Kontakty

MX-B427PW

  • Tlač
  • Počet strán za minútu: 40 ČB
  • Kapacita papiera: štandardne 350, maximálne 900 hárkov
  • Bezdrôtová konektivita ako štandard umožňuje jednoduchý prístup z mobilných zariadení
  • Jednoduchá tlač z mobilných zariadení s funkciou AirPrint
  • Niekoľkoúrovňové funkcie zabezpečenia pre ochranu vašich informácií

Prehľad

Model MX-B427PW je ultra-kompaktná čiernobiela tlačiareň formátu A4, ktorá ponúka funkcie produktivity, vyhovujúca potrebám prostredia malej kancelárie alebo home office.

S maximálnou kapacitou papiera 900 hárkov formátu A4 a schopnosťou tlačiť na papiere vysokej gramáže a obálky sa model MX-B427PW postará o všetky vaše tlačové požiadavky. Mobilná tlač je plne podporovaná funkciou AirPrint, zatiaľ čo štandardná bezdrôtová LAN umožňuje umiestniť vaše zariadenie kdekoľvek v kancelárii.

Niekoľkoúrovňové funkcie zabezpečenia uchovávajú bezpečnosť informácií v dokumente, v zariadení aj v sieti. Viacero zabudovaných bezpečnostných funkcií posilňuje odolnosť zariadenia voči útokom. Funkcia uvoľnenia tlače čaká pred začatím tlače na váš pokyn z ovládacieho panela, funkcia dôvernej tlače potom pred jeho začatím vyžaduje zadanie PIN.

Vďaka tomu, že najdôležitejšie systémové informácie je možné konfigurovať a monitorovať pomocou dvojriadkového displeja, je obsluha zariadenia úplne bezproblémová. Vysoká miera spoľahlivosti je zaistená vďaka flexibilnému spracovaniu médií, ktoré podporuje manipuláciu s papiermi vysokej gramáže, malými médiami aj obálkami, a to z hlavného zásobníka aj viacúčelového podávača.

Môžete si tak byť istí, že model MX-B427PW ponúka vysokú produktivitu, mimoriadne jednoduché použitie a vďaka jeho malej základni ho môžete umiestniť aj tam, kde nie je príliš miesta.

Súbory na prevzatie

Technické údaje