligentnejšie rokovanie

Jednoducho „plug and play“ s Windows collaboration display. Jeho USB-C kábel vám umožňuje rýchlo a ľahko sa pripojiť, takže môžete okamžite začať.

Bez ohľadu na to, či sa nachádzate na rokovaní, v zasadacích alebo školiacich miestnostiach, môžete ušetriť až 10 minút* čakania na začatie rokovania a nastavenie videokonferencie pre vzdialených účastníkov.

Vďaka našej cenami ovenčenej kapacitnej dotykovej technológii spoločne s tými najlepšími nástrojmi na spoluprácu, ako sú Microsoft 365 a Microsoft Teams, je možné vaše rokovanie posunúť na ďalšiu úroveň.

* Štúdia Total Economic Impact™, Forrester Consulting, február 2016.

Vždy inteligentnejšie budovy

S hubom senzorov IoT obsahujúcim rozsiahlu plejádu koncových bodov môžete monitorovať prostredie rokovania vo svojej inteligentnej budove a zisťovať informácie o oblastiach, ako je

  • Obsadenosť rokovania
  • Teplota a vlhkosť
  • Okolité osvetlenie
  • Úroveň kvality vzduchu

Tieto informácie o vnútornom priestore ponúkajú príležitosť pre lepšie systémy vykurovania, klimatizácie a rezervácie rokovacích miestností, ktoré v nich spoločne vytvárajú pohodlnejšie prostredie.

Vždy inteligentnejší pohľad

Nové cloudové služby ponúkajú vzrušujúce spôsoby riadenia dát a získavania nového pohľadu na správu majetku a zdrojov. S dátami získanými zo zostavy senzorov WCD je možné pracovať pomocou algoritmov AI na báze cloudu, prípadne ich jednoducho očistiť a vrátiť na reálne využitie. Platforma IoT Microsoft Azure Digital Twins môže byť hostiteľom komerčne dostupných cloudových a predplatiteľských služieb, ako je aplikácia Sharp WorkSpace Intelligence*, ktoré z pohľadu správy budov poskytujú hmatateľnú hodnotu alebo jednoducho robia rokovacie miestnosti pohodlnejšími.

Registrujte sa hneď teraz a člen nášho predajného tímu sa s vami spojí

loading