Kontakty

Skywell® 5TE – Atmosférický generátor vody

Inteligentný zdroj vody pre inteligentné podniky.

V podnikoch po celom svete prebieha revolúcia: od nových technológií po nové spôsoby práce. A tieto zmeny sa pokúšate zohľadniť pri tvorbe inteligentného pracoviska.

Čo keby teda existoval jednoduchý spôsob, ako zlepšiť svoju sociálnu zodpovednosť, zlepšiť svoju vybavenosť a zároveň znížiť vplyv na životné prostredie?

Zmeňte svoj podnik

Ste si vedomí, že na získanie výhod pružnej a prepojenej pracovnej sily je nutné inteligentné riadenie podniku.

Je to pohodlný a prenosný spôsob zaistenia vody. Vzhľadom na to, že nemusíte inštalovať vodovodné potrubie, Skywell môžete umiestniť presne tam, kam si želáte. Od konferenčných miestností a rušných hál po miesta konania akcií a vonkajšie kancelárie. Tam všade vám bude k dispozícii svieža a čistá voda. Stačí len pripojiť zariadenie do zásuvky a ste pripravení.

Navyše, zariadenie denne generuje viac než 18 litrov vody. Nemusíte sa teda obávať, že by vám voda došla.

Zmeňte svoje zvyklosti

Ľudia vedia o zdravotných problémoch spôsobovaných dehydratáciou stále viac. Keď teda spojíte ekologické vlastnosti výrobku Skywell s jeho schopnosťou sledovať príjem vody, získavate zariadenie, ktoré budú ľudia milovať.

Používatelia môžu získať prístup k štatistikám svojho príjmu vody. A môžu si dokonca nastaviť svoje denné ciele.

Ovládací panel navyše umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie teploty vody. Či už chcete vriacu vodu na čaj, kávu alebo varenie, prípadne pohár ľadovej osviežujúcej vody, máte ju vždy k dispozícii.

Logo Sharp je vyobrazené na ilustračné účely zákazníckej úpravy.

Zmeňte svoje životné prostredie

Ciele v oblasti ochrany životného prostredia a sociálnej zodpovednosti je čím ďalej tým ťažšie splniť. Skywell je jednoduchý spôsob, ako znížiť váš dopad. Zariadenie znižuje závislosť od plastu. A zároveň znižuje vašu uhlíkovú stopu, lebo eliminuje nutnosť čerpania, rozvodu, prepravy aj dodávky vody.

Na rozdiel od tradičných výdajníkov zariadenie nevyžaduje prepravu barelov s vodou, ktoré je následne nutné skladovať. Ba čo viac, umožňuje vám úplne sa rozlúčiť s jednorazovými plastovými fľašami – a tie predstavujú celosvetový problém.

Ako to funguje?

Skywell 5TE odoberá okolitý vzduch a pomocou kondenzácie zhromažďuje v ňom prítomnú vlhkosť. Vyspelá technológia monitoringu v spojení so šesticou filtrov, dvojicou ultrafialových svetiel a úpravou ozónom zaisťujú čistotu každej kvapky vody. Voda sa navyše trvale monitoruje s cieľom zaistiť vysokú úroveň kvality, čistoty a chuti.

Atmosférický generátor vody Skywell vyžaduje na optimálnu tvorbu vody vhodné okolité podmienky. V oblastiach s nižšou vlhkosťou alebo počas obdobia s nižšou vlhkosťou vzduchu, ktoré môžu mať vplyv na množstvo produkovanej vody, je možné zariadenie pripojiť na doplňujúci zdroj vody a jej kvalitu ošetriť pomocou filtračného systému.

Zaistite si čistú a efektívnu hydratáciu

Atmosférický generátor vody Skywell vytvára vodu zo vzduchu okolo nás a znižuje tak využitie potrubia a plastu. Každá kvapka vody je filtrovaná, prečistená, otestovaná a monitorovaná s cieľom zaistiť kvalitu, čistotu a chuť.