Kontakty

MX-2630N

  • Tlač, kopírovanie, skenovanie, faxovanie, správa súborov
  • Počet strán za minútu: 26 čiernobielo, 26 farebne
  • Kapacita papiera: štandardná 650, maximálna 6 300 listov
  • Upraviteľná, sklopná farebná LCD obrazovka s jednoduchým používateľským rozhraním umožňuje intuitívne prechádzanie funkciami MFP.
  • Zabudovaná funkcia Print Release používateľom prináša možnosť odosielať a ukladať dokumenty na hlavnú MFP, kde dochádza k autentifikácii, a ich tlač z ktorejkoľvek sieťovej MFP.
  • Voliteľná funkcia single sign-on prináša jednoduchší prístup k službám verejných cloudových úložísk
  • Niekoľkoúrovňové funkcie zabezpečenia ako štandard, plus voliteľný balík Data Security Kit
  • Používa najrôznejšie ekologické funkcie, ako je eko-režim a automatické vypínanie

Prehľad

Tlačiareň MX-2630N je ideálnou voľbou pre akúkoľvek pracovnú skupinu, vyžadujúcu v rámci organizácie vysoký výkon, vysokokvalitnú reprodukciu farieb a všestrannosť. Ponúka rad inovatívnych funkcií zvyšujúcich produktivitu, okrem iného intuitívne používateľské rozhranie, štandardné pull printing riešenie „Uvoľnenie tlače“, funkcie vysokej miery zabezpečenia a celý rad možností konektivity zahŕňajúci cloud a mobilné zariadenia.

Štandardná funkcia „Uvoľnenie tlače“ ponúka používateľom možnosť odosielať a ukladať dokumenty na hlavnú MFP, ktorá slúži ako server, a následne umožňuje ich bezpečné vytlačenie až na piatich sieťovo pripojených zariadeniach. Voliteľné funkcie pre rozšírení workflow zahŕňajú cloudovú konektivitu s použitím funkcie Single Sign-On, mobilnú konektivitu pomocou Wi-Fi a NFC a priamu tlač súborov MS Office z USB.

Štandardný 7” farebný dotykový panel gest prináša možnosť jednoduchej používateľskej úpravy. Každodenné použitie je jednoduché a intuitívne; stačí sa dotknúť, ťuknúť alebo použiť gestá.

Rýchlosti tlače a kopírovania až 26 str./min. farebne aj čiernobielo, zabudovaný reverzný podávač so zásobníkom na 100 hárkov a rýchlosti skenovania až 80 snímok za minútu napomáhajú zvýšiť efektivitu a produktivitu, zatiaľ čo tlačové rozlíšenie 600 × 600 dpi, naša automatická kontrola procesov a systém developer refresh zaisťujú stabilne vysokú kvalitu zobrazenia. Maximálna kapacita papiera 6 300 hárkov a podpora celého radu médií (až do SRA3 a 300 gsm) umožňujú tomuto zariadeniu jednoducho zvládať premenlivé výstupné požiadavky. Okrem toho mieru všestrannosti zariadenia rozširuje celá plejáda možností dokončovania, ako je sedlové zošitie, ručné zošívanie a zošívanie bez sponiek.

Model MX-2630N je vybavený hneď niekoľkými vrstvami robustného, avšak nevtieravého zabezpečenia vrátane protokolov TSL/ISL, IPsec aj funkcie filtrovania protokolov. Medzi ďalšie bezpečnostné funkcie sa radia bezpečné odstránenie dát, silné šifrovanie a ochrana administrátorského hesla – všetko je zahrnuté už v základe. Navyše využívame S/MIME na šifrovanie e-mailov a ich digitálny podpis. Pre ešte vyššiu mieru zabezpečenia poskytuje zákazníkom Data Security Kit (DSK) – kompletný balík funkcií pre vysokú úroveň zabezpečenia.

Model MX-2630N certifikovaný podľa Energy-Star využíva najnovšie technológie spoločnosti Sharp na úsporu energie. Náš toner s vlastnosťou nízkeho bodu topenia a fixačná jednotka s rýchlym ohrevom znižujú spotrebu elektriny; pre ďalšiu úsporu si môžete nastaviť možnosti automatického vypínania a zapínania. Funkcia automatického uvoľňovania tonerových kaziet zaisťuje spotrebovanie všetkého tonera a šetrí tak ďalšie prostriedky.

Súbory na prevzatie

Technické údaje