Kontakty

Technológia

Inovácia a vývoj nových technológií, ktoré vylepšujú životy našich zákazníkov, boli hnacou silou našej spoločnosti od jej vzniku.

Sme hrdí na našu reputáciu popredných novátorov v odvetví vo svete LCD displejov. Tá bola vybudovaná na našom neúprosnom odhodlaní a venovaní nášho času, odbornej znalosti a zdrojov na vývoj novej technológie.

Napriek chváleniu našej technológie ASV (Advanced Super View) a nových štandardov v zobrazovaní s vysokým rozlíšením, ktoré stanovila, sme pokračovali v posúvaní hraníc a objavovaní ďalšej úrovne.

Boli sme prví, ktorí úspešne využili vlastnosti oxidu india, gália a zinku na komerčné aplikácie v našich displejov s plochým panelom IGZO.

Naša technológia IGZO, ktorá je schopná dodať mimoriadne vysoké rozlíšenie a jas s nevídanou energetickou efektivitou, zatiaľ čo stanovuje nové štandardy v citlivosti pre aplikácie s dotykovou obrazovkou, urobila revolúciu v priemysle a pokračuje v umožnení dizajnérom uskutočniť ich predstavu.

Najnovšia svetová technológia od spoločnosti Sharp je UV2A. Naša inovatívna kombinácia patentovaných materiálov, ktoré sme vyvinuli, umožňuje mimoriadne vysoký kontrast s najefektívnejším používaním podsvietenia aké kedy bolo na dodanie prielomovej energetickej efektivity pri zobrazení mimoriadne jasných živých farieb a rozlíšenia obrazu.

Táto technológia vytvára nový typ LCD panela, ktorý signalizuje evolúciu ďalšej generácie LCD displejov.

Naša technická dokonalosť a rozhodnutie udržať náš technologický náskok nás bude naďalej poháňať pri vývoji nových technológií a priblíži budúcnosť.