Kontakty

BP-20M24

  • Tlač, kopírovanie, skenovanie.
  • Počet strán za minútu: 24 ČB
  • Kapacita papiera: štandardne 350, maximálne 1850 hárkov
  • RSPF podávač so zásobníkom na 100 listov skenuje rýchlosťou 37 str./min. (jednostranne)
  • Voliteľná bezdrôtová konektivita umožňuje jednoduchý prístup z mobilných zariadení a flexibilné umiestnenie MFZ
  • Štandardne emulácia PCL 6 a voliteľne emulácia PostScript® 3™
  • Ľahko použiteľný, 5-riadkový ovládací LCD panel s červenými a zelenými LED indikátormi, ktoré používateľa upozorňujú na stav úlohy/zariadenia
  • Klávesy programu plnofarebného sieťového scannera ukladajú často používané nastavenia a ciele skenovania pre ľahké vyvolanie jedným tlačidlom

Prehľad

Nový model BP-20M24 je rýchle, sieťové čiernobiele MFZ formátu A3 s flexibilným dizajnom.

Prináša pokročilú funkcionalitu, pôsobivú kvalitu a celý rad funkcií pre zvýšenie produktivity akejkoľvek malej pracovnej skupiny, čo z neho robí ideálne riešenie pre všetky vaše potreby v oblasti každodennej čiernobielej tlače, farebného skenovania a kopírovania.

Môžete tlačiť rýchlosťou 24 strán za minútu a kapacitu papiera zvýšiť zo štandardných 350 až na 1850 listov, čo je viac ako dosť na podporu potrieb akejkoľvek rušnej kancelárie. 4-palcový päťriadkový ovládací LCD panel sa ľahko používa a stavový svetelný ukazovateľ umožňuje vzdialenú kontrolu stavu zariadenia a úloh.

Kopírovanie je rovnako rýchle. Čas do vytlačenia prvej kópie 6,4 sekundy odstraňuje zbytočné zdržania spôsobené početnými krátkymi úlohami, optimalizovaná technológia Scan Once/Print Many potom zjednodušuje spracovanie dlhších zadaní. Pre úsporu času a úsilia vám BP-20M24 umožňuje jednoduchým dotykom tlačidla kopírovať obe strany identifikačných preukazov na jednu stránku, ďalej dokáže automaticky otáčať a triediť niekoľkostránkové dokumenty do súprav.

Digitalizácia a zdieľanie informácií neboli nikdy ľahšie. Štandardný jednopriechodový podávač so zásobníkom na 100 listov vám umožňuje skenovať farebné dokumenty v rozsiahlych súpravách rýchlosťou až 37 strán za minútu a ukladať ich do celého radu umiestnení, okrem iného do počítača, na FTP alebo USB disky.

USB port na prednej strane zariadenia umožňuje jednoduchú tlač dokumentov z USB disku alebo skenovanie dokumentov na USB disk. S voliteľným bezdrôtovým LAN adaptérom môžete MFP pripojiť k akémukoľvek zariadeniu s Wi-Fi. Každý tak môže tlačiť priamo zo svojho mobilu, tabletu alebo PC pomocou mobilnej aplikácie AirPrint, Google Cloud Print alebo Sharpdesk Mobile.

Energeticky účinné zariadenie BP-20M24 je dokonalým riešením pre malú pracovnú skupinu a ponúka všetky nevyhnutne potrebné podnikové funkcie.

Súbory na prevzatie

Technické údaje