Kontakty

Sharp predstavuje najmenšie farebné MFZ formátu A3 na svete

Bratislava, 02.07.2019
Sharp dnes oznamuje nový rad kompaktných multifunkčných tlačiarní s najmenšou veľkosťou základne, aká bola doteraz v prípade laserového MFZ formátu A3 dosiahnutá. Nové zariadenia základného radu BP majú štýlový kubický dizajn, ktorý sa dokonale hodí do akéhokoľvek moderného kancelárskeho prostredia, a sprístupňujú kvalitnú farebnú tlač, skenovanie a kopírovanie širšiemu radu organizácií.

Modely BP10C20 / BP20C20 / BP20C25 pohodlne zapadnú do akéhokoľvek kancelárskeho prostredia a vďaka najmenšej základni vo svojej triede (560 × 560 mm) sú vhodné na umiestnenie na stole – majú totiž veľkosť obvyklú pre zariadenia formátu A4. Kompaktný dizajn a flexibilita v podobe rozšírenia o ďalšie zásobníky papiera zaisťujú rýchlu a jednoduchú inštaláciu, či už ako samostatne stojace zariadenie, alebo na stole.

Uvedené modely tlačia rýchlosťou až 25 str./min. a ponúkajú rýchlosť skenovania až 37 sn./min. Tlačiarne umožňujú maximálnu kapacitu papiera až 1850 hárkov, ktoré je možné podávať zo samostatných zásobníkov MFZ. To používateľom umožňuje výber odlišných štýlov papiera v závislosti od požadovanej tlače, okrem iného etikiet, obálok, formátu A6, lesklého alebo ťažkého papiera.

Jednoduché a intuitívne funkcie robia z radu BP jednoduchý doplnok akéhokoľvek pracoviska; 4-palcový ovládací displej umožňuje zobraziť 6 riadkov obsahu, čím sa obsluha zjednoduší, a je možné ho upraviť podľa individuálnych požiadaviek. Medzi voliteľné funkcie modelov BP20C20 a BP20C25 sa radí bezdrôtová konektivita, ktorá umožňuje každodennú kancelársku tlač z mobilných zariadení, tabletov a laptopov.

Medzi nadštandardné funkcie, ktoré podporujú flexibilitu práce a zlepšujú jej efektivitu, sa radia priama tlač z USB a schopnosť skenovať do niekoľkých rôznych umiestnení. Funkcia kopírovania preukazov umožňuje používateľom kopírovať stlačením jedného tlačidla obe strany preukazu na jednu stranu, čo je ideálne na zlepšenie rýchlosti zákazníckych služieb v hotelových lobby, bankách a ďalších prostrediach, kde sú poskytované služby zákazníkom.

Rachel Dean, Product Business Manager, Sharp Document Solutions, uviedol: „Tlač stále predstavuje podstatnú súčasť každodennej prevádzky podnikov. So zavedením tohto nového radu sa môžeme postarať o potreby organizácií s obmedzenými priestormi aj rozpočtami, pričom aj naďalej zaistíme ponuku funkcií pre produktivitu v kancelárii, ktorá je pre produkty Sharp typická.“

Modely BP10C20 / BP 20C20 / BP 20C25 sú už teraz k dispozícii v spoločnosti Sharp a u jej partnerov.

Sharp – “Be Original.”
Spoločnosť Sharp Electronics CEE mení spôsob, akým organizácie pracujú s informáciami.  Podporuje u zákazníkov riešenie toku dokumentov a integrácie IT procesov, pomáha im rozvíjať, vizualizovať, riadiť a zdieľať informácie.
Služby na základe najnovších technológií pomáhajú dosiahnuť úplnú kontrolu nad informáciami používanými v spoločnosti, čo platí pre digitálne aj tlačené dokumenty.
Sharp vyrába MFP, produkčné tlačové systémy pre kancelárske prostredie a digitálne tlačiarne najvyššej kvality. Ponúka takisto širokú škálu displejov na najrôznejšie účely – video steny, systémy digital signage a inovatívne interaktívne dotykové displeje pre podnikateľskú sféru aj školstvo.
V súlade s mottom „Be Original.“ Sharp vyvíja nové riešenia, ktoré podporujú individuálny výraz a jedinečné potreby zákazníkov v rámci celej oblasti CEE.

Kontaktujte nás

KATE LAWSON
European PR Manager
kate.lawson@sharp.eu

Sociálne médiá