Kontakty

Riešenia pre dokumenty

Dokumentové riešenia pre každé prostredie

V roku 1972 sme predstavili prvú kopírku Sharp; bol to prvý krok na ceste, ktorej cieľom bolo postupné zavedenie kancelárskych tlačiarní, zariadení na skenovanie dokumentov, všestranných viacúčelových tlačiarní (MFP) a výkonných produkčných tlačiarní, ako aj celého radu softvérových riešení na riadenie dokumentov a ďalších softvérových riešení.

V súčasnosti naše portfólio obchodných dokumentových riešení siaha od priestorovo úsporných  kancelárskych tlačiarní pre malé kancelárie a vysokovýkonných farebných sieťových multifunkčných tlačiarní, až po základné produkčné tlačiarne, ktoré patria medzi najvýkonnejšie na trhu – všetky z nich je možné rozšíriť o našu škálu optimalizovaných softvérových riešení. Predstavujeme:

Malé kancelárske tlačiarne Sharp

Naše cenovo dostupné a pritom prekvapivo výkonné a praktické tlačiarne pre malé kancelárie a pracovné skupiny sú ideálne na osobné použitie alebo na zdieľanie v malej kancelárii a umožňujú vykonávať práce rýchlo a ticho.

Multifunkčné tlačiarne Sharp

Pre väčšie kancelárie a pracovné skupiny ponúkame mnoho čiernobielych a farebných MFP pre všetky vaše potreby v oblasti tlače, kopírovania, skenovania a správy dokumentov, so širokým výberom možností dokončovacích úprav na automatické skladanie, zošívanie a stohovanie.

Produkčné tlačiarne Sharp

Ak hľadáte riešenie pre veľkoobjemovú internú prácu s dokumentmi, môžeme vám pomôcť tiež. Naše rýchle, veľkokapacitné produkčné tlačiarne ponúkajú vďaka robustnej konštrukcii podloženej viac než 40 rokmi skúseností celý rad ovládačov a môžu produkovať širokú škálu kompletných dokumentov a brožúr.

Optimalizované softvérové riešenia

Univerzálny, spoľahlivý hardvér je iba jedným z prvkov vášho prostredia práce s dokumentmi. Pridaním jedného alebo viacerých z našich optimalizovaných softvérových riešení môžete znížiť náklady na tlač a kopírovanie, a efektívnejšie riadiť svoje tlačiarne aj spotrebný materiál, zvyšovať produktivitu a zlepšiť bezpečnosť.

Dokumentové riešenia pre každý podnik

Každá organizácia má s ohľadom na dokumenty rozdielne potreby. To je dôvod, prečo v Sharpe aj naďalej rozširujeme náš rad dokumentových riešení  pre každé prostredie, od malých a stredných podnikov až po veľké korporácie a organizácie verejného sektora.

Čokoľvek budete potrebovať, nech už sa vaša organizácia zaoberá čímkoľvek, Sharp je tu, aby vám pomohol dosiahnuť vaše ciele.

Kancelárska tlač

Beh organizácie vyžaduje účinnú a bezpečnú výrobu dokumentov. Na dosiahnutie vyššej produktivity a hladký priebeh práce ponúka spoločnosť Sharp celý rad užívateľsky prívetivých multifunkčných zariadení.

Nielen, že sú energeticky úsporné a znížia prevádzkové náklady, sú tiež rozšíriteľné tak, aby uspokojili rastúce potreby. A vďaka proprietárnej platforme pre vývoj softvéru Sharp OSA sa vaše MFZ stane integrovaným uzlom pre celý rad podnikových aplikácií.

Takže bez ohľadu na to, či hľadáte účinnosť stolového počítača alebo vysoký objem, spoločnosť Sharp má pre vás riešenie pre kanceláriu, ktoré bude vyhovovať vašim potrebám.

Produkčná tlač

Tieto vysokorýchlostné farebné a čiernobiele produkčné zariadenia sú ideálne pre podnikové reprografické oddelenia (angl. Corporate Reprographic Departments, skr. CRD), v internej tlači a menších produkčných prostrediach. Sú odolné, spoľahlivé a prekvapivo energeticky účinné; ponúkajú vysokoobjemovú tlač s veľkým výberom možností konečnej úpravy.

Množstvo funkcií automatickej úpravy navyše umožňuje týmto zariadeniam udržať nepretržite vysokú kvalitu.

Optimalizované softvérové riešenia

 • Optimalizované softvérové riešenia

  Podniky musia bez ohľadu na výzvy, ktorým čelia, neustále optimalizovať spôsob svojej práce.
  Náš sortiment optimalizovaných softvérových riešení je vďaka budovaniu na silných stránkach multifunkčných tlačiarní od spoločnosti Sharp navrhnutý tak, aby vám pomáhal znižovať náklady na tlač a kopírovanie, efektívnejšie využívať zdroje, jednoduchšie vytvárať a získavať prístup k dokumentom a zabezpečiť plne kontrolovateľné a bezpečné vykonávanie činností.

 • Správa výstupu

  Podniky sú pod rastúcim tlakom, aby získali ešte väčšiu hodnotu zo svojich zariadení tým, že veci robia rýchlejšie a efektívnejšie. Ale svoje náklady môžete riadiť iba vtedy, keď ich meriate. Preto vám optimalizované tlačové riešenia od spoločnosti Sharp pomáhajú aktívne monitorovať a spravovať tlač a kopírovanie, takže môžete sledovať a spätne získavať náklady, znižovať neoprávnené používanie a tvorbu odpadu, šetriť čas a zdroje.

 • Skenovanie dokumentov

  Skutočné náklady na dokumenty nevznikajú pri ich vypracúvaní, ale pri ich spravovaní. Pri každom manipulovaní s nimi, či už ide o usporadúvanie, indexovanie, archivovanie, distribuovanie, obnovovanie alebo opätovné použitie, sa do pracovného postupu vnáša zložitosť. Optimalizované skenovacie riešenia od spoločnosti Sharp vám dávajú úplnú kontrolu na efektívne usporiadanie, ukladanie a zdieľanie dokumentov, sú však vytvárané a používané prostredníctvom automatizovaných procesoch, ktoré šetria čas a zabraňujú nákladným chybám.

 • Mobilné aplikácie

  Tempo podnikania sa zrýchľuje a ľudia chcú teraz získavať prístup k informáciám pomocou širokej škály mobilných zariadení, ako sú napríklad smartfóny a tablety. Optimalizované mobilné riešenia spoločnosti Sharp poskytujú vašim zamestnancom rýchle pripojenie ich kancelárskych zariadení nech sú kdekoľvek a čokoľvek robia, čo im umožňuje dokumenty jednoducho a bezpečne tlačiť, skenovať a zdieľať pomocou moderného mobilného zariadenia, keď sú na cestách.

 • Správa dokumentov a pracovné postupy

  Informácie sú pre každú organizáciu veľmi dôležité, pretože čím viac viete, tým lepší máte výkon. Riešenia optimalizovaného pracovného postupu Sharp’s Optimised Workflow Solutions pomáhajú znižovať náklady a zjednodušovať opakujúce sa úlohy, obnovia produktivitu firmy, ktorú potrebujete dosiahnuť, a udržia výnosný rast. Naše cloudové a interné riešenia zaistia, že k dôležitým firemným informáciám môžete pristupovať kedykoľvek/kdekoľvek takmer z ľubovoľného zariadenia, čo uľahčuje lepšie rozhodovanie a umožňuje produktívnejšiu spoluprácu v rámci pracovných skupín a medzi nimi.

 • Správa zariadení

  Tlačiarne, kopírky a MFZ vyžadujú nepretržitú pozornosť viac ako ľubovoľné iné kancelárske vybavenie – aj keď ide len o to, aby mali dostatok tonera a papiera. A vždy, keď je nejaké zariadenie nedostupné, môže dôjsť k zníženiu produktivity mnohých zamestnancov. Riešenia optimalizovanej správy Sharp Optimised Managing Solutions sú špeciálne navrhnuté na zníženie záťaže spravovania flotily MFZ, uľahčujú vašu prácu a znižujú náklady na vlastníctvo. Minimalizujú sa prerušenia a prestoje a udrží sa produktivita vo všetkých pracovných skupinách v spoločnosti.

 • Produkčné riešenia

  Vaša miestnosť, v ktorej sa tlačí, musí byť efektívna, aby splnila potreby zákazníkov – bez ohľadu na to, akým výzvam čelia. Naše riešenia optimálneho postupu práce budujú na silných stránkach vysokorýchlostných zariadení Sharp, maximalizujú možnosti vašej tlačiarenskej miestnosti pomocou predtlače a možností správy farieb integrovaných do nášho stroja. Tieto riešenia umožňujú rýchle úpravy, zvyšujú čas na reakciu vášho operátora, aby sa zabránilo nákladným chybám.

Vertikálne trhy

 • Vertikálne trhy

  Spoločnosť Sharp ponúka široký sortiment výrobkov pre vládne agentúry, vzdelávacie inštitúcie, zdravotnícke zariadenia a rôzne komerčné trhy.
  Spoľahnite sa na Sharp, ktorá vám poskytne odozvu, ktorú očakávate, a vysokokvalitné výrobky, ktoré požadujete.

 • Štátna správa

  Zníženie nákladov a spoľahlivosť produktov sú pre štátne orgány veľmi dôležité. Spoločnosť Sharp ponúka široký rad špičkových technologických produktov, ktoré sa dajú použiť v kanceláriách štátnej správy.

  Spoločnosť Sharp pomáha štátnym a miestnym úradom splniť bezpečnostné požiadavky s našimi oceňovanými MFZ, ktoré obsahujú vstavanú ochranu dokumentov a vylepšené možnosti zabezpečenia vrátane pohodlnej funkcie pre ukončenie lízingu, ktorá prepíše všetky údaje vrátane evidencie dokumentov, údajov o používateľoch, stavu úlohy, dátumu a adresára.

 • Štátna správa

  Všetky kopírovacie centrá, oddelenia a knižnice vyžadujú správu a riadenie dokumentov. Umiestnením peňažnej hodnoty na tlač a prechod výstupu od stolových tlačiarní na účinnejšie multifunkčné zariadenia môžu školy znížiť výstup tlače, znížiť náklady na tlač a zlepšiť udržateľnosť. MFZ Sharp chránia záznamy o študentoch pomocou využitia kódov účtov, používateľských/skupinových profilov, hesiel alebo účtov pre externých používateľov, ktoré sa nachádzajú na serveri LDAP alebo Active Directory.

 • Právo

  Správa dokumentov a diskrétnosť ohľadom klientov sú v práve veľmi dôležité. Spoločnosť Sharp pomáha právnym firmám chrániť záznamy o klientoch s našimi oceňovanými MFZ, ktoré obsahujú vstavanú ochranu dokumentov a vylepšené možnosti zabezpečenia vrátane pohodlnej funkcie pre ukončenie lízingu, ktorá prepíše všetky údaje vrátane evidencie dokumentov, údajov o používateľoch, stavu úlohy, dátumu a adresára.

 • Zdravotníctvo

  Starostlivosť o pacientov a úspora nákladov sú v zdravotníctve kľúčové. Spoločnosť Sharp ponúka široký rad špičkových technologických produktov, ktoré sa dajú použiť v nemocničných recepciách, pacientskych izbách, administratívnych kanceláriách a výučbových prostrediach. Spoločnosť Sharp patrí medzi lídrov v zabezpečení dokumentov a tak MFZ Sharp pomáhajú zaistiť bezpečnosť záznamov o pacientoch.

 • Pohostinstvo

  Spoločnosť Sharp ponúka špičkové technologické produkty pre recepcie, zasadacie miestnosti, hotelové izby a administratívne kancelárie, ktoré dokážu poskytnúť pridanú hodnotu a pomáhajú generovať zisk pre pohostinstvo.

  Pokročilé a pritom ľahko ovládateľné funkcie MFZ Sharp umožňujú hosťom jednoducho odosielať a prijímať faxy, tlačiť z USB a skenovať na e-mail, fax alebo FTP. Personál na recepčnom pulte môže jednoducho skenovať a preposielať kópie účtov a potvrdeniek priamo na e-mail. A nezabudnime na oddelenie stravovania v hoteli; podľa potreby môžete tlačiť jedálne lístky pre reštaurácie v zariadeniach.

 • Podniková sféra

  Firmy a pracovné skupiny sa spoliehajú na MFZ Sharp pri generovaní správ, publikácii brožúr a tvorbe prezentácií, ktoré sú veľmi kvalitné a vyjadrujú profesionalitu. MFZ je prirodzeným prepojením medzi informáciami a spôsobom, akým ich ľudia využívajú. Práve preto spoločnosť Sharp ponúka komplexný balík zabezpečenia určený pre našich klientov pre škálovateľný prístup k zabezpečeniu dôverných informácií. Spoločnosť Sharp citlivo reaguje na požiadavky mnohých firiem, a tak kombinuje počiatočné šifrovanie s mnohými prepismi údajov. Poskytuje tak vyššiu úroveň zabezpečenia ako používa mnoho procesov iných výrobcov.