Kontakty

Digital Signage Software

Platforma Sharp Open Architecture

Pomocou nášho partnerského programu platformy Sharp Open Architecture sme sa spojili s exkluzívnou komunitou spoločností v oblasti digital signage, ktoré vašim podnikom ponúknu možnosť rozšíriť displeje o najlepší možný softvér digital signage. S našou platformou System on Chip (SoC) pre Android™ zabudovanou do našich inteligentných profesionálnych displejov radov PN-B/M a PN-HB/HM a dodatočne taktiež v prípade interaktívnych displejov s platformou SoC radu PN-TH1, ktoré sú dokonalé pre orientačné alebo stánkové systémy, sa môžete špecializovať a upravovať riešenia, ktoré dokonale vyhovujú potrebám vášho podniku.

Môžete taktiež využiť TeamViewer, čo je nástroj umožňujúci vzdialenú podporu a ovládanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Tento nástroj vám umožňuje vzdialene sa pripojiť a zobrazovať obsah stolových počítačov, mobilných aj IoT zariadení.

Vieme, že sa trh v oblasti digital signage nachádza v jednom z kľúčových bodov svojej evolúcie a na základe dopytovania u partnerov z platformy Sharp’s Open Architecture sme zostavili prehľad názorov a očakávaní pre tento trhový segment. Pozrite sa na video a stiahnite si správu, v ktorých sa dozviete viac na tému Kade ďalej? Digital signage 2020.

Softvér na správu obsahu predstavuje základ akéhokoľvek riešenia. Vďaka tomu, že je plne škálovateľné, kontextové a dátovo riadené, povzbudí Cenareo kreativitu a zaistí výsledky tak teraz, ako do budúcna. Odborným schopnostiam tejto spoločnosti dodať inteligentné algoritmy v rámci najflexibilnejšieho, najinteligentnejšieho a najmenej náročného CMS na trhu dôverujú stovky spoločností s tisícovkami obrazoviek v 32 krajinách. Vďaka intuitívnemu riešeniu digital signage Cenareo sú reklamy v maloobchode, korporátna komunikácia, vonkajšia digitálna reklama či iný spoplatnený obsah k dispozícii kliknutím myši.

 

 

Visit Cenareo

Databeat vyvíja a predáva DatabeatOMNI, čo je ľahko použiteľný softvér digital signage, ktorý umožňuje zverejňovať obsah na obrazovkách doslova odkiaľkoľvek kamkoľvek. S DatabeatOMNI môžete jednoducho, efektívne a bezpečne spravovať, plánovať a zverejňovať obsah na niekoľkých obrazovkách. So špecializovaným tímom a 15 rokmi skúseností v oblasti digital signage zverilo tejto spoločnosti svoje potreby viac než 900 zákazníkov a tisíce používateľov.

 

 

Visit Databeat

S viac než 25 rokmi skúseností vyvíja Deneva inteligentné digitálne riešenia, ktoré pomáhajú zákazníkom vylepšovať používateľský komfort a brand image. Tento flexibilný softvér umožňuje jednoducho používateľsky prispôsobiť a centrálne spravovať siete digital signage v niekoľkých jazykoch. Riešenie Deneva vyvíja európsky výrobca digital signage, ICON Multimedia.

 

 

Visit Deneva

Spoločnosť Digital Media Systems so sídlom v Spojenom kráľovstve, integruje tier 1 hardvér s ich softvérom squareVIEW DS s cieľom vytvoriť zákazkové, pútavé a unikátne riešenia, ktoré prinášajú vysokú úroveň zapamätania oznámení a zvýšenie maloobchodných predajov. Spoločnosť za uplynulých 15 rokov spolupracovala so stovkami prosperujúcich klientov, nainštalovala viac než 5000 displejov a zaistila špecializované riešenia od komunikácie v zázemí po riešenia pre digitálne výklady.

 

 

Visit Digital Media Systems

easescreen pôsobí na medzinárodnom trhu od roku 1999 a robí digitálnu komunikáciu ľahšou a efektívnejšou než kedykoľvek predtým. Spoločnosť je priekopníkom v oblasti digital signage a so svojím používateľsky prívetivým softvérom sa stala celosvetovo jednou z popredných značiek. Vďaka tomuto výkonnému, modulárnemu softvéru je možné systémy pre digitálnu reklamu či informačné systémy navrhovať individuálne a so zameraním na konkrétne cieľové skupiny.

 

 

Visit easescreen

iDiD spája všetko, čo v oblasti digital signage potrebujete. Správa obsahu s modernou webovou aplikáciou je jednoduchá a plynulá a vizuálny editing nielenže vyzerá dobre, ale workflow je vďaka nemu navyše intuitívne. Zákazníci si môžu pohodlne navrhnúť šablóny, prípadne plynule vytvárať, upravovať a plánovať obsah. iDiD ponúka niekoľko možností jednoduchej integrácie s aplikáciami tretích strán a táto škálovateľná cloudová služba je pripravená rásť spoločne s potrebami svojich zákazníkov. iDiD – severský dizajn z Fínska od roku 2006.

 

 

Visit iDiD

Misiou spoločnosti Instoremedia je dodávať tú najlepšiu kombináciu hodnoty a funkcionality zo všetkých platforiem pre digital signage na trhu. Švédska spoločnosť Instoremedia so sídlom v Štokholme má od roku 2005 preukázateľné úspechy v oblasti vývoja riešení digital signage pre klientov všetkých veľkostí od tých najväčších až po najmenších s tým cieľom, aby sa ich obsah prehrával v takom čase a na takom mieste, aby bol maximálne viditeľný.

 

 

Visit Instoremedia

Spoločnosť KOKE poskytuje full-service digital signage riešenie. Po overení individuálnych potrieb zákazníka spoločnosť vyvinie podrobný koncept. Ako komplexný poskytovateľ riešení spoločnosť sprevádza projekt od samotného začiatku, kde vzniká jeho idea, až po jeho dokončenie a konečnú prezentáciu. Vývoj softvéru, výber hardvérového vybavenia, správa obsahu a monitoring – to všetko predstavuje náš neprekonateľný potenciál, ktorý prispeje k úspešnému chodu vášho podniku.

 

 

Visit KOKE

Navori je švajčiarska spoločnosť s 20 rokmi skúseností v oblasti digital signage softvéru. Jej softvérová technológia QL je ponúkaná distribučným kanálom, systémovými integrátormi a operátormi digital signage vo viac než 100 krajinách sveta. Navori si zakladá na maximálnom využití technológie pomocou neustálej inovácie a jej inovatívny softvér je vďaka silnému internému oddeleniu pre výskum a vývoj navrhovaný aj produkovaný vnútrofiremne.

 

 

Visit Navori

Spoločnosť NDS (predtým Net Display Systems) vyvinula prvé digital signage riešenie v roku 1994, v samotnom počiatku digitálnej revolúcie. Jej all-in-one digital signage platforma PADS4 je flexibilná a škálovateľná pri využití riešení z akéhokoľvek odvetvia. PADS4 premieňa zdroje dát na dômyselnú digital signage zahŕňajúcu reklamu, orientačné riešenia, internú komunikáciu, riešenia pre čakárne aj corporate branding. PADS4 podporuje dátovú integráciu v reálnom čase a logické programovanie, ktorých výsledkom je dynamická digital signage pre vyspelú a cielenú vizuálnu komunikáciu.

 

 

Visit NDS

S komplexným, webovým digital signage online štúdiom od spoločnosti NoviSign môžete vytvárať krásnu digital signage. Pomocou viac než 20 miniaplikácií typu drag-and-drop môžu zákazníci rýchlo navrhovať a spravovať pôsobivý obsah, ktorý zahŕňa živé streamy zo sociálnych médií, dátové prieskumy, zábavné interaktívne hry a mediálne bohaté zóny s videami, RSS feedy, HD snímky, bežiace texty, počasie a ďalšie!

 

 

Visit NoviSign

Vďaka systému správy obsahu pre digital signage od spoločnosti PublicView sú klienti a návštevníci pri obrazovkách informovaní a nabádaní do akcie. Tento dostupný a komplexný digital signage systém je veľmi používateľsky prívetivý a pracuje z cloudu. Vďaka flexibilnému dizajnu a ponuke niekoľkých štandardných či používateľsky prispôsobených rozhraní sú zobrazovanie informácií a práca s nimi zábavou.

 

 

Visit PublicView

ScreenCloud pomáha podnikom lepšie komunikovať s ich tímami a zákazníkmi premenou priestorov využitím inteligentnej, prepojenej digital signage. Digital signage softvér a viac než 80 aplikácií od spoločnosti ScreenCloud viac než kedykoľvek predtým zákazníkom uľahčujú umiestnenie zmysluplného obsahu na akúkoľvek obrazovku, nech sa nachádza kdekoľvek. Pomocou tohto riešenia môžete ovládať jednu alebo tisíc obrazoviek umiestnených kdekoľvek na svete.

 

 

Visit ScreenCloud 

signageOS umožňuje spoločnostiam s CMS na báze HTML5 jednoduchú integráciu a správu displejov Sharp pomocou jednotnej codebase, rozsiahlej znalostnej bázy a dokumentácie pre rozsiahle siete.  Po rokoch vývoja a testovania sa teraz môžu CMS spoločnosti vzdialene pripojiť, ovládať a monitorovať rozsiahle siete displejov využitím moderného webového rozhrania alebo pomocou REST API so signageOS.

 

 

Visit signageOS

STiNO je nemecký výrobca softvéru pre riešenia v oblasti digital signage a vizuálnej komunikácie. Vo viac než 25 krajinách ponúka cloudové riešenie iChannel a základné riešenie ePromoter na prenos akéhokoľvek oznámenia k cieľovému publiku. Ako jeden z mála poskytovateľov je spoločnosť STiNO schopná podporovať diverzifikované hardvérové platformy od PC po SoC systémy so systémmi Windows, Android a Linux.

 

 

Visit STiNO

sDS je komplexné riešenie digital signage, ktoré podporuje moderné formy komunikácie a dokonale zapadá do súčasných marketingových trendov. Jeho možnosti siahajú od vysielania multimediálnych materiálov v podobe reklamných oznámení až po dynamický obsah, ako sú správy, predpovede počasia, letové poriadky, tabule s jedálnymi lístkami a pod. sDS je taktiež skvelým nástrojom na podporu obchodu, ktorý využíva interaktívne prvky a schopnosť ľahko sa integrovať so systémami 3.strán.

 

 

Visit Systail

VIDERO® je poprednou softvérovou platformou na digitálnu komunikáciu na predajných miestach. Tak je možné bez znalosti programovania vytvoriť jedinečnú skúsenosť pri nakupovaní či komunikovať so zákazníkmi pomocou interaktívnych informácií. Možnosť pripojiť externé zdroje prináša vysoko inovatívne spojenie fyzických a digitálnych svetov nakupovania s vysokou presvedčivosťou pre klientov aj predávajúcich.

 

 

Visit VIDERO

Wesolutions GmbH je spoločnosťou v oblasti IT služieb so zameraním na digital signage. Spoločnosť vytvorila inteligentný a inovatívny marketingový nástroj na digitálnu komunikáciu vnútri závodu a prezentáciu pod značkou WESUAL. Od roku 2011 spoločnosť ponúka intuitívne signage nástroje, ako sú Digital Chalkboard či Digital Concierge, ktoré nielenže uľahčujú život, ale taktiež efektívne zvyšujú predaje.

 

 

Visit WESUAL

wizAI spája digital signage s AI s cieľom vytvoriť flexibilné riešenia, ktoré spĺňajú požiadavky dynamicky sa meniaceho obsahu. wizAI ponúka zákazníkom intuitívne rozhrania a podrobné štatistiky o využití umiestnených produktov. wizAI ponúka inovatívne a pôsobivé možnosti. Vylepšite svoje okolie pomocou digital signage a získajte pozornosť všetkých zákazníkov.

 

 

Visit wizAI

XopVision je multi-brand nástroj profesionálnej komunikačnej platformy, založený na báze systému Android. Platforma je schopná využívať televízory, monitory, smartfóny, tablety alebo LED panely, strategicky umiestnené v súkromí aj na verejnosti, s hlavným cieľom odovzdávať reklamné či informačné oznámenia. Tento nový spôsob komunikácie umožňuje zákazníkom rozpoznať značku vďaka prezentácii jej produktov, výhodnejších cien, kampaní, propagačných kampaní a akcií.

 

 

Visit XopVision

Vyplnením formulára nižšie a jeho odoslaním stiahnete správu na tému Kade ďalej? Digital signage 2020

loading