Kontakty

Spoločnosť Sharp získala osem ocenení BLI

Varšava, 03.02.2017
Spoločnosť Sharp dostala sedem ocenení „Pick“ a ocenenie „Outstanding Achievement“

Spoločnosť Sharp bola dnes oznámená ako víťaz ôsmych ocenení od laboratória Buyers Laboratory LLC (BLI), poprednej svetovej autority pokiaľ ide o hardvér, softvér a služby na zobrazovanie dokumentov, vrátane šiestich prestížnych ocenení „Pick“ za novoobnovený rad farebných MFZ formátu A3.

Prístroje Sharp MX-3050N, MX-3550N, MX-5050N a MX-6050N získali ocenenia BLI Picks za mimoriadne nízkonákladové farebné MFZ formátu A3 s rozsahmi rýchlosti 21 až 30 str./min., 31 až 40 str./min., 41 až 50 str./min. a 51 až 60 str./min. Prístroj MX-3070N bol ocenený ako mimoriadne farebné MFZ formátu A3 s rýchlosťou 21 až 30 str./min. a model s najvyššou špecifikáciou v rade, MX-6070N, tiež získal ocenenie za mimoriadne farebné MFZ formátu A3 s rýchlosťou 51 až 60 str./min.

Navyše bola spoločnosť Sharp ocenená ocenením Outstanding Achievement in Innovation za službu radu MX a správcovskú webovú stránku IT. - Novonavrhnutý webový nástroj spoločnosti Sharp sa mimoriadne jednoducho používa a obsahuje množstvo schopností, ktoré sme ešte nevideli na webových nástrojoch konkurenčných dodávateľov. – povedal vedúci editor BLI George Mikolay.  

Platforma Sharp Cloud Portal Office bola ocenená ako mimoriadna služba na zdieľanie obsahu a spoluprácu. Jednotlivé ocenenia Pick, ktoré sa udeľujú každý rok, vyzdvihujú hardvérové produkty, ktoré sú najlepšie vo svojej triede, na základe výsledkov dôkladného dvojmesačného laboratórneho hodnotenia laboratória BLI a len ojedinele jedna firma dostane tak mnoho ocenení jednotlivých produktov a ocenenie Oustanding Achievement.

- Naším cieľom je vždy poskytnúť firmám spoľahlivé zariadenia, ktoré majú vynikajúci výkon a ponúkajú flexibilitu, ktorú požaduje vyvíjajúce sa pracovisko. Potešilo nás, že všestrannosť nášho portfólia aktualizovaných riešení teraz oficiálne uznalo laboratórium BLI. – povedal Alexandr Stoces, produktový manažér pre strednú a východnú Európu v spoločnosti Sharp Electronics.

Rad MX
Novoobnovený rad MX obsahuje trinásť MFZ s rýchlosťou od 30 do 60 str./min., ponúka flexibilné pracovné postupy a ľahko ovládateľné funkcie bežné v celom sortimente. MFZ MX-3050N, MX-3550N, MX-5050N a MX-6050N Essential z tohto radu dostali ocenenia Pick. Všetky modely majú zjednodušené používateľské rozhranie, ku ktorému sa pristupuje cez ľahko ovládateľnú dotykovú obrazovku LCD s uhlopriečkou 10,1" a riešením tlače metódou Pull funkčnou ihneď po vybalení. Modely s rýchlosťou 50 str./min. a 60 str./min. majú možnosť výmeny tonera a papiera bez zastavenia tlačovej úlohy, čo pomáha udržať vysokú mieru produktivity v kancelárii.

Modely sa dajú prispôsobiť a dajú sa inovovať podľa toho, ako a kedy to firma vyžaduje. Rôznorodý sortiment voliteľných funkcií obsahuje pokročilé riešenia konečnej úpravy, priamu tlač Office Direct Print a architektúru Sharp Open System Architecture.

Pokročilé modely MX-3070N a MX-6070N Advanced kombinujú funkcie s pridanou hodnotou, ako je pripojenie pomocou WiFi a pokročilé pripojenie do cloudu, aby ponúkli flexibilitu tlače z mobilných osobných zariadení s platformou sofistikovaných riešení. Pohybový senzor tiež umožňuje rýchlejšie doby prebudenia. Vďaka rýchlosti 60 str./min. má MFZ MX-6070N schopnosť zvládnuť tlač, kopírovanie a skenovanie väčšieho objemu rýchlo a efektívne.

Kancelária Cloud Portal Office
Kancelária Cloud Portal Office (CPO) je služba cloudového úložiska spoločnosti Sharp pre spoluprácu a jednoduchý pracovný postup. Cloud Portal Office sa poskytuje ako cloudový softvér ako služba (Software as a Service – SaaS) a umožní vám pristupovať, nahrávať, sťahovať, zdieľať, spravovať a tlačiť súbory z ľubovoľného počítača, mobilného zariadenia, multifunkčného zariadenia Sharp (MFZ) alebo interaktívnej tabule Sharp BIG PAD.

Kancelária Cloud Portal Office je priamočiarym a pohodlným spôsobom, ako zamestnanci môžu pristupovať a zdieľať obsah za relatívne nízke náklady bez kompromisov pokiaľ ide o bezpečnosť a je ideálna pre malé a stredne veľké firmy, ktoré chcú získať konkurenčnú výhodu, ktorú majú veľké organizácie vďaka zjednodušeniu služieb s dokumentmi.

Informácie o Keypoint Intelligence/BLI
Keypoint Intelligence (BLI) je popredný svetový nezávislý poskytovateľ analytických informácií a služieb pre odvetvie digitálneho zobrazovania a správy dokumentov. Kupujúci sa už viac ako 50 rokov spoliehajú na BLI, ktorá im pomáha odlišovať silné stránky výrobkov od ich slabých stránok a prijímať čo najlepšie nákupné rozhodnutia, kým odvetvový predaj, marketing a odborníci na výrobky požiadali BLI o hlboký náhľad do konkurenčnej spravodajskej činnosti a cenné poradenstvo o vývoji výrobkov, konkurenčnom umiestnení, predajnom kanáli a marketingovej podpore. 40 000 odborníkov na celom svete vytvára vďaka webovému bliQ a služieb Strediska pre riešenie problematiky spoločnosti BLI rozsiahle striedavé porovnávania hardvérových a softvérových riešení pre viac ako 15 000 výrobkov po celom svete, vrátane komplexných špecifikácií a výsledkov výkonnosti a hodnotení jedinečných laboratórií spoločnosti BLI, riešení a protokolov o skúške odolnosti proti vonkajším vplyvom, čo je výsledkom mesiacov praktického hodnotenia v jej laboratóriách v Spojených štátoch a Veľkej Británii. Tieto služby sú tiež k dispozícii prostredníctvom mobilných zariadení vrátane rozsiahlej knižnice protokolov o skúškach BLI, galérie obrazov, avšak ťažko je nájsť literatúru výrobcu a cenné nástroje na konfiguráciu výrobkov, výpočet celkových nákladov na vlastníctvo (TCO) a ročnú spotrebu energie. Spoločnosť BLI tiež ponúka poradenstvo a nájomné súkromné služby v oblasti skúšania, ktoré výrobcom pomáhajú vyvíjať a predávať na trhu lepšie výrobky a spotrebné tovary.

Pre viac informácií o Keypoint Intelligence môžete telefonovať pánovi Davidovi Sweetnamovi na číslo +44(0)118 977 2000, alebo navštívte webovú stránku www.buyerslab.com alebo pošlite e-mail na adresu david.sweetnam@buyerslab.com

Kontaktujte nás

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Sociálne médiá