Kontakty

Profesionálne displeje

Rad profesionálnych displejov od spoločnosti Sharp prináša jemné rozlíšenie a mimoriadnu vernosť farieb do akéhokoľvek prostredia, kde je dôležitá efektívna vizuálna komunikácia.

Rušné prostredie maloobchodu, kriticky dôležité riadiace miestnosti, voľnočasové a zábavné centrá, vzdelávacie inštitúcie, rokovacie miestnosti, vestibuly, prepravné uzly, konferenčné centrá – všetky tieto miesta môžu ťažiť z našej technológie pre veľkoformátové digital signage displeje a špičkové displeje so 4K rozlíšením.

Čo teda vlastne robí rozdiel medzi „bežným“ riešením a profesionálnym displejom? Časť odpovede na túto otázku predstavuje rozlíšenie, a preto v niektorých modeloch využívame 4K rozlíšenie, ktoré pridáva potrebné detaily pri komunikácii s blízko stojacim publikom. Ale to je iba jeden z dôvodov, prečo profesionáli trvajú na použití digitálnych displejov Sharp.

Profesionálne digitálne displeje pre každé prostredie

Riadiace miestnosti a maloobchodné centrá si naše profesionálne displeje vyberajú preto, že disponujú dostatočným jasom, aby vynikli aj v priestoroch, kde je vysoká úroveň okolitého osvetlenia, a taktiež preto, že boli navrhnuté na nepretržitú prevádzku.

A čo viac, v závislosti od modelu a jeho použitia vám naše digitálne displeje umožňujú využívať výhody inteligentnej konektivity a dynamického obsahu z cloudu, čo uľahčuje výber a komunikáciu správneho riešenia pre správne publikum a v správnom čase.

Displeje sú k dispozícii v usporiadaní na výšku aj na šírku (a dokonca aj lícom nahor alebo nadol), niektoré modely sú optimalizované na použitie v pútavých videostenách dych berúcich rozmerov. Náš rad profesionálnych displejov zahŕňa aj tie najlepšie displeje pre maloobchod, ktoré sú aktuálne k dispozícii.

Sharp digital signage – voľba profesionálov

Kedykoľvek hrá zásadnú rolu presné a jasné zobrazenie, existuje displej Sharp vhodný na tento účel. Kompaktné dotykové obrazovky, veľkoformátové displeje pre maloobchod, 4K rozlíšenie, vynikajúce farby, jednoduchá správa obsahu, spoľahlivosť pri nepretržitej prevádzke, supernízka spotreba elektriny – čokoľvek od profesionálneho displeja požadujete, tu nájdete.

Navyše sú niektoré z našich profesionálnych displejov vybavené rozširovacím slotom Mini-OPS, ktorý umožňuje pripojiť rastúci rad zariadení tretích strán a príslušne rozšíriť funkcionalitu.