Kontakty

AR-7024

  • Tlač, kopírovanie, skenovanie.
  • Počet strán za minútu: 24 ČB
  • Kapacita papiera: štandardne 350, maximálne 1850 hárkov
  • Sieťová tlačiareň a farebný skener
  • Štandardná sieťová funkcia TWAIN
  • Sharpdesk Mobile

Prehľad

Nový model AR-7024 je rýchle čiernobiele MFZ formátu A3 s flexibilným dizajnom. Tento stroj prináša pokročilú funkcionalitu, pôsobivú kvalitu a celú plejádu funkcií na zvýšenie produktivity akejkoľvek malej pracovnej skupiny. Je ideálne pre všetky vaše potreby v oblasti každodennej čiernobielej tlače, farebného skenovania a kopírovania.

Môžete tlačiť rýchlosťou 24 strán za minútu, čo je viac než dosť pre podporu potrieb malej rušnej kancelárie a dostačuje aj pre zdieľanie v rámci malej siete, ak sa neskôr rozhodnete pre inovácie. Okrem optimalizovaného výkonu ponúka model AR-7024 voliteľné rozšírenie zásoby papiera až na maximálnu kapacitu 1850 hárkov.

Kopírovanie je rovnako rýchle ako tlač. Čas do výtlačku prvej kópie 6,4 sekundy odstraňuje zbytočné zdržania spôsobené početnými krátkymi úlohami, optimalizovaná technológia Scan Once/Print Many potom zjednodušuje spracovanie dlhších zadaní. Zabudovaný skener formátu A3 umožňuje farebné skenovanie dokumentov priamo do PC alebo iného zariadenia. Naskenované súbory je možné ukladať na súborovom serveri s jednoduchým prístupom z akéhokoľvek PC na sieti a je možné ich taktiež odosielať ako prílohu akéhokoľvek e-mailu. Zahrnuli sme taktiež USB port pre ukladanie skenov priamo na zariadení.

Medzi ďalšie užitočné funkcie patrí kopírovanie ID kariet a Rotation Sort, ďalej elektronická kompletizácia a triedenie dokumentov. Doplniť môžete taktiež podávač dokumentov pre ich skenovanie v rozsiahlych balíkoch.

V prípade rozšírenia o aplikáciu Sharpdesk Mobile budete schopní svoje MFZ sprístupniť pre tablety a mobilné telefóny vašich návštev aj zamestnancov – budú tak schopní tlačiť zo (alebo skenovať do) svojich mobilných zariadení bez káblového spojenia.

Celkovo tak energeticky úsporný model AR-7024 ponúka všetky nutne potrebné funkcie a je dokonalým riešením pre malé pracovné skupiny.

Súbory na prevzatie

Technické údaje