Kontakty

Riešenie potrieb vertikálnych trhov

Sharp je dobre známy svojimi priestorovo úspornými, tlačiarňami pre malé kancelárie a energeticky úspornými firemnými tlačiarňami, ale vedeli ste, že náš  sortiment  riešení za hranicami sveta profesionálnych tlačiarní rieši potreby vybraných vertikálnych trhov?

Vládne úrady, právnické a finančné firmy, vzdelávacie inštitúcie, reštaurácie a hotely, zdravotníctvo – na odbore nezáleží – vždy totiž zistíte, že spoločnosť Sharp ponúka riešenie podľa vašich konkrétnych potrieb.

Náš sortiment zahŕňa aj vysokovýkonné čiernobiele a farebné multifunkčné tlačiarne (MFP), rýchle a všestranné  veľkoobjemové tlačiarne  a portfólio softvérových riešení a riadených služieb, ktoré podporujú efektivitu a produktivitu na každom pracovisku. Tu je len niekoľko príkladov:

 • Miestne a centrálne vládne úrady

  Spoľahlivá technológia tlače spoločnosti Sharp umožňuje výrobu vysokokvalitného tlačeného materiálu pri dosiahnutí úplnej bezpečnosti. Naše veľkoobjemové tlačiarne a multifunkčné zariadenia uľahčujú vytváranie celého radu dokumentov a kompletných brožúr v objemoch, ktoré by inak vyžadovali služby externých komerčných tlačiarní.

 • Školstvo

  Školy, vysoké školy a ďalšie vzdelávacie inštitúcie, ktoré hľadajú cenovo dostupnú tlač s dobrými ekologickými parametrami, špičkovou bezpečnosťou a jednoduchou správou dokumentov, ju nájdu v spoločnosti Sharp. Niektoré naše firemné tlačiarne, veľkoobjemové tlačiarne, a dokonca aj naše cenovo veľmi dostupné tlačiarne pre malé kancelárie sú populárne vo vzdelávacom sektore.

 • Právne a finančné organizácie

  Advokátske kancelárie a finančné organizácie ocenia jednoduchosť, s akou je možné naše profesionálne tlačiarne a multifunkčné zariadenia používať na vytváranie a správu dôverných dokumentov, s overiteľnými auditnými záznamami. A čo viac, môžete úplne vymazať všetky stopy dát zo zariadení, až príde čas na ich odstránenie.

 • Zdravotníctvo

  Náklady a bezpečnosť sú v zdravotníctve možno ešte dôležitejšie než na akomkoľvek inom vertikálnom trhu. To je dôvod, prečo sme vyvinuli rad profesionálnych tlačiarní a multifunkčných zariadení – a veľkoobjemových tlačiarní, ktoré môžu ponúknuť veľmi výhodnú cenu za stránku tlače a jedny z najprísnejších bezpečnostných parametrov v odbore.

 • Hotely a pohostinstvá

  Chápeme rýchlo sa meniace prostredie korporátnych hotelov a pohostinstiev. Vieme, pod akým obrovským tlakom sú v odbore, kde image hrá kľúčovú rolu a kde sa všetko musí dokonale podariť hneď na prvý pokus.

  Teraz môžete na svojich hostí urobiť dojem prostredníctvom multifunkčných tlačiarní Sharp, ktoré uľahčujú skenovanie papierových dokumentov a ich zasielanie e-mailom, odosielanie a prijímanie faxov, pridanie tlačových značiek, poznámok a dokonca aj štýlových jedálnych lístkov na vysokokvalitnom papieri. Okrem toho sa pri našich veľkoobjemových tlačiarňach môžeme pochváliť celým radom dobre použiteľných funkcií, ktoré umožňujú za veľmi krátky čas vytvoriť atraktívne, vysokokvalitné značenie.

 • Podniková sféra

  Firmy a pracovné skupiny sa spoliehajú na MFZ Sharp pri generovaní správ, publikácii brožúr a tvorbe prezentácií, ktoré sú veľmi kvalitné a vyjadrujú profesionalitu. MFZ je prirodzeným prepojením medzi informáciami a spôsobom, akým ich ľudia využívajú. Práve preto spoločnosť Sharp ponúka komplexný balík zabezpečenia určený pre našich klientov pre škálovateľný prístup k zabezpečeniu dôverných informácií. Spoločnosť Sharp citlivo reaguje na požiadavky mnohých firiem, a tak kombinuje počiatočné šifrovanie s mnohými prepismi údajov. Poskytuje tak vyššiu úroveň zabezpečenia ako používa mnoho procesov iných výrobcov.