Kontakty

DX-2500N

  • Tlač, kopírovanie, skenovanie, faxovanie, súbor
  • Strán za minútu: 25 ČB, 25 farebných
  • Kapacita papiera: štandardne 600, max. 3100 hárkov
  • Nízkonákladové farebné MFZ s veľkým množstvom volieb
  • 7,0" farebný dotykový LCD panel poskytuje jednoduchú prevádzku
  • Voliteľná technológia Sharp OSA umožňuje integráciu s cloudovými aplikáciami
  • Voliteľný miestom šetriaci vnútorný finišér a modul dierovania
  • Dizajn šetrný k životnému prostrediu s funkciami šetriacimi energiu

Prehľad

Zariadenie DX-2500N je kompaktné a výkonné nízkonákladové farebné MFZ, ktoré sa vynikajúco hodí pre ľubovoľné malé kancelárie alebo pracovné skupiny. Pre každý podnik sprístupňuje veľmi kvalitnú farebnú tlač vo formáte A3.

Rýchlosť tlače a kopírovania formátu A4 je 25 strán za minútu (farebnej a ČB) a získate automatické obojstranné farebné skenovanie, sieťovú tlač, robustné zabezpečenie, riešenia výkonnej správy zariadenia a množstvo funkcií šetriacich energiou.

A okrem toho je tu celý sortiment voliteľných zariadení a vylepšení vrátane pevného disku s kapacitou 250 GB, faxu, adaptéra Wi-Fi, mimoriadneho zabezpečenia, miestom šetriaceho vnútorného finišéra, modulu dierovania, tandemových zásuviek s veľkou kapacitou pre dlhé neprerušené behy tlače a podpory technológie PostScript 3 – to všetko vám umožňuje konfigurovať MFZ. To všetko je to pravé pre váš podnik.

Pridanie voliteľnej technológie Sharp OSA tiež umožňuje integráciu s cloudovými aplikáciami.

Zariadenie DX-2500N bolo navrhnuté tak, aby sa ľahko používalo a aby bolo energeticky efektívne. 7,0-palcový farebný dotykový displej zjednodušuje každodennú prevádzku a robí ju intuitívnou. K zásuvkám na papier sme pridali aj ľahko uchopiteľné rúčky.

Certifikácia Energy Star, rýchla doba zahriatia, funkcia ekologického skenovania, efektívny LED skener a vylepšené možnosti automatického vypnutia spôsobujú, že je všestranné farebné MFZ formátu A3 navrhnuté ekologicky.

Súbory na prevzatie

Technické údaje