Kontakty

Vizuálne riešenia

Od komerčných displejov pre digital signage po interaktívne displeje pre skutočný dojem práce s perom na papieri má spoločnosť Sharp vizuálne riešenie pre všetky vaše potreby.

Naše riešenia v oblasti profesionálnych displejov a videostien sú ideálne pre každé prostredie, kde je nutná jasná komunikácia zložitých informácií. Náš veľkoformátový displej prenesie oznámenie aj na preplnených a rušných miestach, ako sú nákupné strediská a prepravné uzly. A pre menšie priestory máme celý rad špičkových podnikových vizuálnych riešení s uhlopriečkami od 32”.

Nech už sú vaše aplikácie, potreby alebo prostredie akékoľvek, nájdete v našej ponuke vizuálnych riešení zodpovedajúci digitálny displej.

Interaktívne riešenia

Riešenia interaktívnych displejov Sharp umožňujú bezproblémovú spoluprácu, komunikáciu a zdieľanie. Ich ľahko ovládateľný dotykový displej zaisťuje, že používatelia sú sebaistí a môžu sa sústrediť na ich primárnu úlohu. Dobre vyvinuté aplikačné nástroje sú skvelé pre ľubovoľné prostredie a zaisťujú bezproblémovú integráciu s existujúcim softvérom a hardvérom. 

Softvér SHARP Touch Display Link umožňuje viacstrannú bezdrôtovú komunikáciu a spoluprácu so všetkými mobilnými inteligentnými zariadeniami aj na odľahlých lokalitách. Či ste v zasadacej miestnosti alebo triede, Sharp zmení spôsob vašej výučby, spolupráce a komunikácie.

Profesionálne displeje

Naše profesionálne produkty majú špecifické schopnosti vrátane nepretržitej prevádzky, zobrazenia na šírku a na výšku a možností horizontálnej inštalácie plus majú vysoký jas a displeje s vysokým rozlíšením na zaistenie optimálneho efektu vo všetkých podmienkach a lokalitách.

Budujeme si naše vedenie v oblasti LCD displejov, pokračujeme v zameraní sa na našu odbornú znalosť vývoja nových technológií na zaistenie nášho všestranného rozsahu inovatívnych produktov, čo nám umožňuje spĺňať požiadavky každého možného scenára profesionálneho zobrazenia.

Vertikálne trhy

Odvetvie profesionálneho zobrazenia požaduje presné normy naprieč širokou rôznorodosťou trhov a aplikácií. Zatiaľ čo každá situácia predstavuje svoje vlastné výzvy, všetky vyžadujú efektívne a spoľahlivé riešenia, ktoré sa vyvíjajú na splnenie ich vlastných veľmi špecifických požiadaviek. Odvetvie profesionálneho zobrazenia požaduje presné normy naprieč širokou rôznorodosťou trhov a aplikácií. Zatiaľ čo každá situácia predstavuje svoje vlastné výzvy, všetky vyžadujú efektívne a spoľahlivé riešenia, ktoré sa vyvíjajú na splnenie ich vlastných veľmi špecifických požiadaviek.

Od tlaku podnikovej zasadacej siene po vyzývavé aplikácie verejného zobrazenia, v spoločnosti Sharp máme skúsenosť a odbornú znalosť potrebné na vývoj inovatívnych najlepších riešení v triede na dodanie vysokokvalitného zobrazenia pre každý scenár.

S inovatívnou technológiou s vysokou špecifikáciou kombinovanou so záväzkom vynikať vo všetkom čo robíme, máme absolútnu dôveru, že pre každú výzvu trhu existuje originálne a veľmi efektívne vizuálne riešenie Sharp.

Technológie

V spoločnosti Sharp sme hrdí na naše renomé celosvetových vodcovských inovátorov v rámci technológií LCD displejov a dotykových obrazoviek. Toto renomé sme vybudovali na našom neutíchajúcom odhodlaní a vynaložení času, energie a prostriedkov na rozvoj tejto novej technológie. Vezmime si ako príklad technológiu UV2A, ktorú naše LCD panely využívajú. Ide o inovatívnu kombináciu patentovaných materiálov od spoločnosti Sharp, ktoré umožňujú ultravysoký kontrast a rozlíšenie obrazu, ale taktiež úplne prelomovú energetickú účinnosť vďaka najefektívnejšiemu možnému využitiu podsvietenia.