Kontakty

Vertikálne trhy

Výber správneho LCD monitora je kľúčový. Zakaždým, keď sa naň niekto pozrie – či už to sú zákazníci, spolupracovníci, alebo delegáti konferencie –, vytvára kvalita a jasnosť vášho digital signage silný a dlhotrvajúci dojem.

Náš rad komerčných displejov a digital signage obrazoviek zahŕňa monitory pre široký okruh profesionálnych aplikácií. Napríklad v zasadacích miestnostiach a veľkých rokovacích miestnostiach uľahčujú naše interaktívne panely BIG PAD komunikáciu zložitých tém a podporujú spoluprácu a zapojenie tímu.

Pre oblasť maloobchodu prenesú naše 4K displeje vaše oznámenia s pôsobivou a pútavou čistotou, ktorá prinúti ľudí zastaviť sa a venovať oznámeniu pozornosť.

Na verejných akciách, v showroomoch, na veľtrhoch, výstavách a vo vestibuloch sú naše corporate signage riešenia ideálne na propagáciu a slučky s videami, ktoré pobavia a informujú zároveň.

Nech už hľadáte čokoľvek od LCD monitorov na použitie na blízko až po pôsobivé videosteny so 4K displejmi alebo čokoľvek medzi tým, existuje digital signage riešenie od spoločnosti Sharp, ktoré skutočne zaistí váš dokonalý prvý dojem.

 • Vzdelávanie

  Vytvárajte a udržujte vylepšené vzdelávacie prostredia naprieč vzdelávacím sektorom. Na základných a stredných školách, vo vyššom vzdelávaní, na univerzitách a ďalej v podnikovom vzdelávaní a vzdelávaní dospelých, sa dá s našimi inovatívnymi profesionálnymi displejmi realizovať príležitosť na optimalizáciu zapojenia a stimulácie študentov. Napriek kombinácii pokročilých technológií vysokého rozlíšenia a dotykových obrazoviek s možnosťou integrácie s ostatnými zariadeniami cez bezdrôtové pripojenie odborné znalosti a porozumenie spoločnosti Sharp zaisťujú intuitívne a ľahko ovládateľné pokročilé výhody na zaistenie toho, že sa učitelia môžu sústrediť na učenie a nie na technológiu.

  Prineste učenie do života naprieč všetkými vekovými skupinami s mimoriadne stimulujúcimi a pútavými vizuálnymi informáciami. Učitelia a študenti môžu spolupracovať a využívať produktívnejší zážitok z učenia s interaktivitou aktivovanou pomocou monitora Sharp BIG PAD.

  Ďalšie vzdelávanie

  Vytvárajte a dodávajte presvedčivé interaktívne prezentácie pomocou anotácií na zvýšenie porozumenia materiálu a posilnenie spolupráce medzi študentmi a učiteľmi na vytvorenie pôsobivejšieho zážitku z učenia. Používajte profesionálne displeje Sharp vo vstupných halách, na recepcii a iných spoločenských miestach na zaistenie toho, že všetci študenti budú vedieť dôležité informácie a oznamy.

  Školiace strediská

  Uvítajte delegátov v podnikových scenároch a scenároch vzdelávania dospelých a poskytnite im na recepciách relevantné informácie pomocou efektívnej a veľmi viditeľnej digitálnej reklamnej značky. Optimalizujte ich zapojenie a interakciu v rámci lekcií a výučbových sedení s interaktívnymi displejmi Sharp BIG PAD, dotykovými monitormi a inovatívnym softvérom Sharp umožňujúcim vylepšenú prezentáciu, spoluprácu a zdieľanie.

  Prípadová štúdia: Škola Caister School

 • Office Meeting Rooms

  Potreba urobiť pozitívny a trvácny dojem v konkurenčnom podnikovom svete nikdy nebola väčšia. Popredné inovácie spoločnosti Sharp a odborné znalosti umožňujú organizáciám ťažiť z nových štandardov prezentácie a zobrazenia. Od vytvorenia zapamätateľného a pôsobivého uvítania v oblasti recepcie, cez príležitosti schopností interaktívnych zasadacích siení a videokonferencie, po možnosť zobraziť a pracovať s komplexnými a podrobnými finančnými dátami na monitoroch s mimoriadne vysokým rozlíšením, neexistuje žiadne obmedzenie prispenia vizuálnych riešení Sharp do podnikového pracovného prostredia.

  Schôdzová miestnosť a zasadacie siene

  Stimulujte nové úrovne zapojenia a interakcie pri prezentáciách a videokonferenciách s interaktívnym monitorom veľkého formátu Sharp BIG PAD. Monitor BIG PAD kombinuje výkon displeja s anotáciou na obrazovke na poskytnutie celkového riešenia pre prezentácie. Použite softvér Sharp Touch Display Link na umožnenie delegátom zdieľať informácie a spolupracovať medzi monitorom BIG PAD a mobilnými zariadeniami alebo inštalujte dotykový monitor s uhlopriečkou 20” s monitorom BIG PAD na umožnenie väčšej flexibility pri prezentačnom štýle.

  Office

  Transformujte oblasti recepcií na pozoruhodné a dynamické prostredia na posilnenie kredibility a postavenia vašej organizácie. Kombinujte videosteny s vysokým rozlíšením na vylepšenie prvého dojmu a predstavenie vašej spoločnosti pomocou individuálnych digitálnych displejov komunikujúcich pozdravmi s návštevou na zostavenie profesionálneho a pritom ústretového tónu schôdzí.

  Financie

  Umožnite maximálnu čistotu podrobných informácií v prostrediach obchodu pomocou displejov s mimoriadne vysokým rozlíšením, či už individuálne alebo v kombináciách viacerých displejov. Poskytnite vylepšenú produktivitu a efektivitu priestoru pri desktopových scenároch pri práci s rozsiahlymi a komplexnými dátami.

  Prípadová štúdia - BMW

 • Predaj a reklamné značky

  Stimulujte kroky a dramaticky vylepšite vzhľad obchodu s profesionálnymi displejmi Sharp s vysokým dopadom na optimalizáciu identity značky a rozpoznanie v rámci vyťažených predajných prostredí. Naše odborné znalosti dokážu pomôcť posilniť kredibilitu vytvorením pozoruhodnej atmosféry v obchode, aktiváciou komunikácie sezónnych, taktických a promočných správ v celom obchode a predstaviť inovatívne nové spôsoby optimalizácie zapojenia so zákazníkmi a vylepšenie prírastkových predajov.

  Aj v tých najnáročnejších a najsúťaživejších obchodných prostrediach odborné znalosti a inovácie spoločnosti Sharp dokážu vždy dodať riešenie, ktoré poskytne trvácny dojem na zákazníkoch a prospektoch.

  Obchodná reklamná značka

  Kombinujte naše obrazovky s mimoriadne tenkými šasi a vysokým rozlíšením, dostupné vo veľkostiach až do 90” na vytvorenie pútavých profesionálnych displejov na zachytenie predstavivosti, opätovné posilnenie pôsobenia značky a generovanie nezabudnuteľnej atmosféry v obchode. Naše monitory s vysokým jasom umožňujú výrazné inštalácie v popredí a výkladoch obdchodov, zatiaľ čo sa dá podanie sezónnych, taktických a promočných správ spravovať cez centrálne ovládaný počítač pomocou softvéru Sharp Digital Signage Software. Digitálne displeje Sharp sú špeciálne vyvinuté na prevádzku v orientácii na šírku aj na výšku na optimalizovanie priamej komunikácie so zákaznikom v obchode.

  Predaj na pokladni

  Naše inovatívne dotykové monitory dokážu aktivovať interaktívne demonštrácie a mimoriadne efektívne zdieľanie digitálnych dát alebo informácií na základe jeden na jedného na maximalizáciu zapojenia zákazníka a zvýšenie potenciálu pre konverziu na predaj.

  Kiosk

  Technológia dotykovej obrazovky Sharp vo fixnom kiosku alebo aplikácie predajného terminálu dokážu dodať ďalšiu interakciu so zákazníkom a dodať príležitosti na prehľadávanie a kúpu bez potreby zapojenia personálu.

  Case Study Furla

  Case Study City Gross

 • Voľný čas a múzeá

  Vylepšite prostredia pre voľný čas a posilnite zábavu naprieč týmto dynamickým a vysoko konkurenčným priemyslom. Maximalizujte príťažlivosť jedla v reštauráciách displejmi s vysokým rozlíšením, zdieľajte viacero videí alebo aktívny program v baroch, kluboch a telocvičniach, aby pôsobili naraz na viacerých zákazníkov, vytvárajte unikátnu a zapamätateľnú atmosféru v hotelových halách a recepciách na posilnenie kredibility a rozdielnosti.

  Transformujte statické exhibičné a muzeálne displeje na pútavé interaktívne zážitky s pridaním technológie dotykovej obrazovky a video displejov.

  Spoločnosť Sharp chápe potrebu optimalizovať zážitok každého zákazníka a vždy sa bude snažiť, aby sa vďaka jej odborným znalostiam využila každá príležitosť.

  Reštaurácie a bary

  Vytvorte žiadané a zapamätateľné zábavné prostredia s viacerým zobrazením aktívneho programu alebo videí na našich displejoch s vysokým rozlíšením. Predstavte komunikáciu s vysokým vplyvom ponúk, cien alebo akcií s našou digitálnou reklamnou značkou alebo predstavte nové spôsoby objednania si pomocou dotykových obrazoviek s interaktívnou ponukou.

  Hotely

  Urobte nezabudnuteľný prvý dojem a rozšírte vrelé uvítanie na recepciách s našimi displejmi s veľkým formátom. Zdieľajte nepretržite dôležité informácie pre hostí na obrazovkách vyvinutých špeciálne na nepretržité používanie.

  Výstavy a múzeá

  Maximalizujte ocenenie interakcie s exponátmi s našimi obrazovkami s mimoriadne vysokým rozlíšením a umožnite priblíženie najjemnejších detailov, zatiaľ čo technológia dotykovej obrazovky v monitore Sharp dokáže umožniť presný výber požadovaných špecifických oblastí.

  Prípadová štúdia – galéria fotografa

 • CAD a dizajn

  Sme hrdí na náš záväzok vynikať a naša inovácia spĺňa požiadavky profesionálov dizajnu, pre ktorých je monitor dôležitým nástrojom pri práci. Naše monitory IGZO s mimoriadne vysokým rozlíšením dodávajú absolútnu kvalitu obrazu a presnú reprezentáciu najjemnejších detailov vrátane mimoriadnej presnosti farieb, zatiaľ čo technológia dotykovej obrazovky Sharp umožňuje dizajnérom CAD, kreatívnym a grafickým profesionálom a vývojárom videohier interagovať priamo s obrazom a vychutnať si mimoriadne detaily na zaistenie celkovej presnosti pri práci s myšou aj stylusom.

 • Dopravná infraštruktúra

  Komunikujte zreteľne dôležité informácie masám a dynamickému publiku v tých najviac fyzicky náročných prostrediach. Chápeme unikátne výzvy nepretržitej prevádzky na miestach s veľkým množstvom prachu, vibrácií a teplotnou zmenou. Expertíza Sharp dodáva absolútnu spoľahlivosť a trvanlivosť. Vďaka nášmu záväzku na inováciu a dokonalosť ponúkame vysoké rozlíšenie LED vo formátoch veľkých obrazoviek do veľkosti 90” na zaistenie čitateľnosti komplexného a neustále meniaceho detailu vo svetlých alebo denným svetlom osvetleních prostrediach, všetko je špeciálne vyvinuté na umožnenie inštalácií na výšku alebo na šírku.

  Digitálna reklamná značka

  Maximalizujte zisk z obchodu a zapojenia masového publika v oblastiach s vysokým ruchom pomocou poprednej digitálnej reklamnej značky Sharp vyvinutej na podanie trvanlivosti vyžadovanej takými fyzicky náročnými lokalitami.

 • Prenájom a výprava

  Vyzbrojte silu rozsahu dramatickými pohľadnými veľkoformátovými videostenami. Vytvorte výkonné a zapamätateľné vizuálne ohnisko pri udalostiach všetkých veľkostí s flexibilnou modulárnou technológiou videosteny. Naše inovatívne obrazovky s mimoriadne tenkým šasi sa dajú použiť modulárne na splnenie presných požiadaviek ľubovoľnej udalosti s veľkosťou jednotlivých obrazoviek až 90” a viacerými režimami jasu a zreteľnosťou obrazu, ktorá sa vždy optimalizuje vo všetkých podmienkach.

  Či ide o koncert, výstavu, podnikovú udalosť alebo reklamnú značku na športových udalostiach, trvalo alebo dočasne, s odbornými znalosťami Sharp určite urobíte pozitívny a pôsobivý vplyv na divákov všetkých rozsahov.

 • Zdravotníctvo

  Keď sa absolútna presnosť a vizuálna čistota nielen požadujú, ale sú kľúčové, spoločnosť Sharp má odborné znalosti a poprednú inováciu, aby to mohla splniť. Interaktívna technológia dotyku s veľkým formátom a obrazovky s mimoriadne vysokým rozlíšením prinášajú vysokú úroveň detailu lekárskemu školeniu, zatiaľ čo sa konzultácia praktického lekára, konzultanta a zubára s pacientom dajú vylepšiť pomocou zdieľania dôležitých informácií s vynikajúcim detailom. Naša technológia dokáže pomôcť dosiahnuť atmosféru a aktivovať zdieľanie dôležitých alebo komerčných správ na premenu čakacej miestnosti na pozitívne a pohodlnné prostredie.

  Lekárske školenie

  Naša kvalita obrazu s mimoriadne vysokým rozlíšením ponúka presnú reprezentáciu najmenších dôležitých detailov, zatiaľ čo interaktívne displeje Sharp BIG PAD veľkého formátu so softvérom na poznámky poskytujú flexibilný, plne interaktívny a pútavý výučbový nástroj.

  Konzultácia s pacientom

  Vylepšite individuálnu konzultáciu možnosťami náhľadu obrázkov, výsledkov testu, skenov, liečení a iných vizuálnych informácií pomocou technológie Sharp s mimoriadne vysokým rozlíšením a možnosťami poznámok na obrazovke.

  Reklamné nápisy v čakacej miestnosti

  Vytvorte pozitívne a upokojujúce prostredie s inováciou displejov Sharp umožňujúcou komunikáciu zreteľných a relevantných chirurgických informácií, zabavte čakajúceho pacienta a generujte ďalšie príjmy pomocou relevantných komerčných správ.

  DICOM Imaging

  Easy review of DICOM imaging in medical applications and healthcare settings with the latest wireless BIG PAD products, which have in-built DICOM emulation mode.

 • Vysielanie a postprodukcia

  Náš záväzok byť výborní a inovovať sa odráža na miere, na ktorej sú riešenia Sharp dôveryhodné naprieč technicky náročnými profesionálnymi vysielaniami a video produkciami, či ide o štúdio, lokalitu alebo špecializované postprodukčné štúdiá.

  Od vysokoprofilových nástrojov vysielacej analýzy a prezentačných nástrojov alebo videostien na pozadí veľkoformátového štúdia na dodanie ovládacej súpravy a monitorov s mimoriadne vysokým rozlíšením, odborná znalosť spoločnosti Sharp ponúka úrovne kvality obrazu a podrobné technické ovládanie vyžadované najnáročnejšími profesionálmi.

  Postprodukcia a úprava

  Tieto náročné profesionálne prostredia vyžadujú displeje s najvyššou úrovňou funkcií vrátane absolútnej kvality obrazu, presnosti farieb a úplného ovládania nastavení obrazu. Profesionálne displeje Sharp dokážu splniť tieto dôležité požiadavky.

  Na kameru

  Technológia Sharp pridáva vylepšené úrovne štúdiových sád s jednotlivými alebo viacerými kombináciami obrazoviek našich displejov s tenkým šasi a mimoriadne vysokým rozlíšením a umožňuje dynamické viacobrazovkové videosteny. Naša interaktívna obrazovka BIG PAD využíva pútavú analýzu vysokoprofilových športov vrátane futbalu a motorizmu.

  Bez kamery

  So zvyšovaním profesionálnych požiadaviek monitorov, kde sa obraz dodáva z lokality alebo kamery, sa zvyšuje aj náš záväzok poskutnúť najvyššie štandardy. Naše monitory s mimoriadne vysokým rozlíšením ponúkajú dôležitú kvalitu štandardného obrazu vysielania, ovládanie teploty farieb a možnosti preskenovania a podskenovania na zaistenie toho, aby profesionáli z oblasti vysielania mali úplnú kontrolu a absolútnu presnosť v štúdiu aj na lokalite.