Kontakty

Windows Collaboration Display

Zíďte sa. Pripojte sa. Spolupracujte.

Windows collaboration display od spoločnosti Sharp je najnovšou generáciou 4K 70” interaktívneho displeja, ktorý spĺňa špecifikácie Microsoft WCD a umožňuje začať spoluprácu okamžite po príchode na rokovanie. Spĺňa špecifikácie spoločnosti Microsoft a taktiež sa dokonale integruje s najlepšími nástrojmi na spoluprácu na platforme Microsoft 365.

So zabudovanými senzormi IoT je WCD schopný pracovať s riešením Microsoft Azure Digital Twins na monitoring a optimalizáciu prostredia vašej inteligentnej rokovacej miestnosti a ďalších rokovacích priestorov.

Awards for our Windows collaboration display

  • 2019 Top New Technology (TNT) Award for displays. CE Pro and Commercial Integrator magazines.
  • Best New Collaboration Board in the 2019 Best of ISE Awards. rAVe publications.

Vždy inteligentnejšie rokovanie

Jednoducho „plug and play“ s Windows collaboration display. Jeho USB-C kábel vám umožňuje rýchlo a ľahko sa pripojiť, takže môžete okamžite začať.

Bez ohľadu na to, či sa nachádzate na rokovaní, v zasadacích alebo školiacich miestnostiach, môžete ušetriť až 10 minút* čakania na začatie rokovania a nastavenie videokonferencie pre vzdialených účastníkov.

Vďaka našej cenami ovenčenej kapacitnej dotykovej technológii spoločne s tými najlepšími nástrojmi na spoluprácu, ako sú Microsoft 365 a Microsoft Teams, je možné vaše rokovanie posunúť na ďalšiu úroveň.

* Štúdia Total Economic Impact™, Forrester Consulting, február 2016.

Vždy inteligentnejšie budovy

S hubom senzorov IoT obsahujúcim rozsiahlu plejádu koncových bodov môžete monitorovať prostredie rokovania vo svojej inteligentnej budove a zisťovať informácie o oblastiach, ako je

  • Obsadenosť rokovania
  • Teplota a vlhkosť
  • Okolité osvetlenie
  • Úroveň kvality vzduchu

Tieto informácie o vnútornom priestore ponúkajú príležitosť pre lepšie systémy vykurovania, klimatizácie a rezervácie rokovacích miestností, ktoré v nich spoločne vytvárajú pohodlnejšie prostredie.

Vždy inteligentnejší pohľad

Nové cloudové služby ponúkajú vzrušujúce spôsoby riadenia dát a získavania nového pohľadu na správu majetku a zdrojov. S dátami získanými zo zostavy senzorov WCD je možné pracovať pomocou algoritmov AI na báze cloudu, prípadne ich jednoducho očistiť a vrátiť na reálne využitie. Platforma IoT Microsoft Azure Digital Twins môže byť hostiteľom komerčne dostupných cloudových a predplatiteľských služieb, ako je aplikácia Sharp WorkSpace Intelligence*, ktoré z pohľadu správy budov poskytujú hmatateľnú hodnotu alebo jednoducho robia rokovacie miestnosti pohodlnejšími.

Always room for improvement

Sharp WorkSpaces is software solution that helps you make the best use of data from the IoT Sensor hub on the Windows collaboration display. It provides clear, visual information to enable more efficient room booking and utilisation and create comfortable meeting and training room environments for more productive collaboration and learning. Using Sharp WorkSpaces is a smarter way to monitor and improve meeting room usage and conditions.

Sharp WorkSpaces delivers real-time analysis of the environmental conditions in your boardrooms and meeting spaces as part of a temperature monitoring system, it continually measures the ambient temperature and relative humidity levels as well as the light and air quality it can help you ensure maximum comfort in each room.

Image for illustration purposes only. 

Registrujte sa hneď teraz a člen nášho predajného tímu sa s vami spojí

loading