Kontakty

MX-M266N

  • Tlač, kopírovanie, skenovanie, faxovanie, súbor
  • Strán za minútu: 26 ČB
  • Kapacita papiera: štandardne 1100 max. 2100 hárkov
  • Štandardná sieťová tlač a farebné sieťové skenovanie
  • Štandardný vratný jednopriechodový podávač a štandardný duplexný modul
  • Voliteľný miestom šetriaci vnútorný finišér
  • 7,0-palcový farebný ovládací panel s dotykovým displejom so zobrazením ukážok

Prehľad

Zariadenie MX-M266N je dobre vyváženým digitálnym multifunkčným systémom s čiernobielou tlačou formátu A3, ktorý malým kanceláriám/pracovným skupinám prináša výkon a produktivitu s rýchlosťami tlače až 26 strán za minútu (str./min.).

Toto MFZ bolo navrhnuté s ohľadom na totálnu efektivitu. Má plnofarebný 7,0-palcový ovládací panel LCD, ktorý ponúka užitočné ukážky a náhľady (ak je nainštalované voliteľné rozšírenie pevného disku). Okrem veľmi kvalitnej sieťovej tlače a kopírovania má zariadenie MX-M266N podávač dokumentov na 100 hárkov (RSPF), ktorý užívateľom umožní skenovať cez sieť jednostranové plnofarebné dokumenty s rýchlosťou až 56 výtlačkov za minútu (výtl./min.) a zabudovaný nestohovateľný duplexný modul umožňuje jednoduchú tlač na obidve strany papiera. Navyše môžete pridať veľké množstvo možností na zaistenie toho, aby užívatelia mohli mať potrebné funkcie na splnenie ich potrieb, ako je prídavná kapacita papiera, možnosti faxovania a konečnej úpravy.

Zariadenie MX-M266N má niekoľko funkcií, vďaka ktorým spĺňa rôzne nariadenia ohľadom ochrany životného prostredia, ako napríklad krátkej doby zahrievania a režimu automatického vypnutia. A pokiaľ ide o bezpečnosť, má funkciu inicializácie dát a šifrovanie dát/zmazanie dát (ak je nainštalovaná voliteľná rozširujúca súprava pevného disku), ako aj voliteľnú súpravu na zabezpečenie dát.

Zariadenie MX-M266N zaberá málo miesta a má štýlový dizajn. Vynikajúco zapadne do väčšiny moderných kancelárskych prostredí.

Súbory na prevzatie

Technické údaje