Kontakty

Spoločnosť Sharp predstavuje softvér „Advanced Multi-Board“ na prepojenie displejov BIG PAD

Varšava, 05.08.2016
Spoločnosť Sharp Electronics CEE dnes predstavuje softvér, ktorý umožuje prepojenie až troch displejov 80” BIG PAD Pro na vytvorenie jedného veľkého interaktívneho plochého displeja. Zostava „Advanced Multi-Board“ s tromi displejmi BIG PAD vedľa seba vytvára plochu širokú 5,4 m. Naraz môže na displeji pracovať šesť ľudí.

- Pokiaľ ide o brainstorming, spoluprácu a zdieľanie nápadov, väčší displej je vždy lepší. Podľa nás je zostava Advanced Multi-Board skutočne užitočná v zasadacích sieňach, kontrolných miestnostiach a univerzitných prednáškových sieňach, kde treba pracovať na veľkých objemoch dát a zdieľať ic. – povedal Robert Hubluk, Sales Manager - Visual Solutions, Sharp Electronics CEE.

Softvér Advanced Multi-Board bol navrhnutý tak, aby sa jednoducho konfiguroval a poskytol rovnaký zážitok ako pri používaní jedného displeja BIG PAD Pro. Patria sem funkcie ako softvér Pen Software, pomocou ktorého môžete písať so špeciálnym perom tak jednoducho ako keď píšete na papier, a dotyk P-CAP, čo je veľmi citlivá technológia dotyku podobná technológii, ktorá sa používa v smartfónoch.

​​​​​​​Softvér Advanced Multi-Board je teraz k dispozícii od partnerov Sharp v strednej a východnej Európe.

Odkazy na články s novinkami

RENAME / DELETE Link

Kontaktujte nás

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
​Anna.Kozak@sharp.eu

Sociálne médiá