Kontakty

Vlastnosti profesionálnych displejov

Kedykoľvek sú potrebné robustné a spoľahlivé digital signage displeje pre najvyššiu kvalitu a tie najživšie farby, trvajú profesionáli na produktoch od spoločnosti Sharp. Tu sú dôvody, prečo:

Ozajstná spoľahlivosť

Naše spoľahlivé LCD monitory a komerčné displeje sú navrhnuté pre činnosť v tých najnáročnejších podmienkach. Ich vyspelá architektúra bez použitia ventilátora navyše prináša tichý chod a minimálny prienik prachu. To je dôvod, prečo sme schopní na všetky komerčné displeje Sharp ponúkať trojročnú záruku poskytovanú na mieste u zákazníka.

Mimoriadna kvalita obrazu

Vďaka rozlíšeniu 1080p (1920 × 1080) alebo 4K UHD (3840 × 2160) sú LCD displeje Sharp istotou, že vaše oznámenie naozaj vynikne. Displeje prijímajú všetky bežné analógové, digitálne RGB alebo HD videozdroje. Nech už používate naše LCD monitory na čokoľvek, nimi prezentovaný jemný text alebo grafika si získajú maximálnu pozornosť publika.

Bezkonkurenčná univerzálnosť

Bez ohľadu na výzvu, ktorej čelíte, medzi LCD displejmi z nášho radu komerčných monitorov si nájdete dokonalé riešenie pre svoju úlohu. Displeje sa vďaka tenkej a ľahkej konštrukcii ľahko montujú a rad PN ponúka možnosť výberu inštalácie na šírku aj na výšku vo veľkostiach od 32" až po 90". Rad LCD monitorov PN je možné navyše zoskupovať s cieľom vytvoriť mimoriadne rozsiahle videosteny s obrovským dojmom.

Charakteristiky profesionálnych displejov:

 • Dizajn

  Tenké šasi

  Nové tenké šasi a tenší profil vytvárajú štýlovo štíhly dizajn, zatiaľ čo konečná úprava brúseného kovu dodáva celému šasi vzhľad a pocit vysokej kvality.

  Ľahký dizajn

  Vďaka vylepšeniu dielov a materiálov LCD sa znížila hmotnosť monitora oproti skorším modelom. Nové monitory sa ľahšie prenášajú a inštalujú.

  Vstavané reproduktory

  Vstavané reproduktory s výkonom 10 wattov na kanál eliminujú pri mnohých inštaláciách potrebu externého audiosystému. Tieto reproduktory, ktoré sú namontované vzadu, sú ideálne na prehrávanie audioobsahu spolu s hudbou na pozadí. Monitor má aj zvukové výstupy na jednoduché pripojenie s externými audiokomponentmi a keď použijete voliteľnú rozširujúcu dosku vstupov/výstupov PN-ZB01, k dispozícii sú konektory stereo reproduktorov (10 W + 10 W).

  Držadlá na bezpečnú inštaláciu

  Na zaistenie bezpečnej manipulácie sú spolu s každým monitorom dodávané odolné držadlá. Tieto držadlá sa po inštalácii displeja dajú odpojiť. Všetky modely majú navyše konfiguráciu montážnych dier kompatibilnú s VESA na zaistenie bezpečnej a spoľahlivej inštalácie s kompatibilným montážnym hardvérom tretích strán.

 • Rozšíriteľnosť

  Kódovanie ID

  Pomocou rozhrania RS-232C sa dá každý LCD monitor Sharp prostredníctvom počítača jednoducho ovládať a monitorovať z centrálneho miesta. Každému monitoru sa dá priradiť individuálny kód ID na špecifikáciu zapnutia/vypnutia, zmeny vstupu a rôzne úpravy a nastavenia obrazovky.

  Plánovanie

  Pre celkovú jednoduchosť ovládania umožňuje funkcia plánovania naprogramovať až osem nastavení pre automatické zapnutie/vypnutie monitora v určenom čase cez deň, týždeň alebo jednorazovo.

  Nastavenie webového prehliadača

  Rad LCD monitorov Sharp PN-E sa dá jednoducho ovládať pomocou webového prehliadača a voliteľného softvéru na ovládanie monitora.

  Podpora SNMP

  Pomocou jednoduchého protokolu správy siete Simple Network Management Protocol (SNMP) môžete cez lokálnu počítačovú sieť monitorovať stav displeja, dobu nepretržitej prevádzky a iné parametre.

 • Iné dôležité charakteristiky

  Architektúra bez ventilátora

  LCD monitory Sharp sú navrhnuté tak, aby dochádzalo k prúdeniu vzduchu a odvodu tepla bez použitia mechanických vzduchových ventilátorov, ktoré môžu priťahovať prach a vytvárať hluk.

  Vstavaný teplotný senzor

  Vstavaný senzor zistí, že stúpa teplota vnútri monitora a systém podsvietenia sa automaticky upraví tak, aby teplota bola v rozsahu prevádzkových hodnôt.

  Oneskorenie po zapnutí (Power on Delay)

  Ak chcete znížiť záťaž na zdroj napájania pri súčasnom zapnutí väčšieho počtu monitorov, rad PN-E umožňuje časové oneskorenie medzi zapnutím jednotlivých monitorov, keď sú konfigurované vo videostene a pri viacmonitorovej inštalácii.

  Ukladanie protokolu

  Funkcia ukladania/výstupu protokolu ukladá prevádzkové protokoly, zmeny signálov a informácie o nepravidelnostiach v prevádzke, čo pomôže vylepšiť efektivitu riešenia problémov servisnými technikmi.

  Diagnostika hardvéru

  Funkcia diagnostiky hardvéru zistí ľubovoľné nepravidelnosti v napájacom napätí a zobrazí ich na monitore.

  E-mailové upozornenie

  Funkcia e-mailového upozornenia umožňuje odoslať pravidelné aktualizácie o stave displeja a poruchy na špecifikovanú e-mailovú adresu.

  Automatická úprava

  Keď použijete analógové pripojenie RGB, ak sa v časovaní vstupného signálu vyskytne zmena, automaticky sa upraví taktovacia fáza.