Kontakty

Sharp rozširuje ponuku čiernobielych multifunkčných zariadení formátu A3

Bratislava, 28.06.2021
Spoločnosť Sharp dnes oznámila rozšírenie ponuky multifunkčných tlačových zariadení formátu A3 o trojicu čiernobielych MFP. Modely BP-30M35 / BP-30M31 / BP-30M28 ponúkajú celú paletu vylepšených funkcií s cieľom zaistiť produktivitu, zabezpečenie a výkonné funkcie workflow. Inovovaný a kompaktný dizajn týchto nových multifunkčných tlačiarní ponúka všestranné možnosti uplatnenia a poskytuje potrebnú flexibilitu.

Nové modely disponujú rýchlosťou tlače až 35 str./min., skenovanie potom prebieha rýchlosťou až 60 str./min. Tlačiareň umožňuje maximálnu kapacitu papiera až 2 100 hárkov, ktoré je možné podávať zo samostatných zásobníkov. To používateľom umožňuje výber odlišných formátov papiera v závislosti od požadovanej tlače, okrem iného etikiet, obálok, papiera formátu A6, lesklého alebo ťažkého papiera.

Tieto nové multifunkčné zariadenia sú štandardne vybavené bohatými funkciami intuitívneho ovládania, okrem iného taktiež upraviteľným používateľským rozhraním s režimami jednoduchého prístupu na 7” farebnom dotykovom displeji. Často oceňované používateľské rozhranie je spoločné pre všetky tlačové zariadenia v aktuálnom portfóliu spoločnosti Sharp a ponúka používateľom dobre známe a intuitívne ovládanie aj na týchto nových modeloch bez nutnosti zdĺhavého zaškolovania.

Najnovší rad čiernobielych multifunkčných zariadení Sharp BP sa jednoducho integruje do dnešných prepojených pracovísk. A vďaka možnosti priameho prístupu k cloudovým službám, ako sú OneDrive, Google Drive, Sharepoint, Box a Dropbox, podporuje flexibilný spôsob práce. 

Jednoduchá integrácia s existujúcimi sieťovými aplikáciami a verejnými cloudovými službami ponúka bezpečné zdieľanie informácií a prístup k nim odkiaľkoľvek a kedykoľvek, čo optimalizuje produktivitu akejkoľvek pracovnej skupiny.

Medzi voliteľné funkcie radu Sharp BP patrí taktiež bezdrôtová konektivita umožňujúca vzdialenú správu a obsluhu zariadenia, čo uľahčuje tlač a skenovanie priamo z mobilných zariadení, tabletov a notebookov. 

Nové modely A3 čiernobielych multifunkčných zariadení Sharp prinášajú robustné funkcie zabezpečenia, ako je prevencia útoku na firmvér a schopnosť jeho prípadnej automatickej obnovy. Funkcia zoznamu dôveryhodných aplikácií a overovania SSL certifikátov pomáhajú chrániť súborový systém zariadenia pred neoprávneným prístupom. 

Alexandr Stočes, Product Manager, Sharp Electronics CEE, uvádza: „Spôsob našej práce aj miesto odkiaľ ju odvádzame sa mení a my sme si vedomí potreby poskytnúť podnikom riešenie, ktoré sa stane dokonalou súčasťou nového pracovného prostredia. Naše nové inteligentné a flexibilné multifunkčné zariadenia ponúkajú rovnaký vysoký výkon a funkcionalitu ako naše vyspelé modely MFP formátu A3 a vyhovujú tak všetkým nutným potrebám podnikov v oblasti práce s dokumentmi vrátane bezproblémového a bezpečného prepojenia a zdieľania informácií.“  

Nové modely sú už teraz k dispozícii v spoločnosti Sharp a u jej partnerov.

Sociálne médiá