Kontakty

Riešenia pre dokumenty

Dokumentové riešenia pre každé prostredie

V roku 1972 sme predstavili prvú kopírku Sharp; bol to prvý krok na ceste, ktorej cieľom bolo postupné zavedenie kancelárskych tlačiarní, zariadení na skenovanie dokumentov, všestranných viacúčelových tlačiarní (MFP) a výkonných produkčných tlačiarní, ako aj celého radu softvérových riešení na riadenie dokumentov a ďalších softvérových riešení.

V súčasnosti naše portfólio obchodných dokumentových riešení siaha od priestorovo úsporných  kancelárskych tlačiarní pre malé kancelárie a vysokovýkonných farebných sieťových multifunkčných tlačiarní, až po základné produkčné tlačiarne, ktoré patria medzi najvýkonnejšie na trhu – všetky z nich je možné rozšíriť o našu škálu optimalizovaných softvérových riešení. Predstavujeme:

Malé kancelárske tlačiarne Sharp

Naše cenovo dostupné a pritom prekvapivo výkonné a praktické tlačiarne pre malé kancelárie a pracovné skupiny sú ideálne na osobné použitie alebo na zdieľanie v malej kancelárii a umožňujú vykonávať práce rýchlo a ticho.

Multifunkčné tlačiarne Sharp

Pre väčšie kancelárie a pracovné skupiny ponúkame mnoho čiernobielych a farebných MFP pre všetky vaše potreby v oblasti tlače, kopírovania, skenovania a správy dokumentov, so širokým výberom možností dokončovacích úprav na automatické skladanie, zošívanie a stohovanie.

Produkčné tlačiarne Sharp

Ak hľadáte riešenie pre veľkoobjemovú internú prácu s dokumentmi, môžeme vám pomôcť tiež. Naše rýchle, veľkokapacitné produkčné tlačiarne ponúkajú vďaka robustnej konštrukcii podloženej viac než 40 rokmi skúseností celý rad ovládačov a môžu produkovať širokú škálu kompletných dokumentov a brožúr.

Optimalizované softvérové riešenia

Univerzálny, spoľahlivý hardvér je iba jedným z prvkov vášho prostredia práce s dokumentmi. Pridaním jedného alebo viacerých z našich optimalizovaných softvérových riešení môžete znížiť náklady na tlač a kopírovanie, a efektívnejšie riadiť svoje tlačiarne aj spotrebný materiál, zvyšovať produktivitu a zlepšiť bezpečnosť.

Dokumentové riešenia pre každý podnik

Každá organizácia má s ohľadom na dokumenty rozdielne potreby. To je dôvod, prečo v Sharpe aj naďalej rozširujeme náš rad dokumentových riešení  pre každé prostredie, od malých a stredných podnikov až po veľké korporácie a organizácie verejného sektora.

Čokoľvek budete potrebovať, nech už sa vaša organizácia zaoberá čímkoľvek, Sharp je tu, aby vám pomohol dosiahnuť vaše ciele.