Kontakty

Sharp ohlasuje rozšírenie radu farebných MFP o nové, rýchle modely na veľkoobjemovú tlač

Bratislava, 13.09.2017
Sharp Europe dnes predstavil dvojicu nových modelov do radu veľkoobjemových farebných multifunkčných tlačiarní (MFP). Modely MX-6580N a MX-7580N predstavujú jedinečnú kombináciu vysokej rýchlosti, funkcionality a možností dokončovania s cieľom dosiahnutia profesionálnych výsledkov v oblasti veľkoobjemovej farebnej tlače.

Nové modely ponúkajú odolnú konštrukciu a používateľsky prívetivé použitie, ktoré napomáha zefektívniť workflow v prostredí s požiadavkami na veľkoobjemovú tlač, malých ústredných reprografických oddeleniach a kopírovacích miestnostiach. Tieto dokumentačné systémy sú doplnené mimoriadnou mierou schopností v oblasti práce s papierom a produktívneho výstupu. 

Nová generácia systému Colour Consistency od Sharp napomáha pri zaistení dlhodobo stabilnej kvality výstupu jednotlivých tlačových úloh a vedie k dosiahnutiu opakovateľných, vysokokvalitných výsledkov tlače. Okrem toho upraviteľný dotykový displej pracuje s používateľsky prívetivým rozhraním a čistým dizajnom, zjednodušenými Easy režimami a integrovanými prevádzkovými mini sprievodcami. 

Modely MX-6580N a 7580N tlačia s rýchlosťou 65, resp. 75 strán za minútu a sú vybavené technológiou Sharp OSA®, ktorá umožňuje jednoduchú integráciu so sieťovými aplikáciami a cloudovými službami, ako sú Cloud Connect pre populárne platformy, ako sú One Drive, Google Drive a SharePoint Online. Oba modely sú postavené na báze spoľahlivého Fiery® servera pre farebnú tlač, a sú tak vhodné do prostredia, kde sa vyžaduje vyššia úroveň farebnej kontroly a presnosti, teda napríklad do marketingových oddelení, kde potrebujú verne vytlačiť logo spoločnosti do firemnej brožúry. 

Szymon Trela, Product Manager Sharp Electronics CEE uviedol, „Nové MFP od Sharpu predstavujú dôležitý doplnok nášho existujúceho radu a pokračujú v tradícii riešení, ktoré zákazníkom prinášajú jednoduché použitie spoločne s možnosťami integrácie a pokročilého workflow. Modely MX-6580N a 7580N poskytujú vyššie rýchlosti a vyššie objemy pri použití používateľsky prívetivého rozhrania, a umožňujú tak jednoduché dosiahnutie profesionálneho výsledku.“

Pre ešte vyššiu flexibilitu je k dispozícii mobilné skenovanie pomocou Sharpdesk Mobile, a konektivita je zaistená pomocou platforiem pre mobilnú tlač, ako je Apple AirPrint, Google Cloud Print a natívnu tlač na platforme Android. Možnosť tlače bez použitia servera umožňuje používateľom výtlačky úlohy z iného zariadenia bez potreby ďalšieho hardvéru alebo softvéru.

Kontaktujte nás

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Sociálne médiá