Kontakty

Riešenia solárnej energie spoločnosti Sharp

Prémiové solárne panely od priekopníka v oblasti FV

Ak hľadáte vysoko kvalitné solárne panely na výrobu energie, ktorá je ohľaduplná k životnému prostrediu, ste na správnom mieste. Poskytovanie riešení solárnej energie patrí medzi základné kompetencie spoločnosti Sharp už viac ako 60 rokov.
Spoločnosť Sharp do dnešného dňa dodala viac ako 50 miliónov špičkových fotovoltaických (FV) panelov po celom svete, čím uspokojila potreby tisícov medzinárodných zákazníkov z oblasti solárnej energie.

Z našej európskej kancelárie predávame naše solárne systémy inštalatérom, distribútorom a projektovým spoločnostiam v Európe, na Strednom východe a v Afrike.

Portfólio vysoko výkonných solárnych panelov spoločnosti Sharp je určené na rezidenčné, komerčné a voľné inštalácie. Koncoví zákazníci, ako sú vlastníci domov alebo komerční zákazníci, si od našich miestnych inštalatérov môžu kúpiť naše fotovoltaické panely spolu s inštalačnou službou.

Okrem dodávky hardvéru je spoločnosť Sharp aktívna aj v oblasti projektovania na celom svete a spolupracuje s partnermi na vývoji solárnych elektrární. Spoločnosť Sharp vyhľadáva a získava práva na projekt v každej vývojovej fáze a ponúka partnerom priamy prístup k výrobným kapacitám a možnostiam financovania.

Viac informácií o solárnej divízii spoločnosti Sharp nájdete v nasledujúcich jazykoch

Odporúčame vám získať prístup k ďalším informáciám o našich výrobkoch a službách v oblasti solárnej energie prostredníctvom nasledujúcich jazykových verzií stránok:

>> ANGLICKY

>> NEMECKY

>> FRANCÚZSKY

>> ŠPANIELSKY

>> HOLANDSKY

>> POĽSKY

>> MAĎARSKY

Ak chcete mať texty na týchto stránkach preložené do svojho jazyka, odporúčame vám použiť prehliadač s integrovanými prekladateľskými službami.

Ak nepotrebujete ďalšie informácie, môžete okamžite kontaktovať náš tím pre predaj a servis solárnych článkov.