Kontakty

Veľkoformátové kancelárske tlačiarne a priemyselné tlačiarne

Ak hľadáte veľkú kancelársku tlačiareň alebo rýchlu a výkonnú produkčnú tlačiareň, tak je Sharp tou správnou voľbou. Ak potrebujete farebnú alebo čiernobielu, základnú alebo špičkovo vybavenú s radičom EFI Fiery alebo s vaším vlastným, je tu digitálna priemyselná tlačiareň Sharp vhodná pre každú miestnosť, kde sa tlačí aj pre oddelenie firemnej reprografie (CRD).

Všetky naše produkčné  a veľkoformátové tlačiarne sú podporované naším radom optimalizovaných softvérových riešení na rozšírenie možností a zvýšenie efektivity, bezpečnosti a jednoduchosti použitia; sú nielen dostatočne robustné na trvalú tlač veľkých objemov produkčnej tlače, ale takisto sa nesmierne ľahko používajú a sú prekvapivo energeticky efektívne.

Výber správneho modelu

Skôr ako začnete porovnávať jednotlivé priemyselné tlačiarne, musíte zvážiť, aké úlohy budete pravdepodobne musieť plniť a aké priemyselné tlačové zariadenia už máte.

Ak už jednu alebo viac z našich veľkých kancelárskych tlačiarní alebo multifunkčných tlačiarní (MFP) máte, a uvažujete o nákupe ďalšej produkčnej tlačiarne Sharp alebo niektorej z našich veľkoobjemových tlačiarní – napríklad na zaistenie variabilnej tlače dát alebo na to, aby ste získali špičkové pracovné postupy s výnimočnou farebnou vernosťou – stojí za to zvážiť model s technológiou Fiery Digital Front End (DFE).

Niektoré z našich modelov majú integrovanú Fiery Gateway, ktorá dokáže prepínať medzi Fiery a pôvodným ovládačom Sharp a predstavuje ich ideálnu kombináciu.

Fiery Gateway je pre Sharp jedinečná tým, že osobám, ktoré majú s ovládaním tlačiarní skúsenosti, poskytuje jednodotykový prístup k platforme Command WorkStation, ktorá je jednotkou na trhu, a to bez nutnosti inštalácie samostatnej pracovnej stanice. Akékoľvek úpravy zariadení alebo médií, ktoré chcete vykonať, je možné vykonávať priamo z ovládacieho panelu. Žiadny neporiadok a žiadne problémy, môžete sa tešiť na okamžité a jednoduché ovládanie celé vašej „flotily“ digitálnych produkčných tlačiarní.

Elegantná jednoduchosť

Ak investujete do vašej prvej digitálnej priemyselnej tlačiarne a ešte nemáte také znalosti alebo skúsenosti, aby ste zvládli prácu s niektorou zložitou DFE, tak pre vás možno bude vhodnou voľbou produkčná tlačiareň Sharp, ktorá je vybavená naším vlastným, plne integrovaným radičom.

V takom prípade získate veľkú farebnú dotykovú obrazovku s ovládaním prstom, ktorá zjednodušuje každú operáciu. A pretože väčšinu úloh je možné od začiatku do konca automatizovať, nebude tu nutný takmer žiadny zásah obsluhy, z čoho plynie veľmi nízka pravdepodobnosť chyby.

Každá produkčná tlačiareň Sharp ponúka možnosť vysokokvalitného výstupu na širokej škále médií. Tieto tlačiarne ponúkajú všetko, čo očakávate od špičkovej digitálnej produkčnej tlačiarne – pravdaže okrem zložitosti!