Kontakty

MX-5050V

  • Tlač, kopírovanie, skenovanie, faxovanie, súbor
  • Strán za minútu: 50 ČB 50 farebných
  • Kapacita papiera: štandardne 650 max. 6 300 hárkov
  • Prispôsobiteľný, naklápateľný 10,1-palcový farebný LCD dotykový displej s jednoduchým režimom používateľského rozhrania umožňuje intuitívnu navigáciu funkciami MFZ
  • Funkcia uvoľnenia tlače dáva používateľom možnosť odoslať a ukladať dokumenty na hlavných MFZ na overenie a tlač z ľubovoľných MFZ v sieti
  • Voliteľné jediné prihlásenie prináša ľahký prístup k službám verejného cloudového úložiska
  • Kratšia doba zahrievania pomáha znížiť spotrebu energie a zvýšiť produktivitu
  • Viacvrstvové funkcie zabezpečenia

Prehľad

Farebná tlačiareň MX-5050V A3 ponúka širokú škálu možností a inovácií, vďaka ktorým je prispôsobiteľná k vašim budúcim potrebám. Optimalizujú produktivitu a sú ideálne pre zaneprázdnenú pracovnú skupinu, ktorá potrebuje vysoký výkon, kvalitu farieb a univerzálnosť.

Používatelia môžu vďaka štandardnej funkcii uvoľnenia tlačovej úlohy odosielať a ukladať dokumenty do hlavnej multifunkčnej tlačiarne, ktorá funguje ako server, a umožňuje tlačiť úlohy, ktoré musia byť bezpečne uvoľnené až do piatich pripojených zariadení určených na spustenie v sieti. Medzi voliteľné funkcie na zvýšenie pracovného toku patrí pripojenie k službe Single Sign-On cloud (Jediné prihlásenie do cloudového úložiska), mobilné pripojenie cez sieť Wi-Fi a rozhranie USB na priamu tlač súborov MS Office.

Sklopná 10,1” farebná dotyková obrazovka LCD umožňuje umiestňovať často používané ikony ich presunutím na jednoduché prispôsobenie domovskej obrazovky. Každodenná prevádzka je jednoduchá a intuitívna; na získanie prístupu ku každej vlastnosti, funkcii a nastaveniu vrátane funkcie rozšírenej ukážky stačí jeden dotyk, ťuknutie, stiahnutie alebo roztiahnutie prstov alebo potiahnuť prstom.

Rýchlosti tlače a kopírovania až 50 str./min. farebne alebo čiernobielo, vstavaný vratný jednopriechodový podávač s kapacitou 100 hárkov a rýchlosť skenovania až 80 obr./min., to všetko pomáha zvýšiť efektivitu a produktivitu; výtlačky s rozlíšením 1200 x 1200 dpi, naše automatické riadenie procesov a obnovovací systém vývojára zabezpečujú trvalo vysokú kvalitu obrazu. Maximálna kapacita 6 300 hárkov a podpora širokej škály médií (až SRA3 a 300 gsm) zabezpečujú, že toto zariadenie dokáže bez námahy spracovať požiadavky na rozmanité výstupy. A výber rôznych možností dokončenia, ako napríklad sedlové zošitie, ručné zošívanie a zošívanie bez svoriek pridáva ďalšiu univerzálnosť.

Zariadenie MX-5050V s certifikáciou Energy Star používa najnovšiu technológiu šetrenia energie od spoločnosti Sharp. Rýchla doba zahriatia, nízka spotreba energie a nízka hodnota TEC, to všetko pomáha šetriť peniaze a podporuje vaše ekologické ciele. Navyše funkcia automatického vysunutia tonerovej kazety zaisťuje, že sa spotrebuje všetok toner, čím sa ušetria zdroje.

Súbory na prevzatie

Technické údaje