Kontakty

Spoločnosť sharp pridáva do radu MFZ formátu A3 pokročilé modely RSPF

Varšava, 20.04.2016

Spoločnosť Sharp Electronics CEE dnes pridala tri nové modely vratného jednopriechodového podávača (angl. reversing single pass feeder, skr. RSPF) do svojho obnoveného radu farebných MFZ formátu A3. MX-3060N, MX-3560N a MX-4060N kombinujú výhody, ako je riešenie tlače metódou Pull ihneď po vybalení prístrojov, jednoduchá konverzia naskenovaných dokumentov na súbory s možnosťou vyhľadávania a senzor ľudského pohybu na rýchlejšie doby zahriatia s podávačom RSPF, aby boli najnovšie pokročilé funkcie spoločnosti Sharp dostupné pre viac firiem.

Modely sú dostupné s rýchlosťami 30, 35 a 40 str./min., ponúkajú zjednodušené používateľské rozhranie prístupné pomocou dotykovej obrazovky s veľkosťou 10,1” a jednoduchú integráciu do existujúcich IT systémov. Inteligentné technológie, ako je Office Direct Print pre súbory balíka MS Office a pokročilá konektivita do cloudu tiež zjednodušujú prístup k zdieľaným informáciám. Mobilní zamestnanci majú slobodu a flexibilitu tlačiť zo svojich preferovaných osobných zariadení, keď sú na cestách.

- Tieto nové modely RSPF spĺňajú potreby riadenia informácií aj požiadavky na rozpočet našich zákazníkov a sú vybavené najnovšími funkciami Sharp s pridanou hodnotou, aby firmy mohli vylepšiť efektivitu na pracovisku. – povedal Szymon Trela, Product Manager, Sharp Electronics CEE.

Modely MX-3060N, MX-3560N a MX-4060N sú teraz dostupné v celej Európe prostredníctvom partnerov spoločnosti Sharp.

Sociálne médiá